•  

  Jakiś miras chce pograć w borderlands enchanced GOTY na steam ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #borderlands #pcmasterrace

 •  

  Wiele osób pyta mnie, czy rekrutuje Gorgony do swojej armii?

  No to odpowiadam: nie rekrutuje, przecież jestem młynem.

  Pozdrawiam serdecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #heroes3

 •  

  Intermedium 1515.3 - I1 - Zmiana warty
  #lacunafabularnienewbristol

  - Znowu wygrałem!
  - Mmmm?

  Tehnokratus i Giacomo de' Vivaldi od trzech godzin grali w karty. Obaj Włosi nie pałali do siebie szczególną miłością, ale wspólne pochodzenie zbliżało ich choćby w piątkowe i sobotnie wieczory. Giacomo nie był tym samym, energicznym człowiekiem co kiedyś. Nosił podarte ubrania, był rozczochrany i pod ciągłym wpływem C. Luciny. Tehnokratus nie omieszkał tego wykorzystać.

  - To może zagramy o nieco wyższą stawkę?
  - Mmm?
  - Może o Twój bank?
  - Mmmmm... no nie wiem
  - Co ci szkodzi? Przygotowałem nawet papiery

  Rzucił je jakby od niechcenia na stół

  - Aaa... co będę z tego miał?
  - Stawiam swój bank
  - Mmmm... no dobra, gramy.

  * * *

  - To kto z nas wygrał?
  - Ja wygrałem - odparł Tehnokratus

  Giacomo patrzył błędnym wzrokiem na stół, na którym nie było już kart, tylko stos papierów na stole. W jego ręce pojawiło się pióro.

  - Podpisuj druhu, pamiętasz że wygrałem?
  - No no... chwila

  Tehnokratus błyskawicznie zebrał wszystkie papiery ze stołu, gdy tylko zostały podpisane i zwinął się z miejsca spotkania. Vivaldi wyciągnął niewielką fiolkę z olejem i zaaplikował sobie jedną kroplę na język. Uśmiechnął się i zamknął oczy. Na zawsze.

  -------------------------------------------------

  @achtunki przejmuje Bank Vivaldich i traci licencję Kupca. Aktualni klienci banku mogą zmienić bez żadnych kar Bankiera do 12.04 do godziny 12:00.

  -------------------------------------------------
  Jeżeli nie chcesz widzieć postów tego typu, wrzuć tag #lacunafabularnieczarnolisto na czarno
  pokaż całość

  źródło: i.pinimg.com

 •  

  Nowy temat, w którym zadajecie pytania dotyczące aktualnej przygody. Im więcej pytań w jednym komentarzu, tym lepiej. Unikajcie odbijania piłeczki, usuwam wszystko, co nie jest pytaniem.

  #lacunafabularnie #lacunafabularnienewbristol

 •  

  Gdyby ktoś zapytał mnie, której karty będzie mi w standardzie brakowało najbardziej, to odpowiedziałbym: Golakka Crawler. Wiem, że od dłuższego czasu nie jest już grana, można ją co najwyżej spotykać na arenie jako po prostu stronnika na drugą turę.

  Pamiętam, że zaraz po wyjściu Un'Goro dawała niesamowitą satysfakcję. Pirate Warrior dominował w mecie od jakiegoś czasu, dla wielu granie na ten deck było prawdziwą udręką. Krab pozwalał w końcu odegrać się za te wszystkie przegrane.
  W zasadzie pasował do każdego decku, dlatego korzystałem z niego gdzie się tylko dało. Gdy tylko trafiałem na Wojownika, a na ręce startowej miałem Golakkę, to na mojej twarzy od razu pojawiał się uśmiech. Pirate Warrior jak to Pirate Warrior, zaczynał od klasycznego "Ha, witaj". On jeszcze nie wiedział co go za chwilę czeka.

  Pierwsza tura naszego rywala była zazwyczaj podobna: Majtek N'Zotha, z decku pojawiał się Patches (wtedy jeszcze z szarżą) i zazwyczaj atak bronią 1/3 na twarz. Wszystko wydawało się iść zgodnie z jego planem. Wtedy przychodziła moja druga tura (albo pierwsza z monetą) i Golakkański pełzacz rzucony na stół. Za dwie many dostawało się stronnika 3/4 i na dodatek zabijało się jednego pirata przeciwnika. Niesamowita korzyść. Wtedy nasz kochany wojownik nie był już taki rozmowny i nie używał dalej emotek.

  Czasem zdarzały się sytuacje, w których satysfakcja była podwójna. Kolejny raz trafiało się na Pirate Warriora, a Golakka znów na ręce startowej. Jest pięknie, prawda? Ale bywało jeszcze lepiej. Wojownik ma pierwszą turę, o dziwo nie używa żadnych emotek. Pirate Warrior nie używa emotek? O co chodzi? To niepodobne. Po chwili już wiadomo było czemu mój przeciwnik wolał być cicho: dostał Patchesa na ręce. Zazwyczaj wystawiał go i bił za jeden w twarz. Wtedy wchodził mój pelzacz i zjadał Patchesa.

  Czy może być w Hearhstone coś piękniejszego, niż pełzacz zjadający Patchesa zagranego z ręki? Moim zdaniem nie

  #hearthstone
  pokaż całość

  źródło: Golakka.jpg

 •  

  Szkoda, że nikt nie wspomina ile naauczyciele z korepetycji zarabiają. 100-200 zl za godzine i to jeszcze na czarno. No ale przecież tacy z nich biedni nauczyciele ledwo wiążą koniec z koncem. Większość nawet 30h tygodniowo nie pracuje..
  #strajknauczycieli

 •  

  #lacunafabularnienewbristol

  W tym wątku deklarujecie indywidualne akcje poboczne, rozgrywane z datą 1515.3.

  1. Zadeklaruj akcję w komentarzu, wołając mnie do niego. Jeżeli chcesz się upewnić o poziomie trudności testu, zaznacz to na początku deklaracji
  2. Odpowiadam z rezultatem akcji lub poziomem trudności testu. W tym drugim przypadku plus to potwierdzenie wykonania akcji.
  3. W przypadku sukcesu gracz jest zobowiązany zdać sprawozdanie z akcji innym graczom w wątku kwartalnym nie później niż 24 godziny od czasu wstawienia komentarza z efektem końcowym. Raport z niepowodzenia testu jest opcjonalny.
  4. Chęć przyłączenia się do akcji innego gracza wyrażamy tylko w komentarzu

  Czas na deklarowanie indywidualnych akcji upływa 8.04 o godzinie 19:00. Limit JEDNEJ prostej lub złożonej akcji na jednego gracza. Tylko deklaracje, pytania w znanym i lubianym wątku.

  Ponieważ (jak słusznie zauważył jeden z graczy) skrzywdziłam Lisarosa w poprzednim kwartale, nie dając mu wykonać akcji, do której miał prawo, w tym kwartale ma prawo do zainicjowania trzech indywidualnych akcji (prawo nie przechodzi na następny kwartał)

  -------------------------------------------------
  Jeżeli nie chcesz widzieć postów tego typu, wrzuć tag #lacunafabularnieczarnolisto na czarno
  pokaż całość

 •  

  Wyniki indywidualnych akcji pobocznych w 1515.2
  #lacunafabularnienewbristol #lacunafabularnieczarnolisto

  @Queltas: @ZdenerwowanyBialorusin: Charytatywna Wystawa Malarska

  Wystawa zorganizowana przez Samuela okazała się być całkiem przyzwoitym sukcesem. Co bardziej hojni mieszkańcy osady nie skąpili grosza na pacykarską twórczość Anglika i jego kompana, zostawiając łącznie 380 funtów, za które zakupiono potrzebne do odbudowy domów materiały.

  @Queltas: @ZdenerwowanyBialorusin: +3 XP

  ----------------------------------------

  Kwesta na rzecz pogorzelców i śledztwo w sprawie podpalenia kościoła.
  @Kozlov666:

  W ramach kwesty udało Ci się uzbierać 12 funtów, które przekazałeś na pomoc pogorzelcom. W trakcie wypytywania nie dowiedziałeś się niczego konkretnego na temat przestępstwa, ponieważ nie spotkałeś żadnego naocznego świadka zdarzenia, a fałszywe plotki przejrzałeś od razu.

  @Kozlov666: +1 XP

  ----------------------------------------

  @pocotosienoginoco: @profesjonalna_skarpeta @Yokaii @glukonard @endrjuk @Lisaros @William_Adama Śledztwo komendanta w sprawie zbrodni i podpalenia.

  Przeprowadzone na szeroką skalę śledztwo zakończyło się pełnym sukcesem. Komendant otrzymał nazwisko podpalacza i wkrótce przedstawi wyniki śledztwa opinii publicznej. Tymczasowo, ze względu na dobro poszkodowanego, szczegóły śledztwa pozostaną utajnione.

  @pocotosienoginoco: @profesjonalna_skarpeta @Yokaii @glukonard @endrjuk @Lisaros @William_Adama +5 XP

  ----------------------------------------

  Podjęcie współpracy ze szkutnikiem Larsem
  @Gregua:

  Lars stwierdził, że jest mu dobrze w Georgetown, ponieważ trzymają go tu sprawy zawodowe. Na pytanie o ewentualne zbudowanie lub sprzedaż gotowego statku odparł, że nie chce ryzykować więzienia - obecnie monopol na handel statkami ma KKH. Statek nad którym pracuje, nie jest jeszcze ukończony, najwyraźniej "sprawy zawodowe" ciągle odciągają go od ukończenia prac. Szkutnik twierdzi, że statek po ukończeniu będzie w stanie zabrać na pokład 50 pasażerów lub 20 skrzyń towarów przy zaledwie ośmiu członkach załogi.

  @Gregua: +1 XP

  ----------------------------------------

  Śledztwo oberżysty w sprawie zbrodni i podpalenia
  @Onde:

  Pijani rzadko potrafią utrzymać język za zębami. Problem w tym, że żaden z naocznych świadków zdarzenia nie przewinął się przez "Martwą" lub był dostatecznie trzeźwy i czujny, by nie chlapnąć czegoś głupiego. W trakcie wypytywania nie dowiedziałeś się niczego konkretnego na temat przestępstwa, ponieważ nie spotkałeś żadnego naocznego świadka zdarzenia, a fałszywe plotki przejrzałeś od razu.

  @Onde: +1 XP

  ----------------------------------------

  Promocja spisku lewoskrętnych cytrusów
  @Kroomka:

  Kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą. Negatywny wpływ cytrusów na ludzkie zdrowie oczywiście kłamstwem nie jest. Tak było, nie zmyślam. Zaskakująco duży odsetek obywateli zaczyna myśleć podobnie. Nadejdzie dzień, kiedy margines przestanie być jedynie marginesem.

  Do czasu zmiany władzy cytrusy nie będą mogły być notowane na giełdzie KKH.

  @Kroomka: +2 XP

  ----------------------------------------

  Lars Pierre kończył nocną zmianę w wykopie kopalni
  @gasior22:

  Kopalnia okazuje się być łakomym kąskiem dla złodziei. Nie od dziś wiadomo, że sól jest wartościowym towarem, a przez niechlujne prowadzenie dokumentacji część wykopanej soli magicznie znika przed trafieniem do KKH. Wprawdzie Larsowi udało się przyłapać dwie grupy na próbie kradzieży, jednak pościg i identyfikacja zwinnych złodziejaszków przerosła siły osamotnionego Larsa.

  @gasior22: +1 XP

  ----------------------------------------

  Badania nad nowo-odkrytymi roślinami
  @Anagama: @Stalowa_Figura @Treant

  Niemalże elitarny zespół jerzomiejskich naukowców dokonał przełomowego odkrycia, badając nową żółtocebulkową roślinę. Olej wyekstrahowany z rośliny ma właściwości znieczulające, uspokajające, rozluźniające i uśmierzające ból. Roślina nadaje się do masowej hodowli i nie wymaga szczególnych warunków wzrostu. W warunkach laboratoryjnych była w stanie wyprzeć chwasty oraz pozostałą roślinność, dając maksymalne plony. Roślina, która jeszcze nie ma nazwy, z pewnością zrewolucjonizuje raczkującą branżę aptekarską.

  Druga nowo-odkryta roślina nie wykazała żadnych szczególnych cech, nie jest również jadalna.

  @Anagama: @Stalowa_Figura @Treant +5 XP

  ----------------------------------------

  Dzika prywatyzacja
  @mac3: @meinigel

  Tam gdzie uczciwi obywatele tracą, pojawia się okazja. Bagno biurokratyczne, w którym Giuseppe poruszał się zaskakująco sprawnie, pozwoliło mu uzyskać prawo pierwokupu 30 parcel, na których już trwała odbudowa po pożarze. W taki oto sposób pogorzelcy stoją przed potencjalnymi problemami natury prawnej, jeżeli Giuseppe zdecyduje się wykupić ziemię, na których staną ich odbudowane domy.

  @mac3: @meinigel +3 XP

  Giuseppe otrzymuje możliwość wykupienia 40 działek, na których stoją odbudowane lub odbudowywane domy NPC. Cena jednej działki wraz z łapówką to 35 funtów, czas na podjęcie decyzji upływa 7.04 o godzinie 12:00

  ----------------------------------------

  @Zeroskilla: @KrzemowyDuch @TynkarzCzwartejSciany
  Śledztwo detektywów w sprawie zbrodni i podpalenia

  Pierwsza sprawa dla dzielnych detektywów i od razu próba zabójstwa i spalenie 1/3 miasta. Dzięki sprawnemu śledztwu i niezastąpionemu mentoringowi Gabrieli detektywom udało się z dużą dozą prawdopodobieństwa ustalić, że podejrzanym lub podejrzanymi są Frederico Vespucci i/albo Sullivan Byrne.

  @Zeroskilla: @KrzemowyDuch @TynkarzCzwartejSciany +3 XP

  ----------------------------------------

  Budowa EDM (Ekumenicznego Domu Modlitwy)
  @Stah-Schek - zgodnie z deklaracją Wielki Projekt zostanie rozpoczęty w następnym kwartale.

  @Stah-Schek: +1 XP

  ----------------------------------------

  Poszukiwania ognioodpornych materiałów do budowy domu
  @achtunki:

  Przeprowadziłeś wiele prób na miniaturowych modelach budynków i doszedłeś do wniosku, że najlepszą ochroną przed masowymi pożarami przy obecnie dostępnych materiałach pozostaje budowanie niewysokich budynków z kamienia. Ze względu na koszty materiału i długość budowy jest to jednak rozwiązanie niemożliwe do wprowadzenia we wciąż dorabiającym się społeczeństwie Georgetown

  @achtunki: +1 XP

  ----------------------------------------

  Prace nad nowym typem broni
  @Miczubezi:

  Prace nad ceramicznymi granatami na pewno szły w dobrym kierunku, bowiem broń pokazała obiecującą skuteczność. Dodatkowe prace są z pewnościa potrzebne nad poprawą bezpieczeństwa broni, o czym boleśnie przekonał się jeden z ochotników, przypłacając zbyt wczesny zapłon utratą palca serdecznego i małego prawej dłoni.

  Udało Ci się stworzyć prototyp nowego ładunku wybuchowego, na razie jednak nie okazał się być skuteczny przy polowaniach, a jedynie jest w stanie zranić unieruchomioną zwierzynę.

  @Miczubezi: +2 XP

  ----------------------------------------

  Jeżeli o kimś zapomniałam, koniecznie przypomnijcie się w tym temacie!
  pokaż całość

 •  

  Staholomilli Stahello, kupiec
  Witam na zebraniu dotyczącym budowy Ekumenicznego Domu Modlitwy (EDM)- wspólnego domu modlitwy przeznaczonego dla chrześcijan (szkalujących papieża), żydów i muzułmanów oraz jako miejsce zadumy dla niewierzących.

  Chciałbym zaznaczyć, że budowy nie rozpoczniemy w tym kwartale, musimy się do niej dobrze przygotować. Od Gubernatora @lacuna udało się wynegocjować ziemię pod budowę i dostawę materiałów budowlanych. Ale brakuje nam ludzi. Potrzebujemy architekta, który pomoże nam budynek zaprojektować oraz budowniczych. Mam nadzieję, ze pomożecie!

  Dlaczego Ekumeniczny Dom Modlitwy?
  Chcemy podkreślić naszą wolność religijną i tolerancję Nowego Świata. Chcemy przyciągnąć do naszej osady osadników spragnionych tej wolności. Postępowych reformatorów kościoła, przedsiębiorczych żydów oraz otwartych na świat nauki muzułmanów.

  Dlaczego nie chcemy w EDM wiernych papieżowi katolików?
  Oni nie chcą nas w Starym Świecie, więc my nie chcemy ich w Nowym. Inkwizycja podpala stosy lub zaciąga naszych braci na tortury, ciemny lud nie mogąc znaleźć zaginionego dziecka nagle zaczyna rabować żydowskie sklepy przy okazji pogromu. Muzułmanie nigdy nie są pewni czy kolejna krucjata lub rekonkwista nagle ne wypędzi ich z ich rodzinnej ziemi. Ogromna tragedia której niedawno byliśmy świadkami doskonale pokazuje do czego prowadzi nietolerancja - nie chcemy tu stosów i wojen religijnych, chcemy wolności.

  Zwracam się także do bardziej wpływowych członków naszej społeczności:
  @pocotosienoginoco czy straż mogłaby w przyszłym kwartale oddelegować część swoich funkcjonariuszy do pilnowania terenu budowy EDM? - nie chcemy aby powtórzyła się tragiczna sytuacja z poprzedniego kwartału
  @Onde Czy Ludowcy zechcą pomóc w budowie? Wiara zawsze była bliska agraryzmowi.
  @Akumulat Do pomocy zachęcam też Akwarelistów - EDM będzie raczej surowy w wystroju, gdyż z definicji nie może posiadać elementów charakterystycznych dla żadnej z grup religijnych, jednak zachęcałbym do uczestnictwa w budowie i przyozdobienia go uniwersalnymi elementami sztuki.

  Również pomoc szanownych bankierów była by mile widziana, co prawda Gubernator zagwarantował nam już ziemię i materiały budowlane, jednak skromna pomoc finansowa również przyczyniła by się naszej sprawie, pozwalając chociażby niewielkie wypłaty dla osób pracujących przy budowie.
  @mac3 @Matei123 @Krul_Janusz_I_Passat @TynkarzCzwatejSciany

  Czy któryś z najbardziej światłych mieszkańców pasjonował się kiedyś architekturą? Potrzebny nam sprawny inżynier który zaprojektuje budynek tak, aby nie tylko się nie zawalił, ale też był jak najbardziej funkcjonalny i spełniał wymagania rozmaitych grup religijnych. Czy któryś z Panów jest zainteresowany podjęciem się roli Architekta naszego wspólnego dzieła?
  @Ex2light @jaksa0 @Kroomka @Krul_Janusz_I_Passat @KrzemowyDuch @kvvach @Matei123 @Mnichuy @orange92 @profesjonalna_skarpeta @psychku @Stalowa_Figura @TynkarzCzwatejSciany @tyrytyty

  Wreszcie zwracam się do potencjalnych użytkowników - czy pomożecie w budowie EDM?
  @2077 @AberratioIctus @Awerege @CZARNYCZAREK @Diamond-kun @eliot123 @emenems @Kozlov666 @krasik01 @mac3 @Miczubezi @Miloszun @Na_pewno_nie_Artur @Onde @Patryk_z_lasu @Queltas @Relkin @Stah-Schek @TheDamex @Treant @Ukarator @William_Adama @Yokaii @ZdenerwowanyBialorusin @Zerri

  Przypominam, że zaczynamy dopiero w przyszłym kwartale,

  pokaż spoiler Wyznaczony poziom trudności to:
  Budowa EDM (Ekumenicznego Domu Modlitwy)
  @Stah-Schek: Architekt - BARDZO TRUDNY Intelektu
  oraz
  PRZECIĘTNY Kondycji, minimum 40 osób, w tym co najmniej 5 bohaterów
  lub
  PRZECIĘTNY Kondycji, minimum 20 osób, w tym co najmniej 10 bohaterów


  pokaż spoiler Wcześniejszy wpis o potrzebie budowy EDM https://www.wykop.pl/wpis/40242211/staholomilli-stahello-i-dziadunio-kupiec-jak-malo-/


  #lacunafabularnienewbristol
  #lacunafabularnieczarnolisto
  pokaż całość

 •  

  #lacunafabularnienewbristol

  W tym wątku deklarujecie indywidualne akcje poboczne, rozgrywane z datą 1515.2.

  1. Zadeklaruj akcję w komentarzu, wołając mnie do niego. Jeżeli chcesz się upewnić o poziomie trudności testu, zaznacz to na początku deklaracji
  2. Odpowiadam z rezultatem akcji lub poziomem trudności testu. W tym drugim przypadku plus to potwierdzenie wykonania akcji.
  3. W przypadku sukcesu gracz jest zobowiązany zdać sprawozdanie z akcji innym graczom w wątku kwartalnym nie później niż 24 godziny od czasu wstawienia komentarza z efektem końcowym. Raport z niepowodzenia testu jest opcjonalny.
  4. Chęć przyłączenia się do akcji innego gracza wyrażamy tylko w komentarzu

  Czas na deklarowanie indywidualnych akcji upływa 5.04 o godzinie 12:00. Limit jednej prostej lub złożonej akcji na jednego gracza. Tylko deklaracje, pytania w znanym i lubianym wątku.

  -------------------------------------------------
  Jeżeli nie chcesz widzieć postów tego typu, wrzuć tag #lacunafabularnieczarnolisto na czarno
  pokaż całość

 •  

  #lacunafabularnienewbristol
  1515.1 - Wyprawa na Mount Vicious, (E1.2)

  - Dobra, mam dość czekania. HORATIOOOO HOOORBLOWEEER!!!

  Towarzysze zanim zdążyli się zorientować, zobaczyli zjeżdżającego w szybkim tempie na linie szalonego osadnika. Javier patrzył na całą scenę z niedowierzaniem, po czym przekazał ekipie, że zawraca do obozu. Pozostała grupa wyruszyła w dalszą drogę.

  Przeprawa robiła się coraz cięższa, ale widoki zaczęły powoli wynagradzać trud Pionierom. Skalne ściany stopniowo odsłaniały horyzont, a po zlokalizowaniu najwyższego szczytu, wyprawa osiągnęła cel grubo przed zachodem słońca.

  - Patrzcie tam, tam musi być East Harbor, widzicie te statki?
  - Panowie, świetna robota. Być może kiedyś kronikarze wspomną o pierwszych śmiałkach, którzy zdobyli Mount Vicious! Zawiązujemy ostatnią czerwoną chustkę przed szczytem i wracamy po szlaku do osady.

  W drodze powrotnej na świeżo upieczonych zdobywców góry natknął się nieco przestraszony, ale i szczęśliwy Horatio. W dłoni trzymał dziwny, metalicznie połyskujący kamień.

  - Byłeś na dole? - zapytał Sam Madarra
  - Niee... zjechałem kilkanaście metrów w dół i zdałem sobie sprawę, że może mi się coś złego przytrafić. - odparł wciąż podekscytowany Anglik. - Właściwie to o mało co nie spadłem, bo miałem problemy, żeby wdrapać się z powrotem i czekałem parę dni na półce skalnej.

  Horatio wziął duży łyk rumu, który zaserwował mu z manierki jeden z Pionierów.

  - Myślałem że już po mnie. Ale wziąłem się w garść, pomodliłem się, zebrałem siły i zabrałem się do ostrożnej wspinaczki. Wtedy moją uwagę przykuł ten kamień - tu wyciągnął rękę z przedmiotem - z początku myślałem że to kawałek żelaza, ale ten kamień jest znacznie lżejszy. I do tego... ciepły!

  Pionierzy podając sobie kamień z rąk do rąk zastanawiali się, jak to w ogóle możliwe. Kamień nie tylko jakby sam emitował ciepło, ale pozostawiał również uczucie ciepła na dłoni przez dobrą minutę.

  - Zabieramy go do osady. Tam na pewno ktoś mądry będzie w stanie go zbadać!

  W dalszej drodze na szlaku eksploratorzy znaleźli zziębniętego i wygłodzonego Javiera, zwisającego nad przepaścią, którego przed upadkiem przytrzymywała jedynie zaplątana w nogę lina. Po udzieleniu szybkiej pomocy pechowiec został bezpiecznie sprowadzony do pierwszego obozu, a stamtąd ekipa skierowała się do miasta, niosąc tajemnicze znalezisko Horatia.

  ----------------------------------------

  @endrjuk @pocotosienoginoco @Awerege @William_Adama @Queltas @RatKing @gasior22 @Na_pewno_nie_Artur @lubiacy_beton +5 XP

  @CZARNYCZAREK +2 XP

  @orange92 +1 XP

  Bohaterowie @endrjuk @Awerege @RatKing @gasior22 @Na_pewno_nie_Artur @lubiacy_beton nie zostaną zwolnieni z pracy mimo długiej nieobecności.

  -------------------------------------------------
  Jeżeli nie chcesz widzieć postów tego typu, wrzuć tag #lacunafabularnieczarnolisto na czarno
  pokaż całość

  źródło: treasurenet.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika William_Adama

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)