•  

  To co tam mówiliście? Rewolucja, wojna i idziemy po was? Tak wyglądają rewocjuloniści na widok po prostu przechodzącej grupy kibiców Lecha. Dobrze, że się nie pozabijaliście o własne nogi XD

  https://www.facebook.com/PolscyKibice/videos/2620431914953545

  #protest #poznan #aborcja pokaż całość

  •  

   @Adams_GA: A czym jest wchodzenie w środek marszu, jeśli nie konfrontacją? Może nie znam jakiejś ustawkowej terminologii, która określa konfrontacją już samą bójkę, wybacz.
   Oh, musisz żyć w jakimś alternatywnym świecie, jeśli myślisz, że zablokowanie Kapo było zagrożeniem.
   Też tak mogę i co? Jeśli chcesz się tylko pośmiać z protestujących to powiedz, nie będę się silił na jakąś normalną dyskusję. Swoją drogą, na filmiku w poście poniżej, masz bodajże tę samą grupkę, już jednak krzyczącą. ;) I wybacz ponownie, ale zapewnienia o tym, że nie będą nikogo bić, mogły raczej odnieść odmienny skutek. pokaż całość

  •  

   @Adams_GA:

   nie no jasne, blokowanie jednej z głównych arterii miasta, łączącej 4 jego strony, przez co np. karetki czy inne służby porządkowe do prawdziwych realnych zagrożeń musiały objeżdżać wszystko dookoła. Nie, to wcale nie jest zagrożenie. Do tego blokowanie ruchu, przez co ludzie musieli niekiedy łamać przepisy, zawracać w niedozwolonych miejscach, wycofywać się itd. przez co mogło dochodzić do kolizji, stłuczek itd.

   Nie wiem jak dziś, dotychczas karetki były przepuszczane bez problemu. Wśród kierowców owszem, na pewno sporo wkurzonych, ale i tych, którzy trąbią w rytm przyśpiewek.

   Co do śmiania się, to dziękuję, wczoraj dosyć się zaśmiałem, jak "protestujący" chcieli zgrywać kozaków i pójść pod ostrów tumski, gdzie prawdopodobnie chcieli znowu coś nabazgrać, a w popłochu uciekali, bo hehehe jednak mame ja się boje.

   Przykro mi, ale pod Katedrą to najpierw narodowcy zrobili burdę, rzucając się do części osób która odłączyła się od marszu (który to cały czas szedł prosto Wyszyńskiego do Śródki) po czym rzucali jakieś petardy hukowe po konny oddział policji.

   no i co krzyczą? Że są anty Antifa, co jest jasnym sygnałem, że nie będą się konfrontować z normalnymi ludźmi protestującymi, tylko ekstremistami. Zresztą, kibice Lecha już dawno wydali oświadczenie, że nie mają nic przeciw protestom, byle nie dochodziło do niszczenia miejsc kultu religijnego oraz zabytków.

   Rozumiem i sam absolutnie nie popieram bazgrania po kościołach, budynkach czy tramwajach, jednak tak jak pisałem wcześniej, nigdy nie da się w tak ogromnej grupie ludzi zgadzać w każdym calu. Jeszcze co do tej grupy kibiców. Po co oni w takim razie wchodzili w środek marszu, skoro jak widać, nie było tam antify (gdyby była, to pewnie byłaby bójka) i kościoła też tam nie było?

   Musisz mieć strasznie ciężkie życie, skoro wszystkiego tak się boisz. Swojego cienia też?

   Serio, daruj sobie takie przytyki. Podwyższa to Twoją samoocenę czy co? Nie było mnie akurat tam, nie wiem jak bym zareagował, ale raczej nie stanąłbym sam na przeciw takiej grupie idących na mnie ludzi.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (19)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Turambetto

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.