Lubię śpiewać piosenki pod prysznicem.

 •  

  Jest ktoś, kto nie oglądał tego wątpliwej jakości "dzieła" filmowego i nie ma zamiaru? Jeśli tak, to niech da znać, że nie jestem sam.

  No już wiadomo, molestowanie dzieci jest złe. Wiadomo, różni księża to robili. Wiemy. Co zmieni podłożenie dramatycznej muzyki, wymuszonej ckliwości i płaczów ofiar i emocjonalne wyolbrzymianie tych spraw? Komuś tam 30 lat ksiądz dotknął fiutem ręki (albo na odwrót) i ten ma do tej pory "wielką traumę" i ryczy do kamery. Jasne, kurwa. I co, on tak codziennie np. w pracy ryczy, bo o tym myśli? A może nie pracuje, bo wszystko kojarzy mu się z fiutem księdza?

  Kiedy znalazł się (względnie) zdrowy ksiądz, który zamiast krzywdzić dzieci, wziął sobie nastoletnią siksę z patologicznego domu, która się w nim zakochała - dostał wyrok i został publicznie zlinczowany. "Ofiara" (dziś ponad 20-letnia) zeznała, że ma - jakże by inaczej - "traumę" i dalej korzysta z pomocy psychologa. Sąd przybił milion złotych odszkodowania!

  W obecnych czasach mamy do czynienia z rozluźnieniem obyczajów i seksualizacją mediów, sfery publicznej. Jednocześnie coraz bardziej karany jest heteroseksualizm. Nic dziwnego, że rośnie liczba frustratów i dewiantów seksualnych - takich jak pedofile. O tym już nikt filmu nie zrobi, tylko 7237 "dokument" o tym że księża gwałco?

  Dla mnie ten film jest jak "2 girls 1 cup", którego też nigdy nie oglądałem, choć inni wokół tak. Skoro wiem, że na nim dziewczyny srają do kubka, a mnie to zniesmacza, to po co mam to oglądać?

  #tylkoniemownikomu #sekielski #film #religia
  pokaż całość

  •  

   tldr: tak sztuczne krokodyle łzy, ale do tego interesujące zachowania księży oraz sposób działania kościoła chroniącego takie indywidua - warto obejrzeć

   @bolo1: Jedyne co się mogę zgodzić to że jest to "wątpliwej jakości dzieło filmowe".
   W każdym razie początek i pierwsza ofiara (ta babka) która tak jojczyła i te krokodyle łzy itp. Zgadzam się, szcztuczne gówno celem wywolania emocji. Suche i słabe jak telenowela brazylijska. Jednakże to co pokazali po tym, np z tym księdzem co podjechali na plebanie i ogarneli że on dalej naucza dzieciaki. To jest majsterszyk. Pokazali obłudę i to w jaki sposób taki ksiądz jest chroniony. Ujawnia hipokryzję organizacji jaką jest kościół. Oczywiście, każdy myślący człowiek o tym wiedział, ale oglądanie jak oni się zachowują przy tym jak się to ujawnia jest jednak ciekawe.
   W moim przypadku był to tylko kolejny dowód na nie działąjacy rząd chroniący swoich, oraz kolejne uderzenie w gwóźdź braku wiary w ludzkość.

   Jeszcze nie obejrzałem całości, jednakże jak będę miał chwilkę wolną to obejrzę do końca. Tobie też polecam.
   Tu nie chodzi o to że dotykał gwałcił lub wyrządzał inną krzywdę niewinnym dzieciom. Tu chodzi o to w jaki sposób to działa. Możesz sobie zobaczyć pedofila na wizii to w jaki sposób jest chroniony. Potem obejrzyj sobie jeszcze wiadomości w jaki sposób się odniosły, co przedstawili obywatelom. A nastepnie zerknij na rejestr pedofilów i poszukaj księży. I nagle zdasz sobie sprawę z istnienia państwa w państwie. Chyba że o tym wiesz. Wtedy po prostu będziesz mieć kolejny powód aby porzucić wiarę w ludzkość.

   Taki troche sadomasochizm. Ale dzięki temu inni wyjdą na ulicę. Zlinczują, zabiorą do pierdla(oby) i świat stanie się odrobinę lepszy. Albo sam się wkurzysz i wyjdziesz. Ale patrząć po wpisie jesteś raczej lekkim socjopatą i jak ja będziesz tylko siedział w tylnym rzędzie i wcinał popcorn patrząc jak małpy skaczą sobie do gardeł.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (57)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Ukochany

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)