•  

  Kurwa, na prawdę nie rozumiem.

  Przeprowadzałem się w sobotę z jednego na drugie mieszkanie w #krakow i wynająłem sobie #traficar do przewiezienia rzeczy. Po ostatnim kursie z moim dobytkiem zapomniałem wyjąć czarnego plecaka, który leżał za siedzeniem kierowcy. Pech chciał, że to w nim był sprzęt elektroniczyny, tj. dość dobry laptop, iPad 3, ładowarki, słuchawki, itp.

  Do Traficara nikt się nie zgłosił z tym plecakiem, więc w poniedziałek poszedłem na #bagiety. Przygotowałem się dobrze jak tylko mogłem i złożyłem szczegółowe zeznania. Nie bez znaczenia był fakt, że jeszcze w sobotę w ciągu 2h udało mi się odnaleźć samochód, który wynajmowałem. Plecaka nie znalazłem, ale zawęziłem mocno listę osób, które mogły ten plecak przywłaszczyć.

  #policja dojebała typa(a nawet parę typ + typiara) w 48h i odzyskała cały sprzęt.

  No i kurwa powiedzcie mi, jakim trzeba być idiotą, żeby wynająć samochód na SWOJE NAZWISKO(jeszcze do niedawna trzeba było wysłać skan prawa jazdy przy zakładania konta), zapierdolić z niego plecak i trzymać to wszystko w SWOIM MIESZKANIU?

  I powiedzcie mi jeszcze, jakim trzeba byc idiota, żeby zapierdolić plecak z całkiem niezłym sprzętem (laptop 16Gb RAM, i7), przeinstalować sobie Windowsa, ogólnie przygotować sobie komputer dla siebie, mieć go kurwa przez 3 dni i zdążyć przypalić klawiaturę w kilku miejscach papierosem?

  Kurwa żałuję, że w euforii z powodu znalezienia sprzętu, w momencie odbierania go zeznałem, że "stan bez uwag", bo mogłem pójśc do jakiegoś speca od odzyskiwania danych i wystawić złodziejaszkowi rachunek za to. Tak samo za klawiaturę.

  Bardzo proszę kogoś o wstawienie w komentarzu mema z tymi zdeformowanymi głowami, albo przynajmniej "polacy w Holandii".

  #patologia #kradziez
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Timidek

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.