•  

  Jak rejestrowaliście się w #sts przez stronę i załączaliście dowód to czy z zamazanymi danymi przeszliście weryfikację. Ja wysyłam już tylko z zasłoniętym numerem dowodu i dostaję informację by nie zasłaniać danych.

 •  

  Niedawno rozwiązałem umowę z #cyfrowypolsat na internet LTE , przy okazji telefonu z cyfrowego polsatu z pytaniem co mnie do tego skłoniło otrzymałem garść ciekawych informacji.

  - Lejek ( u mnie było to 0,4 MB download) wpada najpóźniej po przekroczeniu 4 lub 6 krotności pakietu internetu.
  - Po informacji że przechodzę do konkurencji (#tmobile) usłyszałem że nikt nie oferuje nielimitowanego internetu LTE i jeśli wierzę w coś takiego to... mogę sobie wierzyć.
  - Jak masz starą umowę gdzie pakiet jest mały(25GB), ale masz gwarancję downloadu 20Mb/s po wykończeniu pakietu to ich to nie ochodzi, "bo umowa jest stara" i "i tak dużo Pan pobrał" - cytat, zużyłeś pakiet kilka razy i internet wpada w śmieszny lejek.

  Czyli zapewnienia które otrzymuje się w punktach o tym że lejek wpada tylko w najbardziej ekstremalnych przypadkach to nieprawda, chyba że 150GB to dla nich szalona ilość danych która zachwiała stabilnością ich infrastruktury.

  pokaż spoiler Na koniec otrzymałem ofertę 100GB nielimitowanego internetu w cyfrowym polsacie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


  PS. Przy okazji lejka, kiedy jeszcze nie miałem pewności że to lejek to zgłosiłem problem przez icok, 19 dni później zgłoszenie wciąż jest przetwarzane przez dział techniczny. Telefonicznie otrzymałem informację że mają 30 dni na odpowiedź.
  pokaż całość

  •  

   - Po informacji że przechodzę do konkurencji (#tmobile) usłyszałem że nikt nie oferuje nielimitowanego internetu LTE i jeśli wierzę w coś takiego to... mogę sobie wierzyć.

   @Wall34: w tmobile firmowym lte chyba pobrałem ponad 800GB, regularnie przekraczam 200 i nic nie ma

   cyfrowe żydy dają FUP nawet jak to nie zagraża infrastrukturze

 •  

  Przy metrze Wilanowska był wypadek, tramwaje stoją już z 15 min. Radzę korzystać póki co z innego środka komunikacji.
  #warszawa #ztm

 •  

  Mój ojciec jest w #plus od kilkunastu lat, pomimo mojego zachęcania do zmiany operatora przy każdym końcu umowy. Na dniach miał przedłużać umowę (z telefonem) oczywiście w plusie, parę dni temu pytał się o smartfon, tak więc wskazałem moim zdaniem najlepszy w abonamencie który go interesował (49,99 lub 59,99 nie pamiętam który ostatecznie się zdecydował ), wskazałem na LG Spirit 4G LTE . Dzisiaj pojechał sam do salonu, wybrał jednak telefon zachwalany przez Panią w punkcie, podobno zdecydowanie lepszy od wspomnianego LG, czyli Huawei Y635… Mój ojciec zawsze sam przedłużał umowy i nigdy nie było problemów, dzisiaj jednak było inaczej, gdy wrócił do domu zerknąłem na umowy. Abonament na 2 lata (59,99), telefon natomiast na raty na 36 miesięcy (dodatkowe 12 zł miesięcznie). ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  A miał być abonament z telefonem z symboliczną dopłatą i mój ojciec zarzeka się że tak to przekazał w punkcie i się jeszcze dopytywał się kilka razy czy aby na pewno wszystkie opłaty są na 2 lata, oczywiście Pani w punkcie potwierdziła. Tak więc mirki czytajcie dokładnie podpisywane umowy, bo zapewnienia obsługi nie zapłacą potem większych rachunków.
  Koniec końców, myślę że za 2 lata uda się w końcu zachęcić ojca do zmiany operatora.
  #plus #gorzkiezale
  pokaż całość

  +: Cronox
 •  

  To już w BFie nie można adminów zabijać?! Kolejny raz jestem zbanowany z jednego z lepszych serwerów na odstresowanie, bo zabiłem admina 3 razy pod rząd... (admin średnie ratio k/d 6,5). Powód bana ";]"
  #bf3 #gorzkiezale

  +: Cronox
  •  

   @Wall34: jakiś nadęty bachor z tego admina.

  •  

   @Wall34: ile to razy było że admin sobie kampił tv z helki i miał staty 40:0 a ja go z jeta kilka razy pod rząd prawilnie zdjąłem (z karabinku, a nie jak dzik w sosnę) i dostawałem bana.. co zrobisz nic nie zrobisz jak nawet małe dziecko może być adminem.
   ps. tak jest na większości serwerów fly/noob friendly, nazwa to wymówka dla admina który gra wyłącznie dla swoich statów, a reszta go wali.

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Wall34

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)