•  

  @Watchdog_Polska: Witajcie, dobrzy obywatele. Mam pytanie - gdzie w Internecie można odnaleźć decyzje ministra sportu i turystyki (chodzi jeszcze o poprzednią kadencję) oznaczone w sygnaturze DKN (zdaje się, że chodzi o Departament Kontroli i Nadzoru). Nie są (a raczej nie były - bo tego resortu już nie ma) one publikowane w e-dzienniku ministerstwa. Interesujące mnie otrzymałem bez problemu po zgłoszeniu wniosku o dostęp do informacji publicznej, jednak uważam, że nie powinienem był być zmuszany do składania takiego wniosku w tym przypadku. pokaż całość

  +: Ruzanka
  •  

   @Vojthas: Wybacz, że z opóźnieniem. Obawiam się, że w tym przypadku pozostaje tylko wniosek o udostępnienie informacji publicznej. Można też złożyć wniosek z art. 241 KPA, żeby zamieścili te decyzje w BIP. Tutaj znajdziesz informację jak sformułować taki wniosek z KPA.

 •  

  Jaka jest powierzchnia tej dzialki, ten prostokat to dom. I jak to obliczyc?. #matematyka #geodezja #kiciochpyta

  źródło: 20191125_172344.jpg

  •  

   @zioomek: Chłopie, przecież ten rysunek to jakaś bzdura. Nie ma takiej siły, która stworzyłaby trójkąt prostokątny o przeciwprostokątnej długości równej długości jednej z przyprostokątnych.

  •  

   @koniecswiatajestbliski: I o to powinno chodzić w edukacji - po ch*j masz pamiętać wzór na pole trójkąta, który znajdziesz w pięć sekund w Google, jak nie będziesz wiedział, wcześniej wiedział, że w ogóle potrzebujesz ten wzór.
   @stukajo: Nie kwadrat - prostokąt się składa z dwóch przystających trójkątów prostokątnych. Aby chodziło o kwadrat, te trójkąty muszą być jeszcze równoramienne. Ale szczerze mówiąc, to jak ktoś nie zna wzoru na pole trójkąta, to nie wymagaj, żeby znał na pole prostokąta. Pomijając już to, co napisałem o potrzebie pamiętania tego wzoru - jak ktoś go nie pamięta, to dziwię się, że pamięta w ogóle, że jest coś takiego jak wzór, pole itd. pokaż całość

   +: FoorX
  • więcej komentarzy (128)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Vojthas

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)