•  

  Ktoś przygarnie na tegorocznym Kempie jednego zawodnika? Pięć razy byłem, w tym roku absolutnie nikt z moich znajomych nie jedzie, więc bym się chciał gdzieś podkleić : ) Oferuję samochód na zakupy w Kauflandzie/Pennym i obsługę grilla! #hhk #hiphopkemp #rap #hiphop

  +: Cronox
 •  

  Wyjeżdżasz na urlop ze swoją starą ekipą ze szkoły średniej - okazuje się że na 12 osób tylko 3 nie wciągają jakiegoś gówna, którego nazwy nikt nie potrafi wymówić. Wychodzisz z kuzynem na piwko, przewijają się jego znajomi - okazuje się że cała jego ekipa, wraz z nim samym, ma zamontowany w nosie przemysłowy odciąg pyłu pracujący kilka razy na tydzień. Przyjaciel, z którym dzieliłeś pasję, jaką jest wspólne robienie muzyki, przez odkurzanie stał się co najwyżej znajomą twarzą.
  Festiwal muzyczny w kraju gloryfikującym depenalizację dragów dla moich ludzi staje się centralą ich degustacji, co muzykę spycha na drugi plan.
  Czy ktoś zna to rozdarcie, gdy równocześnie chce się tym ludziom w jakiś sposób pomóc, udowodnić że można "latać" względnie trzeźwo; a jednocześnie uświadamia się sobie swoją bezsilność wobec beznadziejności sytuacji, w której wszyscy się znajdujemy?
  Czy ktoś jeszcze równocześnie czuje i pogardę, i współczucie? Pogardę przez przywiązanie otoczenia do ścierwa narzucającego sposób bycia i myślenia, współczucie przez zwykły, ludzki, empatyczny odruch wynikający z chęci pielęgnowania najbliższych?
  Toksyczne w ten sposób środowisko każe Ci uwierzyć, że niećpanie białego prochu jest dziwactwem i ewenementem, ale odcięcie się od niego, mimo że byłoby prawidłowym i zdrowym podejściem, pogrąża Twoją ideę swego rodzaju mesjanizmu dyktującego przemianę otoczenia, nie jego wymianę. W efekcie pozostaje Ci toczenie głazu jak Syzyf, a wierzchołka tej góry nawet nie widać.
  tl;dr: Smutno mi, że niemal wszyscy moi znajomi ćpają, a tematy do rozmowy zawężają się do powyższego : (
  pokaż całość

 •  

  Zawsze jak prowadzę nocą auto, a śnieg pada prosto na przednią szybę, wyobrażam sobie że pomykam statkiem kosmicznym prędkością nadświetlną. Na szosie widać wtedy tylko czerń galaktyki i biel mijanych gwiazd. Odpierdala mi wtedy totalnie, raportuję do dowódcy floty: "Sektor wygląda na czysty, ani śladu tych nicponi", a autom nadjeżdżającym z naprzeciwka rozkazuję się identyfikować. Urządzam polowania zarówno na statek matkę obcych klasy Orlen, jak i na mniejsze okręty klasy Shell i BP. A na zakrętach robię "ziuuuuuum" mordą.

  TYLE KOSMICZNYCH ATRAKCJI, A WLECZESZ SIĘ 20KM/H PO JAKICHŚ ZADUPIACH BO LÓD! :C

  #gownowpis
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Voodoo476

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)