ACLeague Manager II #acleague II www.acleague.pl

 •  

  Który hypercar jest na zawsze w Waszym sercu? Który chcielibyście mieć w garażu?

  Podobnie jak Chris Harris, Tiff Needell i Marino Franchitti odpalimy McLarena P1, Porsche 918 i LaFerrari na torze Portimao, ale my pościgamy się jak należy :)

  Juz w najbliższy czwartek (22 lutego), o 21:00 rozpocznie się jeden z najdroższych wyścigów w historii #acleague. Jak na funrace przystało nie trzeba być ligowiczem żeby pojechać, kręcimy czasy do 23:59 w środę i ponieważ auta nie są zbalansowane jechać będziemy w trzech klasach - każde auto w osobnej klasie.

  Do wyścigu kwalifikuje się po 9 najszybszych modeli każdego auta plus dwa pozostałe najszybsze czasy. Ostatnie, trzydzieste miejsce na serwerze zajmie @sefni, który będzie komentował Wasze poczynania. W przypadku wysokiej frekwencji uruchomimy drugi serwer z identycznymi zasadami przydzielania miejsc. Pasuje? To kręcimy czasy.

  Sam wyścig podzielimy na dwa po 30 minut, top 10 odwrócone dla lepszego widowiska w R2.

  Pamiętajcie - auto wybieramy sercem tym razem bo McLaren znowu OP ;)

  Aktualne czasy prekwali do funrace możecie zobaczyć tu: http://semipro.acleague.pl/ tor do zassania tutaj: http://www.racedepartment.com/downloads/algarve-international-circuit.2874/

  #assettocorsa #simracing
  pokaż całość

 •  

  @ACLeague @TheSznikers wrzucam w imieniu kolegi Yelen, nie ma go z nami na wypoku:

  Jest lepszy serial polityczny niż House of Cards, jest nim Aceliga

  Zaznaczę od tego że darzę tą ligę ogromnym sentymentem. To właściwie dzięki niej zacząłem jeździć i czerpię z tego zajebistą przyjemność. Obejrzałem na wypoku niedorozwinięty stream Tuchana na którym lataliście Evorkami i spodobała mi się ta ilość roljpelu w takiej pozornie głupiej czynności jaką było dla mnie ściganie w kółko. Potem kupiłem kierownicę, zamieniłem Forzę na AC i poszło. Jestem uzależniony :D.

  Przez 2 sezony byłem naprawdę zadowolony i w zasadzie dalej byłbym gdyby nie mały szczegół... no ale po kolei. Liga działa przez cały czas zajebiście, Eurogamer przy ACleague wyglądał jak lobby z randomami. Zdarzały się oczywiście drobne wpadki, ale nie myli się ten, kto nic nie robi.

  Trochę się czasami zastanawiałem, czemu Gołomp czasami odlatuje, chłopaki gównoburzują, ale miałem to w dupie bo ściganko było fajne i były heheszki. Sezonu ow jak nie było tak nie ma, możliwość jazdy LMP uznałem jako drobną rekompensatę. No jakoś przeżyje.

  Nadarzyła się w końcu okazja dać coś od siebie. 5 zł to zdecydowanie za mała cena za taką ilość emocji. Szybki programistyczny projekcik z ligowiczami. Zróbmy systemik sczytujący dane z kilku serwerów i pokazujący wyniki prequali. Były nawet pomysły jak można go potem rozbudować o nowe bajery.

  Zanim na dobre zaczęliśmy, zdążyłeś zrazić do siebie wszystkich programistów. Ja pomyślałem sobie, nie mój problem, chuj, mam czas, umiejętności, projekt mnie ciekawi, zrobię to sam. No i zrobiłem. Piszę do Ciebie, raz, drugi, nawet tego nie sprawdziłeś. Chuj, pewnie zachowasz się jak typowy klient Jak przyjdzie deadline to sobie przypomnisz i będziesz błagał o natychmiastowe poprawki i wdrożenie. Poczekam.

  Coś we mnie pękło jak odebrałeś bordo ISO i Marianowi. Bardziej spokojnych ziomków nie poznałem nigdy. Nie miało to sensu. Wtedy też postanowiłem że chce znać wersję drugiej strony.

  Mijały dni, miesiące, wyścigi, gównoburze, Golompy przylatywały i odlatywały a ja się zorientowałem, że nie mam już rangi developer oraz dostępu do kanału gdzie były ustalane szczegóły projektu. Przekaz był dla mnie jasny. Mogę pierdolić się ja i moja robota. Pewnie jakbym to robił na zleconko to mógłbym krzyknąć parę tysi a tu nie dostałem nawet kopa w dupę. A szkoda, bo myślałem o tym żeby zrobić automatyczne zapisy, tworzenie list startowych. Mogło by Ci się to przydać. Nie musiałbyś robić co środę streamów z klikania w excel a i chłopaki w maklarenach nie musieliby narzekać na brak slotów. Plupi mógłby wsadzić sobie w sam środek acleague.pl dynamiczną tabelę z wynikami prequali.

  Mogę się tylko domyślać, że uznałeś mnie za wywrotowca, który zechce sabotować ligę. No to chciałbym Ci powiedzieć, że umiem współpracować z ludźmi których nie darzę zbytnią sympatią. Mógłbym dalej wdrożyć to co już napisałem i pomagać Ci przy utrzymaniu tego. Nie dla Ciebie, dla dobra tych wszystkich stu osób które dobrze się bawią w co drugi Czwartek.

  Ale wróćmy do tematu. Dlaczego nie przepadam za Tobą?

  Wszystko się stało jasne podczas słynnej dwudniowej gównoburzy, kiedy pozbawiłeś bordo AdMoca. Nawet naskrobałem sobie mema obrażającego Halko na tą okazję bo na początku uważałem że chłopaki za mocno reagują na Twoje problemy menstruacyjne. Co ciekawe nikt mnie za to z Halko nie wyrzucił. Tak czy inaczej, tą gównoburze mogłeś szybko zakończyć. Miałem wrażenie że specjalnie nakręcasz chłopaków, starasz się wmanipulować ich. Jakbyś chciał coś na tym ugrać, pokazać że to wszyscy są źli, a Ty jeden bez skazy. Używałeś technik których nie powstydziłyby się poradniki MLM czy innego NLP. Nie wstyd było Ci przed tymi z którymi to wszystko zaczynałeś?

  Najbardziej mnie boli jak zaczynasz strasznie uogólniać, że halko = patusy. Z tymi patusami miałem przyjemność się zgadać, zorganizować wspólny wyjazd do Węgier, podziwiać WIELKIEGO POLAKA Miśka Koterskiego. Jeden patus załatwił mi forinty, drugi bilety(xD), trzeci Bezpiecznego Janusza, kierowce. Wszystko było dograne, bawiliśmy się świetnie. Czwarty patus nawet namówił Kapicę na pozdrowienia dla Twojej osobistej ligi. Wśród patusów dyskutujemy o frejmworkach javascriptowych. Patusy pomogły mi założyć firmę. Patus wydrukował mi część do sziftera. No ogólnie przejebane towarzystwo. Oczywiście wszędzie znajdą się wyjątki takie jak czakuś i itsnotme xD. Gdybyś miał trochę inteligencji, to zrozumiałbyś że "te typy tak mają" i spokojnie mógł ich ignorować.

  Chłopaki zorganizowali mały zlocik, gdzie mogliśmy się wszyscy poznać(oprócz pantofla Damiana xD). Byłem tylko chwile, ale ta chwila wystarczyła żebym przekonał się jeszcze bardziej że to dobre mordki. Przywitałem się, pogadałem, pomacałem sprzęty chlopaków(xD), ogólnie było bardzo miło. Udało im się dojechać 24 godziny, nie rozwalić samochodu i zrobić z tego streama. Gdybyś nie próbował nas skłócić, zapewne wszystko to by powstało pod szyldem ACL i miałbyś darmową reklamę.

  Był też simracng dla WOśP. Akcja, która o której dowiedziałem sie wtedy co wszyscy. Na początku niby próbowalem coś kręcić, ale potem zrozumiałem że to zupełnie nie mój próg. Nawet nie wiesz jak piszczałem do monitora oglądając jak Kubool w R2 wyprzedza stawkę. Warto było nie jechać żeby obejrzeć to świetne widowisko. Niesmak był tylko jak wszedłem na wykop i zobadczyłem że jako acliga udostępniasz to wydarzenie lekko sugerując że masz coś z tym wspólnego. W tym wrażeniu nie byłem sam, bo widziałem na discordzie ludzi piszących do Cebie w tej sparwie, jakbyś to Ty za to odpowiadał. Kręcili chłopaki wtedy gównoburze? Nie, ponieważ zdrowie dzieci oraz wskrzeszczenie Adolfa Hitlera jest dla Halko ważniejsze niż prywatne animozje. To właśnie dięki Halko zostało zebrane kilka tysięcy złotych oraz świetny kierowca może przez cały dzień jeździć Porszakami.

  Zresztą, ja jestem człowiekiem, który lubi oceniać innych po czynach nie słowach. Co właściwie takiego halko zrobiło? Nie przypominam sobie żadnego złego działania wymierzonego bezpośrednio w ligę. Serio. Mieliśmy dostępy do haseł, kont, domen, miliona pierdół. Gdyby halko było takie złę na jakie chcesz je kreować, to mogłoby spokojnie sparaliżować albo utrudnić kilka wyścigów, zanim ogarnąłbyś o co biega.

  Wiem, że najłatwiej jest spróbować wmówić wszystkim, że złe Halko próbuje zniszczyć acl. Tak bardzo próbuje, że Gołomp utrzymuje ci managera, żeby Kinki mógł sobie ściągnąć mango skina, Czax wysyła sety Fatalnikowi oraz wrzuca przejazdy żeby Mokrysedes się nauczył zakrętów. Jak czaku wbił na transmisje to zasmiast Cie obrażać, tłumaczył Tuchanowi jak działa KERS. Zawsze potrzebowałeś jakiegoś wroga, w którego mógłbyś od czasu do czasu wbić szpilę. Będziesz tak robił przez cały czas, nie ważne czy ofiarą będzie Simrace, Royal Racig, Irg czy Halko.

  Ja też odczułem że od jakiegoś czasu jestem trochę inaczej traktowany tutaj. Jako przykład podam dwie analogiczne sytuacje. Zdarzyło mi się dwa razy zapomnieć zaznaczyć obecności w arkuszu, lapy miałem wykręcone. Raz podczas wyścigu TT, raz LMP na barhajnie. Za pierwszym razem zawołałeś mnie, a potem jak się odezwałem wpisałeś na właściwy serwer. Bardzo fajnie się zachowałeś, szanuję to. Za drugim razem zawołałem Cie 21:15, ale i tak wrzuciłeś mnie do semipro. Nie omieszkałeś mi tego jeszcze wytknąć podając mi hasło do serwera.

  Zawsze trzymałem się z dala od tych gównoburz. Jakoś tak uważałem że dorosłemu człowiekowi nie przystoi kłócić się w internecie o głupoty. Więc dlaczego to piszę?

  Wbiłeś we mnie szpilę, tylko dlatego że zmieniłem nick.

  I wiesz czemu chłopaki wracają co chwilę porobić gównoburze? Bo im chyba dalej zależy na tym miejscu jak i na rozwoju simracingu. I ja im się nie dziwię bo oni to współtworzyli a teraz nie mają na to żadnego wpływu i są opluwani na każdym kroku. Chciałbym Ci przypomnieć, że to są ci sami ludzie którzy jeszcze niedawno składali sie na prawnika dla Ciebie, gdy atakował Cię pussy licker. Teraz tylko się zastanawiają, czym mu podpadłeś.

  Wczorajsze wydarzenia śledziłem tylko pobieżnie. Rossi został opierdolony za wczorajszego posta, wszyscy mu sugerowali żeby się nie wygłupiał i oddał Ci domenę. Ty z kolei swoim ruchem pokazałeś że nie potrafisz oddzielić prywaty od dobra ligi. Wykreślenie całego halko z list startowych za nic, to jest gruby ruch, który nie powinien nigdy zostać wykonany. Chciałem specjalnie zmieniać plany na walentynki, żeby mieć chwilę na wykręcenie czasu. Gdybym potem nie mógł w Czwartek pojechać, uznałbym to za strzał w twarz. Serio chcesz w ten sposób psuć ciężką, dobrą robotę, którą wykonują dla Ciebie Real, Kinki, Sasek i Plupi?

  Ja ligę chętnie pojadę, będę siedział cicho, nie angażował się i będę zadowolony. Mam nadzieje że na torze okażemy sobie więcej szacunku niż na discordzie i będziemy się dobrze bawić.

  #acleague
  pokaż całość

 •  

  Co łysy z #assettocorsa wymyśli i ogłosi w środę? Wybierajcie a jak czegoś nie ma (tylko 10 opcji do wstawienia było) to dopisujcie niżej.

  Miłej zabawy w zgadywanie - a już niedługo przekonamy się kto miał rację :)

  źródło: pbs.twimg.com

  Co łysy wymyślił i ogłosi w środę?

  • 26 głosów (43.33%)
   Assetto Corsa 2
  • 6 głosów (10.00%)
   Online Lobby
  • 2 głosy (3.33%)
   Tryb obserwatora
  • 4 głosy (6.67%)
   Mikrotransakcje
  • 6 głosów (10.00%)
   Lootboksy
  • 2 głosy (3.33%)
   AC na urządzenia mobilne
  • 8 głosów (13.33%)
   Łysy zapuści czuprynę
  • 2 głosy (3.33%)
   Demo AC będzie na Steamie za DARMO
  • 4 głosy (6.67%)
   Duży update z nocą i deszczem
  • 0 głosów (0.00%)
   Tryb knock-out
 •  

  W nawiązaniu do wpisu https://wykop.pl/wpis/30041941
  Chciałbym publicznie przeprosić @valencianista za to że nazwałem go kretem, użyłem tego sformułowania jedynie na podstawie domysłów, nie mając dowodów na poparcie tego zdania. Jednocześnie domagam się od wyżej wspomnianego użytkownika adekwatnych oficjalnych przeprosin za swoje zachowanie i aluzje odnoszace się do mojej osoby w komentarzach pod podanym wcześniej wpisem.

  #acleague #oswiadczenie
  pokaż całość

 •  

  Cześć @TheSznikers vel @ACLeague, nie chciałeś załatwić sprawy na privie to tutaj zapytam. Jakie masz mały człowieczku dowody na to, że to ja byłem kretem, który cię sprzedał do R.?

  Jak cię pussy dojeżdżał jak szmatę to zawsze starałem się jakoś pomóc, jak cię nachodziła policja i skarbówka wzywała to, to ja ci doradzałem założenie jakiejś organizacji non-protif żebyś miał kryte dupsko, chciałem się nawet tym dla ciebie zająć ale temat upadł. Jak był negocjacje z R. to byłem wśród tych, którzy optowali za bulionem skoro R. tyle sobie wymagali. Dyskutowałem z tobą jak z inteligentnym człowiekiem, a ty oskarżyłeś mnie jak jakąś sprzedajną szmatę, nie mająć ani grama dowodu.

  Właśnie, jeśli masz dowody to rzuć mi nimi w twarz żebym się zamknął. Cisza po twojej stronie wiele mi wyjaśni.

  Wołam @Ozor @Mokrysedes @iAdamM @RealAKP bo wiem, że do Was dotarła ta informacja też. Co się nie działo zawsze grałem w drużynie ACL i dopiero jak zostałem bezczelnie zbanowany, to się od tej drużyny odwróciłem. Nikt nie będzie mnie oskarżał o jakieś kretowanie, ja to nie ten poziom panie Damianie.

  Skąd wiem, że mnie oskarżasz. Ano ktoś z Twojego zaufanego teamu nie uwierzył i dał mi znać.

  pokaż spoiler #acleague #assettocorsa #simracing i trochę #gownowpis #zalesie i #oswiadczenie


  pokaż spoiler Wiem kto był kretem, w życiu byś nawet na to nie wpadł!
  pokaż całość

  źródło: wykop.pl

 •  

  Cześć!

  W związku z natłokiem pracy oraz - co za tym idzie - brakiem czasu na utrzymanie domeny acleague.pl postanowiłem ją sprzedać. Decyzję pomogła mi przyspieszyć organizacja, która po raz kolejny złożyła mi ofertę. Zanim jednak ją sprzedam, postanowiłem poinformować o tym @ACLeague , bo mam sentyment do ligi, w której kiedyś jeździłem. Jako organizacja daję Wam możliwość pierwokupu po cenie zbliżonej do tej, którą mi zaoferowano. Cena wywoławcza: 2046 PLN. Mogę poczekać ze sprzedażą, ale nie dłużej niż miesiąc, bo mają jakąś kampanię marketingową i dość mocno cisną.

  Pozdro!

  pokaż spoiler #acleague #simracing #domeny #domenanasprzedaz #assettocorsa no i trochę #webdev
  pokaż całość

 •  

  #acleague - Przyjazna atmosfera przed nordszlajfe. Luty 2018, koloryzowane.

  źródło: acleague.org

 •  

  Wszyscy coś ogłaszają, to i My coś ogłosimy :)

  Dni Otwarte Motorsport Capsule dla #acleague

  Dnia 24 i 25 lutego (sobota i niedziela) w godzinach 12:00-15:00 będą miały miejsce oficjalne drzwi otwarte dla wszystkich kierowców sezonu GT3.

  Miejsce spotkania: Motorsport Capsule Warszawa - ul Wielicka 42

  Prawo wstępu do lokalu będą miały wszystkie osoby które do piątku 23 lutego zapiszą się do sezonu i opłacą opłatę wpisową.

  Na miejscu czekać na Was będą wszystkie sprzęty do śmigania i testowania kompletnie za darmo, mamy nadzieję, że pojawicie się liczną grupą (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  Będzie to jedna z pierwszych okazji w historii naszej społeczności aby spotkać się i pogadać na żywo (ง✿﹏✿)ง

  LICZYMY NA WAS ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  ZAPRASZAMY

  #acleague #assettocorsa #simracing
  pokaż całość

 •  

  Check out the #assettocorsa website for updates. Something big is going to happen... http://www.assettocorsa.net

  Dzieje się (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  #assettocorsa #simracing #gry #acleague

  źródło: pbs.twimg.com

 •  

  Team Cytryn & Gumiak Racing w komplecie.
  Zwarty i gotowy na nadchodzący X sezon #acleague Motorsport Capsule GT3 CUP (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  #18 - Ja
  #66 - @RealAKP
  #88 - @dj_sasek

  #assettocorsa #simracing #cytrynigumiak pokaż całość

 •  

  Przygotowania do X sezonu ACL trwają w najlepsze ;) Zapraszam do przejazdu Mclaren'em 650S GT3, po torze Nordschleife Endurance CUP. Czas okrążenia: 8:05:245 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  #assettocorsa #simracing #acleague

  źródło: youtu.be

 •  

  Taki tam przejazd Audi na 8.05.897 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  warto wspomnieć, że dokładnie rok temu na tym torze robiłem max 8.16 autem tej samej klasy.

  #assettocorsa #simracing #acleague #onboard #nordschleife

  źródło: youtube.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika TheSznikers

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.