•  

  Odgrzewam.

  Mireczki, zauważyliście pewna zależność?
  Wszyscy mówią, że loszki to kurwy - ale teraz popatrzcie na poważnie.
  Sięgnięcie pamięcią swoje znajome. Ile z nich ma jakiekolwiek zainteresowania? (Zainteresowania - czyli nie oglądanie seriali, słuchanie muzyki i inne gówno)
  Może z 5-10% rzeczywiście może o sobie powiedzieć, że ma jakieś hobby.
  Reszta jest zajęta siedzeniem na dupie (btw. Nienajlepszej z resztą) i opierdalaniem lodów, czekolad czy innego żarcia po to, żeby potem wpierdalać go więcej podczas plakania, jakie to one są kurwa grube i nikt ich nie chce.
  Takie grube bydle z inteligencją równa hajsownika uważa się na dodatek za nie wiadomo jaką kurwa księżniczkę, myśląc, że wszystko się jej należy.
  Zapytajcie swoich ziomków jakie mają zainteresowania.
  Odpowiedzi udzieli ci ponad 90%.
  Nawet jebane spasłe piwniczaki będą się znali na komputerach, technologiach czy innym nowoczesnym gównie. Ziomki od siłowni będą się znali na anatomii czy innej fizjoterapii. Duża część będzie się interesowała sportem - regularnie chodzi na treningi, by być w danej dziedzinie lepszy.
  A lochy ? XD No kurwa, zapytaj, co robią w wolnym czasie.
  -no ja oglądam Warsaw Shore
  -no ja słucham muzyki
  -no ja sram psa jak sra
  Kuuuurwaaaaa
  Czasami jakaś odpowie "interesuje się filmami "
  Zapytasz taka: "o, uczysz się na ten temat ? Masz jakieś wyróżnione , szczególnie ciekawe gatunki ? Cokolwiek?"
  -nieeee, lubię oglądać komedie romantyczne"
  Jeszcze inna locha powie : "interesuje się muzyką"
  Zapytasz : "ksztalcisz sie w tym kierunku? Uczysz się na czymś grać? Może fascynują cię barwy śpiewu?"
  -nieeee, lubię po prostu słuchać Beyonce czy innego popowego gówna
  No ja pierdole.
  Spójrzcie nawet na profile na FB starszych ludzi.
  Mężczyźni - wypowiadają się na tematy polityczne, religijne, filozoficzne, interesują sir wieloma rzeczami na tematy wokół nich.
  Stare Grażyny - lajkują kurwa milion stron z psami, kotami, kwiatami i innym chujstwem, co ani je w żadne sposób nie rozwija, ani nie zmusza do jakiegokolwiek myślenia.
  Czy kobiety to w 90 przypadków to głupie kubły na spermę, bez zainteresowań, które kombinują tylko, jak się wbić na bolca Anona 1, żeby Anon 2 się nie dowiedział?
  Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
  #rozowepaski #logikarozowychpaskow #blackpill #pasta #niebieskiepaski
  pokaż całość

  •  

   @M1chUPC: mogę Ci opowiedzieć całe lore Warcrafta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Jeśli grywasz w World of Warcraft i masz problem z jakimś questem (classic - cataclysm) + legion to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że jak mi go jako tako opiszesz, to Ci powiem, co musisz w nim zrobić, gdzie i jaka historia jest wpleciona w ten quest.
   Mogę również polecić Ci dobre anime, albo porozmawiać o nich.

   A z takich przydatnych zainteresowań, to nie mam xDDD
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (32)

 •  

  siostra teraz czyta i przypomniały mi się czasy wczesnej podstawówki, fajnie było.
  #ksiazki #kiedystobylo #nostalgia

  źródło: 1614196359175.jpg

 •  

  Gdzie mogę zgłosić rasistowskiego szefa w uk
  Mianowicie w chłodniejsze dni myje się co kilka dni. W lato oczywiście codziennie.

  I wszystko było spoko aż do dziś szef powiedzial "kantar nie żeby coś ale czuć od ciebie smród. Mycie się w Polsce to coś dziwnego?"
  Po pierwsze oczywiście nie wiedziałem że to czuć myślałem że jest ok ale nawet jeśli to taka uwagę mógł sobie odpuścić.
  Dwa no będę się myl teraz codziennie oczywiście ale naprawdę staram się obwachac i nic nie czułem, żadnego spocenia nic więc też nie wiem czy on mi po prostu nie dogryzl.

  Mimo wszystko to niedopuszczalne żeby ktoś mnie tak traktował ze względu na pochodzenie

  I wiem że zaraz się rzuci na mnie bydło które będzie pisało że się myje codziennie itd. Nie ma co się myć codziennie jeśli można to kontrolować. Odkąd pamiętam w zimne dni najczęściej myje się co 2-3dni rano co najwyżej włosy i jest ok przez brak pocenia się. Codziennie jeśli np ćwiczyłem itd
  #uk #emigracja #rasizm #pracbaza #zalesie #praca
  pokaż całość

  •  

   @Kantar: Ty możesz nie czuć swojego zapachu, bo jesteś do niego przyzwyczajony. Pamiętaj, że obcy ludzie (którzy nie mają do czynienia z Twoją osobą przez większość czasu) będą czuć Twój zapach mocniej, bo będzie to dla nich coś obcego. Niestety jako osoba z czułym węchem wiem, że bardzo duuuużo facetów po prostu śmierdzi. Noszą po kilka dni tę samą bieliznę z kropelkami moczu i dżinsy, od których to też czuć. Kobiety też oczywiście śmierdzą, ale nie na taką skale jak faceci.
   Może po prostu tak macie, bo w przyrodzie zawsze samiec mocniej "pachnie", ale w obecnych czasach wśród ludzi świadczy o braku higieny.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (76)

 •  

  Mireczki mieszkanko do oceny. Co myślicie?
  #nieruchomosci #kupnomieszkania #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: mieszkanko.jpg

 •  

  Codzienny namiar na bezpieczną aborcję.

  Dzisiaj nieco więcej na temat niedogodności związanych z ciążą i okresem po ciąży.

  Wiele się mówi, że ciąża to wspaniały czas dla kobiety. Życzę każdemu, żeby tak było, ale rzeczywistość niestety bywa inna, a o tym już aż tak nie słychać.

  Podczas tego 'wspaniałego okresu' wiele kobiet boryka się z obrzękniętymi kończynami dolnymi, zwłaszcza kostkami. Utrudnia to w jakimś stopniu swobodne poruszanie. A jest to bardzo potrzebne, bo macica się powiększa i zaczyna uciskać na narządy wewnętrzne m.in. pęcherz, więc ciągła potrzeba korzystania z toalety to smutna codzienność wielu pań. Pamiętajmy również, że wiele z nich ma zaparcia. A, no i jeszcze te kochane nudności i wymioty, które dokuczają w I trymestrze ciąży.

  Istotną rzeczą wydają się także być ograniczenia w samodzielności. W późniejszych miesiącach ciąży brzuch w bardzo wielu przypadkach jest już naprawdę duży, przez co mnóstwo osób nie może samemu sobie chociażby zawiązać butów czy się po prostu ogolić. Nie każdy ma kogoś, kto zawsze będzie chętny pomóc.

  Skóra także nie zostaje oszczędzona. O rozstępach słyszał niemal każdy. Przytrafiają się one niemal połowie kobiet, a w 90% przypadków ciąża zostawia jakiekolwiek zmiany na skórze. A jak wiadomo - rozstępy się nie zstąpią na swoje miejsce.

  Ważniejsze od tego wyżej (choć tamto też jest bardzo istotne) są powikłania medyczne. Anemia ciążowa, która może powodować m.in. zawroty głowy czy zmniejszenie odporności kobiety. Cukrzyca ciążowa, która może prowadzić chociażby do nadciśnienia tętniczego. To tylko dwa z nich, ale jest tego nieco więcej.

  Po porodzie z kolei mamy do czynienia m.in. z wysiłkowym nietrzymaniem moczy czy na przykład wypadaniem narządów rodnych.

  Także moi kochani, ciąża nie jest taka wspaniała i kolorowa jak ją malują. I rozumiem, że ktoś może nie chcieć przechodzić przez te wszystkie rzeczy. To jest w porządku. Tak samo w porządku jest uznanie tego za niską cenę za posiadanie dziecka.

  Kobieta ma prawo uznać, że nie chce tego wszystkiego i wtedy powinna mieć prawo dokonać aborcji. I z tego powodu i z każdego innego, bo nikt nie ma prawa zmuszać kobiety do użyczania płodowi swojego ciała.

  Dlatego jeżeli jesteś w niechcianej ciąży, to pamiętaj - nie jesteś sama!

  24/31

  #aborcja #codziennepowiedzkomus <- tag do czarnolistowania

  Kochani, jak już Was wołam to nie musicie plusować komentarza z wołaniem! Ułatwia mi to znacznie wpisywanie nowych osób na listę, bo nie korzystam z mirkolist tylko mam plik, do którego wklejam sobie plusujących. :)

  JEŻELI JEDNAK JESZCZE CIĘ NIE WOŁAM, TO PLUSUJ ŚMIAŁO KOMCIA Z WOŁANIEM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  źródło: comment_1613663942iJB2FoEOAvXxcp3Rb86Gjz,w400.jpg

 •  

  Codzienny namiar na bezpieczną aborcję.

  Czy wiecie, że aborcje były, są i będą? Według WHO co roku wykonuje się ich średnio 56 milionów (dane z lat 2010-2014), co daje ponad 150k aborcji dziennie. To się dzieje, moi drodzy i będzie się działo. Nieważne jak głośno przeciwnicy aborcji będą krzyczeć.

  Dostęp do aborcji na życzenie jest normą w niemal każdym państwie rozwiniętym, a do takich państw z jakiegoś powodu należy Polska. Aborcja jest także podstawowym prawem człowieka, bo pozwala ona decydować osobie w ciąży o swoim ciele.

  I powtórzę to co już pisałam - nikt nie ma prawa zmusić kobiety do kontynuowania ciąży i rodzenia dziecka, bo nikt za nią nie przeżyje ciąży i niedogodności z nią związanych, a takich jest kilka (myślę, że mogę o tym zrobić nawet osobny wpis).

  23/31

  #aborcja #codziennepowiedzkomus <- tag do czarnolistowania

  Jeżeli chcesz być wołany to zaplusuj 'wołający' komentarz. Jeżeli już Cię wołam, to nie musisz tego robić. :)
  pokaż całość

  źródło: comment_1613663942iJB2FoEOAvXxcp3Rb86Gjz,w400.jpg

  •  

   @CaptainPuertoRico: to wcale nie jest takie proste. Osoba, która chce popełnić samobójstwo nie myśli w ten sposób. Oni też się często boją bólu, czy że np się nie uda i skończy jako warzywo.
   Łatwo powiedzieć, że byś popełnił tak, żeby nie sprawiać ludziom problemów, bo tak często się nie da. W domu nie można, bo jest rodzina, która powstrzyma i będą z tego konsekwencje i już pod opieką psychiatry drugiej szansy może nie mieć. Zresztą jak by mógł zrobić to w domu? Podciąć żyły? Boli i długo się umiera. Tabletki? Trzeba mieć dostęp do odpowiednich inaczej to może się skończyć źle, między innymi jak wyżej. W Polsce nie masz łatwego dostępu do broni, więc odpada palnięcie sobie w łeb. Skoro nie w domu to gdzie? Nie każdy ma dostęp do jakiejś działki, więc zostaje sznur w lesie, gdzie nie każdy ma dostęp do "bezpiecznego lasu" i wieszanie się też jednak może wywoływać strach przed długim umieraniem. Skoczenie z budynku? Trzeba mieć dostęp do odpowiednio wysokiego budynku. Śmierć jest raczej szybka i bezbolesna (o ile nie dostanie się ataku serca spadając), ale tutaj też masz tę wadę "zawadzania ludziom", no i zostaje jeszcze słynny pociąg. Też by mnie to przerażało, ale z obiektywnego punktu widzenia masz bardzo dużą szansę na natychmiastową śmierć. Dostęp do pociągów jest raczej powszechny i można spokojnie znaleźć kawałek "niepilnowanych" torów. Oczywiście, że samobójca psuje dzień wielu ludziom, ale musicie zrozumieć, że 1 popsuty dzień to nic w porównaniu do codziennego cierpienia przyszłego samobójcy.

   Też uważam, że eutanazja powinna być dostępna, ale nie samobójstwa i tak będą się odbywały, bo ludzie boją się otworzyć przed psychologami.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (68)

 •  

  Dzieeeeń dobry Mirko!

  Ale dawno nie było a przecież je uwielbiam (。◕‿‿◕。)
  Jajka sadzone na maśle, sypnięte cheddarem, boczek wysmażony na chrupiąco, pomidorki, szczypiorek

  #gotujzwykopem #ziemniakizostaw #keto

  źródło: OI000005-01.jpeg

 •  

  Kiedyś byłem pierwszy raz u terapeutki prywatnie i powiedziałem jej, że będę tworzył na YT i będę miał z tego penge Bożą, a ona mi powiedziała, że to niemożliwe i to się nie uda xDDDDD A najlepsze, że to była terapia Gestalt i miała mi pomóc budować pewność siebie i samoakceptacje xD

  #przegryw #wykopek #heheszki #psychoterapia #psychologia pokaż całość

 •  

  Czas powiedzieć o tym głośno, konieczne napisz w komentarzu ze alkohol jest gorszy i duś sumienie xD #niepopularnaopinia #narkotykizawszespoko #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

  źródło: 1613543103501.jpg

 •  

  CUD SIE STAŁ
  #blackpill #przegryw #p0lka #heheszki #ciekawostki

  źródło: Screenshot_2021-02-16-20-46-52-14.jpg

  +: MysticDream, 77023 +226 innych
  •  

   @AstraLavistA_Baby: a mało jest kobiet z dziećmi różnych ojców? To oczywiście decyzja faceta, ale po tym, że kazał zrobić test wnioskuję, że podejrzewał żonę o zdradę, więc raczej nie zostanie z nią. Prawdopodobnie alimenty będzie płacił tylko na 1 dziecko (ofc matka i tak to pewnie "rozdzieli" na 2 dzieci i tipsy) lub też będzie wnioskował o przyznanie opieki na swoje dziecko - ale niestety wiadomo jak to z polskimi sądami jest. Drugie dziecko przecież jest dla niego kompletnie obce.

   A może być też tak, że facet wybaczy babie i będą razem wychowywać bomble ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   pokaż całość

  •  

   @upadly: ale o co chodzi? :D Bo nie napisałeś. O test? Ja nie jestem przeciwko testom, a nawet o ile ma się na to kasę można robić testy do porzygu. Widać facet miał podejrzenia co do dziecka, wykorzystał to i się sprawdziło. Test był jak najbardziej słuszny. Do niego należy decyzja co z tym fantem zrobi.

   +: upadly
  • więcej komentarzy (24)

 •  

  Mam taki nawracający sen ze kogoś zamordowalam i ukryłam zwłoki. I sledzczy znajdują zwłoki i wpadają na mój trop. A ja się boje ze mnie złapią.
  Już z 50x mi się to śniło

 •  

  wrzucam jak kogoś wtedy nie było i nie widział

  @WykopekBordo pięknie wyjaśniłeś tę p0lkę
  #przegryw #p0lka #wykopek

  źródło: streamable.com

 •  

  Dobra #rozdajo i #zadarmo na #steam
  Do wygrania gra w postaci giftu "nie zagłodź się razem" xD
  Zasady:
  dajesz plusa
  wrzucasz obrazek z chomikiem
  Musisz mieć stima i po wygranej podać link do profilu
  Zielonki mogą brać udział.

  Losowanie przez mirkorandom, czy inny losowacz dziś wiedzorem jak wrócę do domu.
  Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  źródło: static-cdn.jtvnw.net

 •  

  Codzienny namiar na bezpieczną aborcję.

  Przeciwnicy aborcji na życzenie często mówią, że aborcja jest nieetyczna. Uważam, że się mylą. Aborcja jest etyczna, bo życie w pełni wykształconej osoby, która ma marzenia, wspomnienia i bliskich jest ważniejsze niż życie kilkutygodniowego płodu.

  #aborcja #codziennepowiedzkomus <- tag do czarnolistowania

  źródło: 20210201_154733.jpg

 •  

  Dziś zadzwonił do mnie kolega z mocno podłamanym głosem. Powiedział, że znalazł na olx lek, który jest do odebrania u mnie w mieście i czy bym go nie odberał bo on się boi wysyłać pieniądze w ciemno.
  Okazało się, że kolegi mama jest chora na raka, a owy lek - amigdalinę ludzie specjalnie sprowadzają z Meksyku. W ogłoszeniu wystawionych było 5 paczek każda po 400 złotych. Kolega przesłał mi 2000zł + 100zł na szybkiego kuriera. Spotkałem się z chłopakiem z olx, lek sprzedawał gdyż niestety jego tata przegrał walkę z rakiem. Zadzwoniłem do kolegi, że odebrałem i że wszystko gra a teraz będę zajmował się wysłaniem. Był bardzo wdzięczny ale najbardziej mnie uderzyły słowa "jeszcze raz dziękuje, dosłownie ratujesz życie". Ta, pako_sci ratujący życie co za życiowy fikołek.
  Sam od początku roku walczę ze swoimi demonami i tydzień po tygodniu zastanwiałem się czy może być gorzej. Po pierwsze nie mogłem połapać pracy, a oszczędności nie miałem dużych
  więc w pewnym momencie by mieć za co życ zacząłem uszczuplać swoją bibliotekę sprzedając książki. Gdy nie sprzedawały się na internecie, odwiedzałem antykwariat i sprzedawałem
  po 2,5,10 złotych za sztukę.Czułem wstyd i zadawałem sobie pytanie czy można upaść niżej? Czy może być gorzej? Trochę tak jakby mogło. Musiałem uśpić ukochanego kota. Niewydolność nerek,
  organizm zatruwał się od środka. 15lat - znaliśmy się szmat czasu. Trochę to przeżyłem...
  A teraz ostatnie dni. W środę dostałem telefon w sprawie pracy, żadna nie wiadomo jaka ale pozwoli mi opłacić rachunki. Zaczynam od poniedziałku co prawda trochę daleko do 10-tego ale grunt, że jestem zdrowy i mogę wreszcie zacząć pracować. A dziś ten telefon i słowa, że ja ratuję życie. Nie wiem ale coś mnie uderzyło od środka.
  Przemyślałem sprawę i miałem obawy co do wysyłki kurierem. Co jeśli paczka zginie? Nie dotrze na czas? Miałem 100 złotych od kolegi na kuriera. Podjąłem decyzję, wziąłem mojego gruchota, sprzedałem jeszcze pare książek w antkwariacie i zatankowałem auto. Zawiozłem je osobiście. Lepszego kuriera nie mogłem ogarnąć ;) W tę i z powrotem w sumie 500km. Byli bardzo mile zaskoczeni. Niedawno wróciłem. Trochę padam ale chciałem opisać tą historię bo dała mi dziś niesamowitego życiowego kopa, a nie bardzo mam komu się wygadać.
  Idę spać pozdrawiam.

  PS: jakby jakiś mirek lub mirabelka chcieli kupić w lutym książkę to można pisać coś poszukam.

  #przegryw #depresja #ksiazka
  pokaż całość

 •  

  Codzienny namiar na bezpieczną aborcję.

  #aborcja #codziennepowiedzkomus <- tag do czarnolistowania

  źródło: 20210201_154733.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Tyrande

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)