•  

  Toto zaprosił Kubice do domku w górach. Można przypuszczać że nie w celu zjedzenia obiadu, kolacji i podziwiania widoków a w celu złożenia oferty. Co mógł zaproponować Wolff? Jedyne co przychodzi mi do głowy to posada po Oconie. Ocon albo będzie jeździł w Mercedesie albo dostanie wolną rękę i będzie jeździł w innym zespole albo pójdzie do FE. Drugiego sezonu jako rezerwowy raczej nie przesiedzi. A Guttierez który od lat nie jeździł gdyby musiał wskoczyć na zastępstwo to wypadły jak Badoer czy w najlepszym wypadku Di Rresta. Nie bez powodu Steiner skreślił Wehrleina. Jeśli Kubica olał taką ofertę, jakby nie było rezerwowy w 3 zespołach, twarz najlepszego teamu F1 od lat, udziały w reklamach, samochód służbowy za grubą kasę, no to musiał mieć dobry powód. Albo ma już nagrane miejsce albo wolał taką samą robotę tyle że w Ferrari. O ile rok temu Ferrari mogło mu zaproponować tylko symulator, bo nie wiedzieli czy da radę jeździć. O tyle teraz już może być rezerwowym. Ten sezon pokazuje że daje radę. A w Ferrari ten kto ma wiedzieć ten wie co się odwala w Williamsie. :) Rezerwowy w Ferrari to też rezerwowy w Alfie i być może w Haas-ie. I chyba to rozwiązanie wydaje się być najbardziej prawdopodobne. A dla powrutowców i reszty kibiców idealne. Z wyścigu na wyścig moglibyśmy sobie powtarzać że gdyby Kubica jechał Ferrari, Alfą czy Haas-em zamiast jakiegoś ogóra to dopiero robiłby wyniki. :D
  #f1 #kubica #powrutcontent
  pokaż całość

 •  

  fani Kubicy są gorsi niż #madki i dawno wyłączyło im się myślenie. Poniżej cytat takiego znaffcy

  Jak Kubica wróci na kierowcę testowego do Williams straci 10 milionów dolarów sponsoringu z Orlenu. Poza tym, Kubica wyraźnie powiedział, że bierze pod uwagę inne opcje niż wożenie czerwonej latarni w najgorszym zespole w dziejach F1. Jak Kubica odpuści sobie F1 to kilka tirów tej formuły straci górę pieniędzy które zostawiali w kasach kibice Kubicy a Hungaroring będzie musiał rozważyć opcje wycofania się z cyrku rodziny Ecclestone.
  #kubica #f1
  pokaż całość

 •  

  To powiedziawszy Robert doznał głębokiego wzruszenia i tak oświadczył: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Jeden z was Mnie zdradzi». Spoglądali powrutowcy jeden na drugiego niepewni, o kim mówi. Jeden z kibiców Jego - ten, którego Robert miłował oparł się zaraz na świętej rence Jego i rzekł do Niego: «Panie, kto to jest?» Pan Kierowca odparł: «To ten, dla którego podpisuję książkę i podam mu». Podpisawszy zaś księgę, wziął i podał Gerwazemu z pokolenia Cugowskiego. A po otworzeniu przez niego książki, wszedł w niego duch Claire. Robert zaś rzekł do niego: «Co chcesz czynić, czyń prędzej!» Ponieważ Gerwazy miał kontakty z wieloma kolegami po piórze, niektórzy sądzili, że Robert powiedział do niego: «Idź, zaproś przyjaciół na święto powrotu », albo żeby zaprosił ubogich i kalekich chcących dotknąć świętej i czcigodnej renki. A on po przeglądnięciu książki zaraz wyszedł. A była noc.

  Powrut 13, 14-20;24

  P.S. zamieściłem to już raz, ale zamiast opublikować normalnie, to wrzuciłem to w komentarzu w dodatku w dzień wyścigowy, więc tak se jeszcze raz wrzuciłem w zmodyfikowanej wersji.
  #f1
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika TiDiEj

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)