•  

  #pytaniedoeksperta #pytanie #problem #informatyka #windows10

  Witam. Mirki pomocy!
  W dniu dzisiejszym zmieniłem router na tp link archer c2 i mam problem z wifi na laptopie. Po połączeniu się z siecią mam brak dostępu do internetu, a w diagnostyce wyskakuje mi: "Na tym komputerze brak przynajmniej jednego protokołu sieciowego.". Przeszukałem w miarę możliwości google, ale nigdzie rozwiązania nie znalazłem. Jakieś propozycje?

  Ten router ma możliwość tworzenia dwóch rodzajów sieci 2,4 GHz i 5 GHz. Obie uruchomiłem. Na swoim komputerze widzę tylko sieć 2,4 GHz(pewnie karta sieciowa nie obsługuje 5 GHz) i to z nią mam problem. Na laptopie u żony widzę z kolei tylko sieć 5 GHz i ona działa bez zarzutu, ale uważam, że dziwnym jest że w ogóle nie widać sieci 2,4 GHz. Oba laptopy działają na windows 10. Z kolei na telefonie(samsung galaxy s4) widzę obie sieci i obie działają poprawnie. Na PS 4 widzę tylko sieć 2,4 GHz i też wszystko działa ok.

  Przepraszam jeśli post jest w jakiś sposób nieczytelny, ale nie jestem specjalistą w dziedzinie informatyki, a polski język trudny język.
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika TheKaFel

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.