•  

  Witam miłośników brokułów!

  Taka sytuacja...sobota...problem, może ktoś poratuje?

  #wykopjointclub #kielce

  •  

   @cup12552: ja na wykopie juz parę latek jestem, ale dopiero od kilku miesięcy z kontem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @cup12552
   @Valoo666

   Nie rozumiem również tej fali hejtu, wynika on ze strachu ? Już widzę jak bagietka siedzi na Mirko, pyta o pochyt i szuka kolesia którego będzie mógł zawinąć na 24h a później go wypuścić. Tak z nudów ?

   Uwierzcie mi, policja ma dużo roboty, nie chce im się, nie wpadli by na to, zmieniło się trochę pokolenie i co najważniejsze...

   W dupie mają użytkowników, szukają dilerów. Wiadomo że każdy użytkownik skądś ma ale póki zachowasz tą informację dla siebie i póki każdy użytkownik odmawia składania zeznań do czego ma prawo to do tego czasu każdy użytkownik będzie bezpieczny bo po co łapać i marnować czas jak nic to nie da ?

   W 90% pracuje się na podstawie zebranego wywiadu środowiskowego, obserwacji, informatorów lub po prostu z tego że ktoś się na kogoś posypał.

   Od 4 lat chodzę sobie z jointem po ulicy. Prawie codziennie mam coś przy sobie. Często mijam policjantów czy radiowóz czy krawężników i ani jednej kontroli, zatrzymania, przeszukania, czy chociaż spisania.

   Fakt że swoje przesiedziałem ale to inny epizod który wynika w 100% z tego że ktoś się posypał i mnie sprzedał bo w tym okresie ograniczyłem przypał do minimum maksymalnego.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (5)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Valoo666

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi Valoo666

Osiągnięcia (2)