•  

  #bekazlewactwa #pasta #heheszki

  1. Równouprawnienie jest wtedy gdy w Polsce kobiety żyją na emeryturze średnio o 13 (!!!) lat dłużej od mężczyzn.

  2. Równouprawnienie jest wtedy, gdy kobiety przejmują wyższe emerytury po swoich zmarłych mężach bo ci wypracowali je pracując w ciężkich i niebezpiecznych zawodach, pracując w nadgodzinach, pracując więcej lat.

  3. Równouprawnienie jest wtedy gdy w Polsce udział składek mężczyzn w funduszu emerytalnym wynosi 70% a udział obciążeń związanych wypłatami emerytur dla kobiet wynosi także 70%.

  4. Równouprawnienie jest wtedy gdy w duńskiej prasie w internecie pojawia się informacja, że bilans wkładu do PKB i czerpania z PKB Danii w liczbach relatywnych wynosi +2 dla mężczyzn i -1 dla kobiet i za parę dni, gdy próbuję tę wiadomość odnaleźć by ją udokumentować to nie ma po niej śladu.

  5. Równouprawnienie jest wtedy gdy wydaje się miliardy na profilaktykę raka piersi a na profilaktykę raka prostaty nic, choć śmiertelność jest porównywalna.

  6. Równouprawnienie jest wtedy kiedy są parytety i akcje afirmatywne na wygodnych, intratnych posadkach a nie ma w kopalniach, na przesyłowych liniach energetycznych i w innych niebezpiecznych i ciężkich zawodach, gdzie ofiarami wypadków padają w 98 procentach mężczyźni.

  7. Równouprawnienie jest wtedy, gdy liczba zgłaszanych przez kobiety WYNALAZKÓW wynosi zaledwie:

  0.5% w Norwegii
  1% w Kanadzie, Finlandii i Szwecji
  1.2% we Francji
  1.7% w USA


  pomimo akcji afirmatywnych, stypendiów, i funduszy dostępnych tylko kobietom na uczelniach i pomimo tego, że studia wyższe kończy więcej kobiet niż mężczyzn.

  8. Równouprawnienie jest wtedy gdy mężczyźni są ośmieszani, lekceważeni i poniżani w reklamach serialach i publicznych wypowiedziach - spróbujcie odwrócić płcie np. w reklamie Media Expert z niejaką Dodą.

  9. Równouprawnienie jest wtedy kiedy publikatory do mdłości odmieniają rzeczownik kobieta przez wszystkie przypadki a słowo mężczyzna czy ojciec usłyszysz raz na kilka dni a w bałwochwalczym amoku wielbienia jedynie słusznej płci o głośnej morderczyni własnego dziecka mówi się „mama Madzi”.

  10. Równouprawnienie jest wtedy gdy samo wyartykułowanie słowa mężczyzna jest zgrzytem towarzyskim a wyrażenie jakiejkolwiek pochwały męskości to już poważne faux pas, obraźliwe dla jedynie słusznej płci i jej chłopiczków.

  11. Równouprawnienie jest wtedy gdy mężczyzna nie ma żadnych praw decydowania o rozrodzie i potomstwie a jedynie obowiązek alimentacyjny. Kobieta może oszukać go co do płodności, zajść w ciążę wbrew jego woli i uzgodnionym zasadom i potem wmanewrować go w kilka dziesięcioleci płacenia alimentów, może dowolnie rozporządzać jego chcianym dzieckiem wedle swojej wygody – wyskrobać bez pytania o zdanie, podrzucić w oknie życia, oddać do adopcji, urodzić i nie poinformować ojca o posiadanym potomstwie bez żadnych prawnych konsekwencji.

  12. Równouprawnienie jest wtedy gdy na Światowym Kongresie Populacyjnym w Bukareszcie w 1974r. Dr. Elsimar Coutinho, wynalazca pigułki antykoncepcyjnej dla mężczyzn musiał uciekać tylnymi drzwiami przed furią feministek, które nie chciały dać mężczyznom prawa decydowania o swoim ojcostwie. Te badania są blokowane do dzisiaj.

  13. Równouprawnienie jest wtedy gdy prawodawstwa różnych krajów blokują wątpiącym mężczyznom możliwość przeprowadzenia badań genetycznych w celu stwierdzenia ojcostwa.

  14. Równouprawnienie jest wtedy kiedy chłopcy nie znajdują właściwej edukacji w sfeminizowanym szkolnictwie, osiągają w nim gorsze wyniki a wdraża się programy afirmatywne wyłącznie dla kobiet studentek.

  15. Równouprawnienie jest wtedy gdy ratowniczka medyczna pracuje za taką samą płacę co ratownik ale to on ma nosić torbę medyczną bo dla niej za ciężka.

  16. Równouprawnienie jest wtedy, gdy na bliskiej mi stacji benzynowej po raz pierwszy na nocnej zmianie ujrzałem kobietę, bo ona też potrzebuje nocnych dodatków, tyle że, za zapewne tę samą płacę, był tam również i znany mi chłopak sprzedawca dla jej ochrony - od lat nigdy przedtem nie było tam dwóch osób w nocy.

  17. Równouprawnienie jest wtedy gdy wezwana do przemocy domowej policja musi aresztować i wyrwać z domu tę większą i silniejszą stronę zatargu i jest to zawsze mężczyzna nawet jeśli to on ich wezwał i ma na twarzy wypalony kształt żelazka.

  18. Równouprawnienie jest wtedy, gdy proponuje się by definicję gwałtu rozszerzyć o sytuacje gdy oskarżająca kobieta była pod wpływem alkoholu lub środków odurzających i nie była w stanie wyrazić świadomej zgody nawet jeśli oboje razem pili lub ćpali... i dalej, nawet wtedy gdy trzeźwa kobieta dojdzie następnego dnia do wniosku... no... że raczej nie powinno do tego dojść. Wszystko w zakresie jej kaprysu.

  19. Równouprawnienie jest wtedy, kiedy fałszywie oskarżony o gwałt mężczyzna ma zniszczone życie i karierę zawodową nawet jeśli udowodni się kłamstwo fałszywej oskarżycielce a sama ona przeważnie nie ponosi żadnych konsekwencji.

  20. Równouprawnienie jest wtedy gdy Rada Europy uchwala „Konwencję o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej”, choć wiadomo, że bez porównania głównymi ofiarami wszelkiej przemocy na świecie i od początku historii są mężczyźni. Tytuł konwencji ich pomija. Przemoc wobec mężczyzn od zawsze opłaca się społeczeństwom, są oni w 40 procentach ofiarami przemocy domowej różnej formy a dzieci padają ofiarami przemocy głównie kobiet.

  21. Równouprawnienie jest wtedy, gdy niejaka Hilaria Klintonowa ogłasza całemu światu, że głównymi ofiarami konfliktów zbrojnych są kobiety bo w tych konfliktach giną ich ojcowie, synowie i bracia.

  22. Równouprawnienie jest wtedy, gdy kanadyjska feministka i profesor prawa Elizabeth Sheehy uczy swoich studentów, że kobiety powinny mieć prawo bezkarnego zabijania swoich męskich partnerów w sytuacjach przemocy domowej. Profesora radzi także, żeby kobiety nie opuszczały swoich partnerów z którymi mają gwałtowne relacje bo to zbytnio skomplikowałoby ich życie i by wybierały łatwiejszą metodę – morderstwo. Obiecuje, że będzie walczyć o zmianę prawa w tym zakresie tak by im to ułatwić. Spróbujcie odwrócić płcie. Ta kobieta nie została ani aresztowana ani przebadana przez psychiatrę.

  23. Równouprawnienie jest wtedy, gdy skazana na dożywocie mężobójczyni Kiranjit Ahluwalia otrzymuje nadzwyczajne złagodzenie wyroku i odznaczenie od żony Tonny’ego Blaira, Cherie Blair. Ta pomysłowa kobitka pilnie uczyła się jak zrobić napalm, wyprodukowała go, oblała nim śpiącego męża i podpaliła. Dzisiaj pisze książki i zarabia na prelekcjach.

  24. Równouprawnienie jest wtedy, gdy gwiazdki porno obnażają się pracując za godziwe lub wielkie pieniądze i to jest oburzające bo przecież ciało kobiety nie jest na sprzedaż, a jednocześnie oglądanie brutalnych sportów walki gdzie, również za pieniądze, walczą mężczyźni a krew bryzga po pierwszych rzędach widzów a panienki piszczą z podniecenia jest całkiem OK – bo ciało i zdrowie mężczyzny JEST na sprzedaż.

  25. Równouprawnienie jest wtedy, gdy mój przyjaciel, pracujący w UK jako nauczyciel i dorabiający jako ochroniarz jest atakowany, lżony, publicznie łapany za genitalia przez pijane kobiety i napominany przez szefostwo za zbyt zdecydowane działania wobec wulgarnych i agresywnych napastniczek i gdy jego partnerka, z którą ma dziecko, a która w życiu nie przepracowała jednego dnia i całe dnie spędza na Facebooku, żąda od niego wykonania zaniedbanych przez nią prac domowych gdy ten wraca do domu po pracy na dwóch etatach.

  26. Równouprawnienie jest wtedy, gdy sześcioletni chłopiec oskarżany jest o molestowanie seksualne.

  27. Równouprawnienie jest wtedy, gdy feminofaszystowska ideologia podobno walczy z każdą dyskryminacją dopuszczając jedynie dyskryminację wobec mężczyzn. Nazywa się to tam dyskryminacją pozytywną. Patrz: Szwecja.

  28. Równouprawnienie jest wtedy, gdy na uniwersytetach, na siłowniach i basenach pływackich praktykuje się godziny tylko dla kobiet, najczęściej w najlepszych dla tych zajęć porach dnia, gdy są restauracje tylko dla kobiet, sex shopy tylko dla kobiet, w Indiach pociągi tylko dla kobiet a w Rosji taksówki tylko dla kobiet, natomiast tradycyjnie męskie kluby i stowarzyszenia zmuszane są do otwarcia się dla kobiet.

  29. Równouprawnienie jest wtedy, gdy w ramach zwalczania prostytucji karze się klientów prostytutek a one same mogą nadal uprawiać swój proceder bez żadnych konsekwencji. Dlaczego podobna filozofia nie nie jest stosowana wobec dealerów narkotykowych i ich klientów??

  To jest równouprawnienie a'la feminazizm...
  pokaż całość

 •  

  Rozumiem, że cała zmiana systemu polega na tym, że to zamiast ja jako pracodawca już nie robię przelewu do US i ZUS za pracownika, sam pracownik tego dokona? xd
  #bekazprawakow #ekonomia #neuropa #polityka

  źródło: zusikx.png

  •  

   @Curus_Bachleda: bez sensu, najlepiej gdyby pracodawcy zaczęli, raz na kwartał, dostarczać pracownikowi wykaz zawierający następujące rubryki:
   1. Miesiąc
   2. Płaca brutto powiększona o składki
   3. Wysokość składek
   4. Płaca brutto pomniejszona o składki
   5. Wysokość zaliczki na podatek dochodowy
   6. Płaca netto

   Nie trzeba zmieniać całego systemu płacenia podatków, a pracodawcom przecież nikt nie broni dostarczania takich zestawień. Powinni po prostu zacząć to robić. pokaż całość

  •  

   @Curus_Bachleda: no to miałyby czarno na białym zestawienie. Zmiana proponowana przez Berkowicza jest nierealna do wprowadzenia. To, co napisałem, jak najbardziej, nie trzeba nawet tego robić odgórnie, wystarczy że pracodawcy sami zaczną stosować taką praktykę.

  • więcej komentarzy (100)

 •  

  Portret polskiej rodziny wg duńskiego dziennnika Politiken.
  Promocja ''tradycyjnych polskich wartosci'' podbija swiat.

  #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #heheszki #polska

  źródło: 1596179684654.jpg

 •  

  konfederacja = pis dla młodych
  #bekazpisu #bekazprawakow #polityka #4konserwy #neuropa

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_20200730-190544_Twitter.jpg

 •  

  Kurwa, typowi widzowie odwiedzający gejów bożych - niepełnosprawny #przegryw z matką.

  Nikt normalny nie jechałby przez całą Polskę żeby zobaczyć śmierdzieli. #kononowicz

  źródło: embed.jpg

 •  

  Proponuję, by wszelkiego rodzaju konserwatyści najpierw zapoznali się z faktem, że:

  - kobieta nie powstała z żebra mężczyzny
  - nigdy tak w ogóle nie było pierwszego mężczyzny czy kobiety
  - świat ma dużo więcej, niż 6000 lat
  - gołębie, świnie czy delfiny nie powstały specjalnie dla człowieka, a są ich dalekimi kuzynami

  A dopiero potem przejdziemy na bardziej zaawansowane tematy typu płeć mózgowa, płeć chromosomalna czy płeć metaboliczna.

  #neuropa #4konserwy
  pokaż całość

 •  

  Kupić samochód używany w tym kraju to jakaś tragedia (póki co). Przyszedł czas że po raz pierwszy w życiu muszę auto zmienić. Sytuacja z wczoraj. Jadę obejrzeć autko, fajne, dosyć młode, zadbane ale jakieś tam mankamenty były. Gemeralnie byłem zdecydowany na kupno, została kwestia dogadania ceny i tu zaczyna się cyrk. Pytam się właściciela ile by za niego chciał. Cisza, pyta się o moją propozycję. No to mu podaję tysiąc niższą niż było w ofercie, jako że naprawa mankamentów tyle mniej więcej by wyniosła. Normalnie myślałem, że gościu będzie negocjować, mówiłem mu że auto biorę, kupca miał na dłoni. A on do mnie, "skoro tak, to wyjeżdżam na podwórko i nie mamy o czym gadać ". Ja oczy jak 5 złoty, wsiadłem w swoje auto i pojechałem do domu. Trafił mi się jakiś #januszebiznesu Coś czuję że długa droga przede mną do zakupu czegoś innego. #januszcore pokaż całość

  •  

   @TatoAktywny: to jest ogólnie przyjęta praktyka wśród sprzedawców, że oferują cenę większą niż tak naprawdę chcą. Zostawiają sobie w ten sposób margines do negocjacji. Sprzedający, który nie jest otwarty na negocjacje, nie sprzeda samochodu nigdy, bo wszyscy kupujący są przyzwyczajeni do tego, że cenę się zbija przy kupnie używanego samochodu.
   Ja w grudniu kupowałem swój pierwszy samochód - nawet nie powiem jaki i ile ma lat, bo się wykopki zaraz zlecą mówić, że jeżdżę złomem xD. Zaproponowałem że zapłacę 20% mniej niż w ogłoszeniu, sprzedawca stwierdził, że poleci w otwarte karty i jego dolny limit to 10% mniej. Dogadaliśmy się, samochód kupiłem i musiałem zrobić w nim kilka rzeczy (bo to normalne, że używane auto ma jakieś usterki), więc znegocjowałem cenę, bo auto nie było "wsiadać i jeździć" tylko "jeździć, ale ogarnąć usterki". Zrobiłem, jeździ, nie bierze oleju, zawieszenie pracuje jak złoto, cud miód i orzeszki. Teraz jakbym go sprzedawał, to by był "wsiadać i jeździć", bo zrobione jest w nim wszystko, ale też bym pewnie rzucił cenę o 10% większą niż chcę, bo kupujący na pewno by chciał negocjować. pokaż całość

  • więcej komentarzy (106)

 •  

  To ja proponuję taką #zabawa że do znanego powiedzenia/przysłowia dodajemy "w dupie"
  Ja zacznę
  Każdy kij ma dwa końce w dupie

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika TheRealMikz

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.