no żyje se

 •  

  #oszukuja #oszukujo #afera
  dziś jestem pewien,że Pani natalia Sagan EXPRESOWEZAKUPY.NET
  Przedsiębiorca: Natalia Sagan 
  NIP: 5170389850 , REGON: 380089209

  adres operacyjny:Bluszczowa 64, 04-234 Warszawa, mazowieckie oszukała mnie na 1600 zł. zakupiłem zmywarkę Bosch i sklep zniknął. zero kontaktu. jeśli ktoś ma lub miał podobny problem piszcie. Jutro idę sprawę zgłosić na policję. Wiem, że robiąc tradycyjny przelew uropilem kasę ale nie pozwolę aby takie skurwysynstwo nadal się rozpowszechnialo. pokaż całość

  •  

   @sex4all nie chce Cię kolego martwić, ale u mojej siostry wyglądało to tak:
   Znaleźli na Ceneo pralkę tańsza o ok. 150zl niż wszędzie indziej. Towar niby powystawowy, z resztą sklep zajmował się sprzedażą głównie takich artykułów.
   Jednak aby się upewnić, sprawdzili firmę na opineo czy innej tego typu stronie, nawet na Google street view sklep istniał pod tym adresem (!!!). Po zapłacie standardowo- opóźnienia w wysyłaniu zamówień że względu na duże zainteresowanie, blebleble, do czasu aż kontakt się całkowicie urwał.
   Co się okazało? Sklep który był na street view został zamknięty ok. roku wcześniej, a na jego miejscu została założona firma na słupa, pod tą samą nazwą, na teoretycznie ten sam adres.
   Do dzisiaj nie wiedzą nic na ten temat, jedynie siostra została wezwana raz na przesłuchanie w tej sprawie.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (114)

 •  

  Szczęść Boże!

  Dobra wierzące mirki - rozpoczynamy akcję na wykopie "pokaż krzyż". Nie ma co się wstydzić swojej wiary tylko być dumnym chrześcijaninem! :-)

  Na pierwszy ogień idę Ja z moim krzyżykiem tau. Jest on raczej mało popularny więc warto przybliżyć jego historię:

  W religii chrześcijańskiej krzyż tau τ często łączony jest z osobą Jezusa Chrystusa, bądź też z duchowością Tau. Jej pierwotna forma przypominała X, bądź + i była często używana jako osobisty podpis czy znak pieczętujący dokument lub własność. „Mój podpis” w Hi 31,35 dosłownym tłumaczeniu brzmi „moja tau”. Szkocki protestancki bp. Alexander Hislop, w nieco kontrowersyjnym tekście, dopatruje się krzyża tau w religii Babilonu np. w kontekście Tammuza.[1] W kulturze grecko-rzymskiej ten znak zbawienia wyrażał liczbę 300. τ była też używana jako znak magiczny, chroniący od zarazy i demonów, umieszczano ją na amuletach, na murach domów. Później używali jej bracia szpitalni św. Antoniego Pustelnika (stąd nazwa krzyż św. Antoniego). Znany też jako krzyż egipski czy crux commissa. Znak τ przyjął i używał św. Franciszek podczas Soboru Laterańskiego IV, pod wpływem mowy papieża Innocentego III, nawiązującej do widzenia Ezechiela (Ez 9,4-6) i zawierającej wezwanie „bądźcie więc bojownikami τ i krzyża”. Innocenty III, wyrażał jednocześnie przekonanie, że tak właśnie wyglądał krzyż Zbawiciela, zanim Poncjusz Piłat przybił do niego tabliczkę z napisem: Jezus Nazarejczyk, Król żydowski (J 19,19). Dzisiaj używany powszechnie przez członków zakonów i zgromadzeń franciszkańskich, zawieszony na sznurku lub rzemyku z trzema węzełkami.

  Nie wstydźcie się tylko też pokażcie swoje! (。◕‿‿◕。)

  #wiara #religia #chrzescijanstwo #katolicyzm #mikromodlitwa #mirkomodlitwa #4konserwy #glupiewykopowezabawy
  pokaż całość

 •  

  Pierwszy raz w życiu wpis wszedl w gorące a tu taka sława juz :D #mundial #atencyjnyniebieskipasek

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: Screenshot_2018-06-15-17-08-21.png

 •  
  fusznix via iOS

  +1737

  Siedzę w robocie, lipa z internetem, a mecz by obejrzał. Na szczęście całkiem dobre kamery, wiec zrobiliśmy zooma na telewizor w barze, który jest na terenie galerii #mecz #rosja2018 #ms2018 #worldcup2018

  źródło: embed.jpg

 •  

  WEK 2.4H DU MANS

  Ludzie ludzie zapisujcie się TUTAJ :D

  Obecnie zapisanych jest 31 osób w 28 drużynach (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  serwer prekwalifikacyjny do kręcenia czasówek jest do dyspozycji.

  hasło - LeMansACL

  wyniki - http://semipro.acleague.pl/
  ------------------------
  Termin 14 czerwca 2018
  - Q - 19.30 (30min, po 15min. na klasę.)
  - R - 20:00 (144min.)
  -------------------------
  LMP1 Porsche 919 Hybrid 2016 - 16 sztuk
  GTE (BOP z sezonu WEK) - 20 sztuk
  Łącznie 36 aut + komentator
  ------------------------
  - Dystans 2.4h
  - paliwo oraz opony x1,5
  - uszkodzenia 80%
  - Można jechać solo, można jechać w parach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  --------------------------------------------------------------------------
  -> Discord | FB | mCapsule | acleague.pl | autogen.pl <-
  --------------------------------------------------------------------------
  #assettocorsa #acleague #simracing #wec
  pokaż całość

  źródło: lemans_wek.png

 •  

  Za nami siódma i już ostatnia runda X sezonu ACLeague - Motorsport Capsule GT3 Cup. Był nią 60-minutowy wyścig na pętli Circuit de Barcelona-Catalunya w Hiszpanii. Do prekwalifikacji podeszła blisko setka kierowców, z których rekordzista nakręcił 207 poprawnych okrążeń. To wyścig, na którym mógł rozstrzygnąć się tytuł mistrzowski. A może rozstrzygnął się już wcześniej? W tym sezonie w kwalifikacji generalnej kierowców liczone jest najlepszych sześć występów danego zawodnika w siedmiu rundach - dla niektórych ostatnia mogła nie mieć tym samym większego znaczenia. O tym przekonamy się wkrótce...

  W wyścigu Pro wygrał... SlowikFTW!
  http://managerdc7.rackservice.org:50915/sessiondetails?sessionid=344
  W wyścigu Semipro wygrał... Hazzy!
  http://managerdc7.rackservice.org:50175/sessiondetails?sessionid=285
  W wyścigu Am wygrał... Kycu!
  http://managerdc7.rackservice.org:50456/sessiondetails?sessionid=227
  Gratulacje dla zwycięzców!

  Jak Wasze wrażenia?

  Poniżej tradycyjnych kilku słów ode mnie nie będzie - sezon GT3 zakończył się dla mnie na poprzedniej rundzie. Zamiast tego krótkie podsumowanie tego, co się działo w ostatnich miesiącach. Wybierając SCG wiedziałem na co się piszę - tym samym modelem jechałem w poprzednim sezonie GT3 i nie było najgorzej. Nie spodziewałem się jednak, że tym razem będzie aż tak źle. SCG miało w tym sezonie dwa ogromne problemy: Laguna Secę, Road Atlantę... i hamulce. To trzy problemy. SCG miało w tym sezonie trzy problemy: Laguna Secę, Road Atlantę, hamulce... i kierowcę, oczywiście. To cztery problemy. SCG miało w tym sezonie cztery problemy! Nikt się tego nie spodziewał.

  Zaczęło się obiecująco od Bathurst: kwalifikacje tak blisko Semi i start w Am z samego końca z metą w pierwszej dziesiątce. I potem pogrom DQ za niepoprawne PLP, więc kilkanaście albo kilkadziesiąt miejsc awansu. Potem piękne Spa-Francorchamps: ponownie w Am, ale jazda zupełnie inna, niż na Bathurst. W pierwszym przypadku mogłem liczyć głównie na błędy innych, w drugim SCG jechało jak zaczarowane, wyprzedzałem jeden samochód za drugim, miejsce 11. Potem fatalna Laguna Seca. Ostatkiem sił udało się dogrzebać do Am, na mecie jestem gdzieś na końcu. SCG w ogóle tu nie jechało. Podobnie na Road Atlancie, gdzie dodatkowo popełniłem masę błędów. Oba wyścigi do zapomnienia. Na Virginia International Raceway ląduję w Semipro i spodziewam się, że będę obstawiał tyły. Ale SCG chce więcej, dużo więcej! Na mecie miejsce 16, a mogło być jeszcze lepiej, trochę błędów, trochę pecha. Duża satysfakcja. I na koniec emocjonujące Red Bull Ring w Semipro. Walka non stop, miejsce 18 na mecie, najlepszy wyścig w sezonie jeśli chodzi o wrażenie. I jest już po wszystkim. Pierwszy sezon, w którym ani razu nie wystartowałem na serwerze Pro. W generalce jestem najwyżej klasyfikowanym zawodnikiem w SCG - tylko dlatego, że pozostałym zabrakło cierpliwości i albo nie startowali w ogóle albo kończyli na DNF...

  #acleague #simracing #assettocorsa
  pokaż całość

  •  

   @Plupi Koledzy (i koleżanki? nie wiem w sumie), swój pierwszy sezon w acleague rozpocząłem dość późno, bo dopiero na Red bull ringu, lecz tak się wkręciłem, że już przygotowuje skina do Tatuusa na następny sezon ( ͡° ͜ʖ ͡°). Poprzednio udało mi się wywalczyć świetne 2 miejsce w AM, więc apetyt na Barcelonę był duży, szczególnie że miałem okazję kilka razy odwiedzić to miejsce w realu i darzę je sporym sentymentem.
   Rzeczywistość okazała się jednak o wiele brutalniejsza. Pomimo dostania się do SEMI, do końca prekwalifikacji nie mogłem uporać się z poprawnym ustawieniem samochodu i czas zdecydowanie nie zadowalał, a do tego miałem wyraźne problemy z powtarzalnością.
   Efekt? QUALI ukończone na chwalebnym miejscu gdzieś w 4 dziesiątce. Zatem taktyka na ostrożną jazde z nadzieją na odkopywanie się w trakcie wyścigu wydawała się być sensowna... ale nie na softach. Pomimo początkowych powodzeń i dostania się gdzieś w okolice 22 miejsca walka z przegrzewającymi się oponami stawała się coraz trudniejsza, a ostatecznie została przegrana po soczystym strzale w dupkę gdzieś na 3, może 4 okrążeniu. Później zjazd do boksu na naprawę, 3x drive through ( xD ), jazda tak nierówna że aż wstyd- daje to przepiękne ostatnie miejsce wśród zawodników którzy ukończyli wyścig.
   Niemniej jednak zabawa była przednia i widzimy się w kolejnym sezonie. Pjona!
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (10)

 •  

  FINAŁ FINAŁ FINAŁ!!!!

  ACL MOTORSPORT CAPSULE GT3 CUP

  Znalezisko do wykopania - https://www.wykop.pl/link/4352407/finalowa-7-runda-acl-motorsport-capsule-gt3-cup-barcelona-na-zywo-od-20-20/

  Transmisję na żywo ze starcia PRO zapewni @Sefni na swoim streamie.

  Harmonogram poniżej:
  19:40: start 60-minutowego treningu
  20:40: start 20-minutowych kwalifikacji
  21:00: start 60-minutowego wyścigu

  --------------------------------------------------------------------------
  -> Discord | FB | mCapsule | acleague.pl | autogen.pl <-
  --------------------------------------------------------------------------
  #assettocorsa #acleague #simracing
  pokaż całość

  źródło: ACL_R6_2.jpg

 •  

  Nawałka: Kurwa mać! No zobacz co kurwa narobiliście.
  Peszko: To ja tego nie zrobiłem.
  Nawałka: A kto od dbania o zawodników i atmosferę kurwa jest?!
  Peszko: Mówiłem, że ja tego nie nie chcę ten!
  Nawałka: A kto kazał z przewrotki strzelać?
  Peszko: Glik, bo powiedział tak ja mówię...
  Nawałka: A z jakiej racji kurwa pozwalacie z przewrotki przed mundialem strzelać, ile razy tłumaczyłem, jest siatkonoga i spokój kurwa Ty i żaden chuj nie ma bez mojej wiedzy przewrotek robić.
  Peszko: Panie trenerze ja powiedziałem tak "to Pan trener mi nie kazał nik nik nikomu dawać" a on wywalił...
  Nawałka: Jak wywalił? To trzeba było kurwa wziąć i przylecieć do mnie sisię nienieruszać! Jakim kurwa yyyyyyy?! Zobacz co narobiłeś! Glik w konserwacji kurwa zobacz co narobiłeś po chuja się rwiesz kurwa nie Twoje!
  Boniek: Adamie nie denerwuj się. :D
  Nawałka: Jak mam się nie denerwować?
  Boniek: Zaraz wyklepiemy.
  Nawałka: Na pewno już nie wyklepiesz kurwa..
  Nawałka: TAKIEGO GLIKA TO JUŻ NIE DOSTANĘ
  Boniek: No to weźmiemy szpraja i będziemy Bednarka malować na blond, nikt sie nie pozna.
  Nawałka: Ta szpraja... Czemu się kurwa rwiecie co nie wasze! Żaden piłkarz kurwa nie siedzi za was nie dowodzi i kurwa powiedziałem, że nie ma... Tłumaczyłem tysiąc razy, bo kurwa człowiek dba bardziej jak o żonę kurwa o tego Glika a kurwa przyjdzie od tego. Kurwa mać tłumaczę jest obrońcą ten i ten żaden kurwa nie strzela z przewrotki, jakim prawem kurwa tyle razy wam tłumaczyłem! FAKEN.

  #heheszki #mundial #pilkanozna
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika vroobelle

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.