Lubię swoją piwnicę.

 •  

  To jest niesamowite że te zdjęcia dzielą 3 miesiące, dokładnie w lipcu postanowiłam udać się do dermatologa. Od lat miałam trądzik, którego nie potrafilam na własną rękę wyleczyć. Wydawało mi się że z wiekiem mi przejdzie, ofc tak nie było. Trafiłam na super dermatolog, która od razu dała mi antybiotyk i wskazówki jak dbać o moją tłustą skórę. Nie dość że dziś mam prawie idealną cerę to jeszcze mniej zbiera się sebum. Jeszcze zostało mi usunięcie kwasami blizn i mogę przestać używać podkładów i pudrów (♥ ʖ̯♥) Co więcej te leczenie nie kosztowało mnie krocie.
  Na pierwszej wizycie zapłaciłam:
  130 zł za wizytę lekarską
  ~ok.200 zł leki : Tetralysal i Acnelec w kremie

  Na drugiej wizycie:
  130 zł wizyta
  170 zł leki : Tetralysal I Acnelec w żelu

  Ogólnie to antybiotyk zażywałam przez 3 miesiące. Przez pierwszy miesiąc brałam dwa razy na dobę, później pani dermatolog zmniejszyła mi o jedną na dobę. Do tego zalecała żeby przemywać twarz rano i wieczorem emulsją- Cetaphilem EM, co uważam że dla mnie to jest najlepszy produkt do twarzy, nie kosztuje miliony monet a potrafi zdziałać cuda. Oczywiście antybiotyk brałam z cynkiem. Ograniczyłam mleko i inne produkty mleczne oraz słodycze (przynajmniej na wieczór).
  Na zdjęciu po prawej mam lekki krem BB.
  Zachęcam do leczenia trądziku i nie bagatelizowania tak jak ja to robiłam. Byłam mega głupia i jednocześnie było mi szkoda kasy, a nie zdawałam sobie sprawy ile wydawałam na "eksperymentalne" maści, leki, toniki itp. Które nic mi nie dawały.

  #tradzik
  pokaż całość

  źródło: ei_1634134901775.jpg

 •  

  Dzisiaj jest mój ostatni dzień w pracy w której przepracowałem 7 lat, doszedłem najwyżej jak się dało, zarobiłem dla firmy dużo pieniędzy. Po położeniu wypowiedzenia byłem traktowany jak wróg, problem, odczuwałem żal, że odchodzę xD.
  Od roku szukali osoby na moje miejsce, ale nie mogą znaleźć (pewnie za mało oferują) więc dzisiaj zostają z rozgrzebanymi tematami handlowo logistycznymi.
  Otrzęsieniem był moment w którym zatrudnili pracowników którzy mieli przejąć część moich obowiązków za niewiele mniejsze pieniądze niż ja miałem (aby ich zachęcić). wtedy zobaczyłem jak bardzo moje doświadczenie i wiedza są niedoceniane przez pracodawcę. Pracownicy po 1-3 miesiąc odchodzili/byli wywalani i ostatecznie nie mają nikogo.
  Czuję niesamowitą ulgę z tego powodu, że jutro już będę na urlopie do końca listopada! (。◕‿‿◕。)
  #pracbaza #januszex #januszebiznesu
  pokaż całość

 •  

  Dzień dobry, zdradzieckie mordy spod znaku #neuropa, #neuropa.

  10 państw czlonkowskich UE które uznały wyższość swych konstytucji nad prawem UE w sytuacjach, w których instytucje UE przekraczają przyznane im przez państwa członkowskie w Traktatach kompetencje.

  źródło: ei_1633765167556.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Vister81

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.