Lucek to dobre dziecko.

 •  

  WITAM SPORTOWE ŚWIRY JEST 6 RANO JA WŁAŚNIE SZYKUJE SIĘ NA NASTĘPNY DZIEŃ SPORTOWYCH ZMAGAŃ ZA GODZINĘ ODWIOZĘ MOJĄ AMELKĘ DO SZKOŁY A POTEM WRÓCĘ ZROBIĆ POSIŁKI PODKREŚLAM POSIŁKI NA CAŁY DZIEŃ W POJEMNIKACH NA MROŻONKI NO WITAM ODWIOZŁEM JUŻ AMELKĘ ROBIĘ TERAZ MOJEGO OMLETA Z 600 GRAM BIAŁEK JAJ ORZECHÓW MIGDAŁÓW MASŁA ORZECHOWEGO CYNAMONU I PIEPRZU KAJEŃSKIEGO DLA ZŁAMANIA SMAKU NA NASTĘPNE POSIŁKI PODKREŚLAM POSIŁKI MAM INDYKA Z RYŻEM I WARZYWAMI ŁOSOSIA Z KASZĄ JAGLANĄ KTÓRA ROZGRZEWA ORGANIZM RÓWNIEŻ Z WARZYWAMI TERAZ LECĘ NA TRENING ALE WY PRZECIEŻ BĘDZIECIE ZE MNĄ WITAM WŁAŚNIE ROBIĘ TRENING Z PAPAJEM ZARAZ IDZIEMY NA WYKWINTNY OBIAD CZYLI NA STEKI Z ZIEMNIAKAMI WITAM WŁAŚNIE SKOŃCZYLIŚMY TRENING TERAZ ZESTAW NAPRAWCZY GLUTAMINA TURBO DŻETY IZOLAT BIORĘ PRYSZNIC I IDZIEMY NA STEKI WITAM JA WŁAŚNIE JUŻ WRÓCIŁEM DO DOMU Z CAŁĄ RODZINKĄ I ROBIĘ SWOJEGO OMLETA Z 600 GRAM BIAŁEK JAJ Z OWSIANKĄ I MIGDAŁAMI LUDZIE PYTAJĄ MNIE CO JEMY NA WIGILIĘ WIĘC OPOWIEM WAM KARPIA KTÓRY JEST TŁUSTY ZASTĘPUJEMY ŁOSOSIEM PIEROGI Z KAPUSTĄ I GRZYBAMI ZASTĘPUJEMY PIEROGAMI Z MĄKI ORKISZOWEJ Z BIAŁKAMI JAJ I MIGDAŁAMI DO SAŁATKI JARZYNOWEJ DODAJEMY GLUTAMINĘ I TURBO DŻETY Z MAJONEZEM FIT BARSZCZE CZERWONY ZASTĘPUJEMY SOKIEM Z BURAKÓW KTÓRY PODGRZEWAMY W GARNKU I TAK DALEJ JA WŁAŚNIE SKOŃCZYŁEM JEŚĆ MOJEGO OMLETA ODPISUJE TERAZ NA WASZE MAILE I ZARAZ BĘDĘ SZEDŁ SPAĆ BO JUTRO KOLEJNY DZIEŃ SPORTOWYCH ZMAGAŃ NO WITAM JA JUŻ IDĘ SPAĆ Z MOJĄ KOCHANĄ ASIUNIĄ PAMIĘTAJCIE STO PROCENT NA TRENINGU ALBO NIC! POZDRO!

  #pasta #karmowski #mikrokoksy
  pokaż całość

 •  

  PIĄTEK PIĄTECZEK PIĄTUNIO
  Tak to dzisiaj, pora bezgranicznej rozpusty. Dynamiczne oskarki 190cm już modelują swoje pędzle na głowie, prasują koszule, suszą skarpety, polerują zegarki z aliexpress, sprawdzają datę ważności na pudełku Durexów. Wszystko po to żeby około 20-21, wyjść z mieszkania i udać się do klubu, gdzie po okazaniu legitymacji studenckiej dostaną zniżkę na wejście, a pozniej na piwo. Stojąc przy barze zaczną wypatrywać i skanować pomieszczenie w poszukiwaniu płodnych Julek. Po wybraniu celu, gadka szmatka, trochę tańczenia, trochę alkoholu(wszystko płacone za pieniądze rodziców bo "hehe mamo przelej mi 100zł bo pan profesor od wykładów kazał nam kupić nowe podręczniki"). W okolicach 2-3 w nocy Oskarki i Julki są już połączeni w pary i zaczną się zbierać do swoich wynajętych stancji und mieszkań w celu skonsumowania znajomości.(czyt. będzie odbywać się R U C H A N I E)
  #przegryw #stulejacontent #tfwnogf #studbaza
  pokaż całość

  źródło: wykop.pl

  •  

   @jabolsy: idź na dyskotekę mając 190cm i sylwetkę i ryj modela 10/10 z dobrą gadką to będziesz inaczej śpiewał niż takie wysrywy normików :) To jest zabawne jak zarówno faceci co nie mają problemu z wyrywaniem dziewczyn w klubie jak i przegrywy co nie maja szansrozumieją rzeczywistość, a normiki tak pieprzą o spaczonych obrazach, a potem nie rozumieją czemu im dziewczyna dała po 2 miesiącach, a jakiemuś obcemu facetowi za darmo 2 lata temu.

   A jeżeli jeszcze nie kumasz to to jest skala. Brad Pitt jakby pojawił się w takim klubie ma 100% szans na zawinięcie czegoś do domu - przegryw szanse praktycznie równe 0%. (to nie znaczy, że KAŻDA by dała Bradowi, ale że na 100% jakaś by dała). Ty widocznie jesteś normikiem, plasujesz się gdzieś w dolnych 80-90% więc po prostu nie wiesz jak wygląda rzeczywistość tego top 10-20% facetów. A przegrywy wiedzą bo z racji braku jakiegokolwiek powodzenia zaczęli grzebać w temacie. A "chad" ma to w dupie, bo chad rucha i może czasem jest zażenowany jak wyhaczy koleżankę z grupy takiego normika i normiki starają się jej wytłumaczyć dlaczego nie powinna z nowopoznanym kolegą iść na drinka do baru obok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   pokaż całość

  •  

   @KontrastWykop: pewno uczyly ich jak maja mocno objac( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • więcej komentarzy (31)

Osiągnięcia (1)