•  

  Jak nazywa się ten efekt że im dłużej się pracuje tym ma się wrażenie że mniej się wie na dany temat ?

 •  

  Chciałbym trochę podkręcić pracę mózgu, o dietę i ruch już zadbałem. Ktoś tu suplementuje alphe gpc i oxiracetam? Gorący okres w oracy, potrzebuję maks skupienia na 2 miesiące.

 •  

  Mój kolega jest programistą i to dobrym. Bez problemu znajduje pracę w międzynarodowych korporacjach. Sporo czasu w takich pracował, ale powiedział mi że ma dość korpo zachodnich. Nie chodzi o kasę, kasa to nie wszystko tak powiada, zresztą ma już jej tyle że może wybrzydzać.
  Typa odrzuca zachodnia lewackość na każdym kroku i w pracy cały czas jakieś nowe zasady antydyskryminacyjne. Nie da się tego spamiętać, mówi. Na okrągło trzeba uważać, aby nie urazić w jakiś sposób gejów, lesbijki, czarnych, trans itd.
  Coraz więcej ludzi trans i nowe zaimki do nauki, bo jak się źle odezwiesz to won z roboty, albo dostajesz łątkę faszysty co na jedno wychodzi. Nawet w kuchni trzeba uważać, bo gdy zamówisz jakieś „murzyńskie” danie, to cię posądzą o kulturowe zawłaszczenie. Biały programista w dredach, który przyjechał z Finlandii, został zaszczuty, no bo przecież dredy tylko czarni mają na zachodzie prawo nosić xD Jak się wyraził, „płacą mi za kodowanie, a nie za naukę tych wszystkich ideologii – każda nowa osoba, to nowe reguły do nauki, inaczej kogoś urazisz, zmisgenderyzujesz czy chooj wie i wypad z roboty xDDD

  Mój ziomek powiedział sobie, że dosyć tego i leci spróbować do Moskwy. Bał się trochę, że będzie słabo, ale tak mu się spodobało, że już nie chce wracać.
  Po pierwsze ZERO lewackiej gadki, ideolo itd. Są dwie płcie i jedna orientacja. Po drugie, najważniejsze KOBIETY – nie są tak wyzwolone jak na Zachodzie. To jest rosyjskie korpo, ale kobiety nie kodują. Są głównie asystentkami i sekretarkami. Nawet w dziale marketingu, sprzedaży dominują faceci. I teraz najważniejsze – jak on tam ma w przeliczeniu na PLN ok 15K, to taka asystentka może 900-1300zł na rękę. Dlatego nawet najbardziej hardcorowe piwniczaki są dla nich BOGAMI. One myślą, tylko aby upolować takiego męża, marzą o tym. Nieustannie się ocierają cyckami itd. Są dla dewów słodkie, troskliwe, idealnie zrobione – nie jak babochłopy na Zachodzie. Tego nawet w PL nie ma, gdzie kobiety w pracy z programistów mają bekę. Tam każdy programista jest jak Bill Gates. Podobno z tego co się dowiedział, to na wyjazdach integracyjnych programiści mają tyle seksu ile zapragną, a asystentki, potrafią się nawet między sobą o nich bić.

  Poza kobietami, są inne plusy, Typ ma mieszkanie służbowe na zamkniętym osiedlu. Na każdym kroku odczuwa społeczny szacunek i to, że mu się ludzie podlizują. Nawet cieć, mu się prawie kłania do ziemi. Mówi, że w restauracji kelnerki łaszą się do niego jak koleżanki z roboty, wystarczy zamówić kolację za głupie 100zł. Biorąc to wszystko pod uwagę, kolega planuje dłuższy życiowy etap w Moskwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #rozowepaski #pracbaza #truestory #programowanie #wygryw
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Waleczny_Ulany

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)