Wydra rzeczna tududu tududu jest niebezpieczna tudududu tudududu. I will crush your skull like a clam on my tummy.

 •  

  Przypominam wpisy o mojej psychicznej sąsiadce:

  Część 1

  Część 2

  Sprawa z części drugiej była błyskawiczna. Do właściciela podjechała pani z #policja. Pogadała z nim, pogadała z nią, wzięła do mnie namiary, bo byłam wtedy w pracy, a następnego dnia wyjeżdżałam z miasta. Kilka dni później zadzwoniła i zadała mi kilka pytań. Okazała się być bardzo w porządku, powiedziała, że ona już widzi z jaką osobą ma do czynienia i to niestety choroba psychiczna, więc nie ma sensu żebym w ogóle przychodziła zeznawać, ona umarza sprawę bo nie zamierza brać udziału w halucynacjach tej kobiety i tyle.

  Od tamtej pory oprócz hałasowania i darcia mordy w ekstazie podczas przemówień prezydenta w telewizji jakoś był spokój. Kluczem do sukcesu okazało się ignorowanie wariatki, co było proste bo obecnie bardziej pomieszkuję tam niż mieszkam.

  No ale wszystko co dobre szybko się kończy i tak dzisiaj dostałam od właściciela informację o kolejnym liście ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tej okazji zakładam tag #pijaczkaalkoholowa na wypadek jakby pisanie listów do Vydry stało się hobby pani wariatki.

  #patologiazewsi #patologiazmiasta #heheszki #truestory
  pokaż całość

  źródło: IMG-3562.JPG

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Vydra

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)