•  

  #anonimowemirkowyznania
  Dlaczego Polacy mają tak niskie wymagania życiowe? Wiecie, najtańsza elektronika, telewizorek wieczorkiem i pojechanie sobie nad Polskie morze a jak już dochodzi do wakacji to maksymalnie Turcja all inclusive na tydzień, i ciągle stanie w miejscu bo już się ma co się chciało.

  Nie chodzi mi o każdego bo tak nie jest, ale dużo takich osób poznaję XD. Zanim ktoś się przypierdoli bo pewnie nie doczyta nawet połowy dalszego zdania, to wiadomo nie każdy chce żyć sobie na luksusie, niektórym wystarczy to co mają. Ale mowa tutaj o tym, że osoby które poznałem żyją sobie troszkę lepiej niż " ubogo " czyli wiecie... Jakiś mały domek/mieszkanie w bloku, telewizja a wieczorem piwko wypite i do sąsiada pójść sobie i najtańsza elektronika. Zero kształcenia się żeby lepiej żyć. Tylko ciągłe odkładanie na wszystko i liczenie do ostatniej złotówki żeby opłacić rachunki oraz częste narzekanie że " w tym kraju nigdy nie będzie lepiej. " Albo że nie jest się szczęśliwym mimo to taka osoba po chwili mówi że ma wszystko co jest jej potrzebne.

  Nie chodzi mi o życie na luksusie pokroju luksusowych samochodów wartych kilkaset tysięcy oraz willa warta parę milionów, ale chociaż żeby dążyć do czegoś, osiągać coraz więcej i się kształcić. Żeby nie było bo nawet 30stki nie mam XD. Mam 20 lat i od tego roku uparcie się edukuję ( codziennie ) dowiaduję się czegoś nowego. A teraz dążę do perfekcyjnej wymowy Angielskiego bo w przyszłości mi się to przyda.
  A wtedy będę próbować w życiu wszystkiego po trochu, i sprawdzę w czym jestem najlepszy. I tak wiem że życie nie jest kolorowe a szczególnie dorosłość, to też dlatego staram się jakoś teraz z tym wszystkim starać póki jest na to dobra pora, i nie. Nie jestem bananowym dzieckiem XD.
  Jeszcze na sam koniec, nie mam nic do owych osób, bo każdy żyje sobie jak chce. To bardziej takie moje pytanie, czy ktoś potrafi mi to wytłumaczyć jak owe osoby funkcjonują, ja sam nie mam wygórowanych wymagań, ale jakieś tam marzenia mam które chciałbym osiągnąć ( zwiedzić kontynenty etc )
  #pytanie #pracbaza #polska #emigracja

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #5ef14aba0db94d7506cddd4b
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  Wesprzyj projekt
  [==......................................] 4% (10zł/235zł)
  Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  pokaż całość

  •  

   O ile istnieje możliwość, zawsze można wszystkim pie*dolnąć i wyjechać na Kubę skręcać cygara dla turystów i grzać się pod słońcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @DiscoDomino: Podobno zwyczajowo Torcedore może wynieść w ciągu dnia z fabryki trzy cygara także nie tylko dla turystów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @AnonimoweMirkoWyznania: A i uzupełniając bo jak to w naszym pięknym kraju bywa sporo tu prób podcinania skrzydeł przy obawie że ktoś może być bardziej ambitny i nie zadowalać się przeciętnością + dużo pierdów o konsumpcjonizmie i jak to pieniądze szczęścia nie dają. Takie teksty w większości padają od hipokrytów którzy pracują na normalnym etacie 8 godzin dziennie dokładnie tak samo jak większość z nas więc na "pogoni za pieniędzmi" wcale nie spędzają mniej czasu. Różnica jest taka że w okresie w którym był na to czas nie zadbały o to żeby zmaksymalizować profit z tych 8 godzin. No i potem piecze... pokaż całość

  • więcej komentarzy (181)

 •  

  A mówiłem poczekać na opinie graczy a nie przekupionych redakcji XDDDDD oj słychać już pierwsze trzaski ale zaraz zleca się fanboje broniący heheh ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #thelastofus #tlou2 #playstation #konsole #gry #ps4 #ps5

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: C3D79EB1-0542-4252-89FA-696565042949.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Werdna

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)