•  

  To uczucie gdy pisałem sobie z #rozowypasek lvl 21, nawet fajnie szło, do czasu aż nie napisałem swojego zawodu - z miejsca koniec odpowiadania (╯︵╰,)
  Tak bardzo przegrać życie (╯︵╰,)

  #logikaniebieskichpaskow #depresja #przegryw #suicidefuel

 •  

  #ikea #heheszki #cotusieodpierdala

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: IMG20211127115039.jpg

  •  

   @pesymistyk: Ale zawsze z geja łatwiej, bo powód automatycznie się pojawia. Kurwa, jak ja pamiętam ile my przerw z "kolegami" spędzilismy śmiejąc się z jednego geja, to aż mam ochotę strzelić w pysk siebie sprzed 10 lat. Chłopak nawet na osiemnastce swojej koleżanki popłakał się w kiblu, bo aż tak gnoili.

   W tej samej szkole inne śmieci wyzywały dzieciaka z aspergerem. Raz mijałem go pobitego. Inność kilkanaście lat temu była brutalnie tłumiona, mam nadzieję, że teraz jest trochę lepiej. pokaż całość

  •  

   @Cernold: Chuj wie czemu, ale kiedy od dzieciaka słowo "pedał" używane jest jako największa zniewaga to uroiło się w głowie dzieciaków, że gej to coś złego. Nikt tego nie prostował, o innych orientacjach w szkole nikt nie wspominał, a do tego doszła polityka i pierdolenie dziadka w muszce który w tamtym czasie fascynował młodych ludzi.

   Na szczęscie to było chwilowe. I nie wiem co sobie wyobrażasz, ale to nie było tak, że my śmialiśmy się z niego bezpośrednio przy nim, a jedynie w swoim spierdolonym gronie. Nie atakowaliśmy go fizycznie, nie krzyczeliśmy za nim niczego. Wciąż jednak jest to kurewsko żałosne. pokaż całość

  • więcej komentarzy (40)

 •  

  I co? Jak tam normalność po 3 daweczkach? Wszystko git? Nie trza maseczek, paszportów i żyjemy jak w 2018?

  XDD

  O boże o kurła a co to? Czyżby.... NOWY WARIANCIK? Który to już? 5?

  No kto by pomyślał, że po straszliwej delcie(o której i tak już każdy zapomniał, bo się nie przyjęła medialnie ale co tam) i straszliwej odmianie indyjskiej(grasującej głównie w redakcji TVN, onecie czy innej wyborczej bo nikt inny o nim nie słyszał XDx2) to teraz mamy afrykański wariant NU. Co za zaskoczenie, że akurat ten wariant rozwinął sie w afryce kilka dni po tym, jak świat obiegła informacja o niesamowicie niskiej ilości zakażeń mimo braku szczepień w tamtym rejonie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  I kolejny przypadek że tego wirusa nie wykruwają aktualne testy XDDDD

  W ogóle dziwie się, że to nie nazwali go wariantem "NI" bo fajnie by się mutował z wariantem niemieckim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  SZYBKO SZYBKO DAWAĆ KOLEJNE DAWECZKI1!!

  No ale trzeba im przyznać rację, coraz bliżej tej normalności.. szkoda tylko że normalnością będzie szczepienie co kwartał, maseczki 24/7, paszporty covidowe w każdym sklepie itp.

  "Normalność" według lewicy..

  #bekazlewactwa #koronawirus
  pokaż całość

 •  

  #tsns #humorobrazkowy

  Co spiewaja? (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  źródło: streamable.com

 •  

  Obejrzałem raz jeszcze video które neguje 2 płcie biologiczne, które dla wielu lewaków jest podstawą ich wiedzy o tym problemie.
  Ja pier do lę, jest to tak nieudolne, tak manipulacyjne nagranie, że głowa boli. Same pseudoargumenty bez żadnej podstawy naukowej i logicznej.
  Jakies totalnie durne analogie w tym do długości fal światła widzialnego XDD
  Idąc tym tokiem "rozumowania" to nie mamy gór i głębin oceanicznych, tylko spektrum wysokości .... yyyy bo długości fal itd. itp.
  Innym przykładem tych twardych dowodów, że nie powinniśmy mówić o 2 płciach biologicznych, tylko człowieku w zasadzie z płynna płcią gdzieś na spektrum, jest coś w tym stylu.

  Jeżeli wytniemy choremu facetowi jaja, to nikt nie mówi, ze to nie facet.
  A jak jakas osoba, która urodzi się bez jąder, uwąza się za faceta, to ludzie to negują.
  Nie no ... identyczna sytuacja ( ͡° ͜ʖ ͡°) praktycznie 1 do 1 XDD

  (PS co prawda nie wykluczam tego, że ta osoba urodzona bez jąder finalnie może być facetem, ale te porównanie jest IDIOTYCZNE bo to nie jest żadną logiczną analogią)

  To jest tak durne porównanie, a robi tam za twarde dowody logiczne XDD
  Równie dobrze, w takim razie człowiek ma od 0-4 rąk, bo tak czasem się rodzimy. Zmieniać podręczniki i wizerunek człowieka!!!
  Na serio lewactwo traktujecie ten materiał jako wasza biblię wiedzy nt trans i płci? XDDD

  Omawiane video:
  https://www.youtube.com/watch?v=igjhN5puQIk

  wiedza nt płci:
  https://www.totylkoteoria.pl/plec-biologiczna-kulturowa-gender/

  "Nie ma trzeciej płci ani
  kolejnych. Jest jedynie płeć męska i żeńska, przy czym obie mogą występować w
  pewnych wariantach lub w spektrum (od męskiego do żeńskiego) ..."
  "Niektóre cechy płciowe są
  rozpięte w spektrum (o czym dalej), które wciąż rozchodzi się między rodzajem
  męskim i żeńskim (i żadnym innym)."

  Różna liczba CECH TO NIE różna liczba płci biologicznych.

  Pamiętajcie, co innego:
  - płeć biologiczna,
  - tożsamość płciowa,
  - orientacje seksualne,
  - społeczne rolne płciowe.
  Mieszanie tego, prowadzi do absurdów i negowania nauki.

  Owe "spektrum" płci powstaje praktycznie zawsze przez to, że w fazie płodowej dochodzi do pewnych problemów hormonalnych, czasem bywają tez po prostu błedy genetyczne. Ale takie same problemy pojawiają się wtedy, gdy dziecko rodzi się np: z 1 ręką.
  Czy ktos normalny mówi wtedy o spektrum co do ilości biologicznej rąk dla naszego gatunku? Nie kurwa, człowiek ma 2 ręce i żadne bajanie o długości fal i przykłady z dupy, tego nie zmienią. Co NIE zmienia faktu, że człowiek o ilości rąk 0 czy 4, nie jest człowiekiem, jest! Ale jego inność, nie daje żadnych podstaw do zmiany definicji człowieka w tym zakresie.

  Aha, co ważne, ja NIE NEGUJĘ samego faktu, że dane spektrum płci istnieje. Nikt normalny nie neguje osób trans, obojniactwa itd.
  Ale fakt występowania spektrum, nie oznacza, że mamy z 50 płci biologicznych i przez to że jest ich tak dużo .... to w zasadzie powinniśmy zrezygnować z określania płci.

  https://www.youtube.com/watch?v=_Q9YKfepsMo

  #bekazlewactwa #auka #heheszki #kurwazlogiki
  pokaż całość

  źródło: idiotyzm.jpg

  •  

   @Basiura89: @NaczelnyMizoginRP: To, że istnieją pewne role które wiele osób widziałoby jako przypisane do płci są narzucane przez społeczeństwo to jest jasne. Jako przykład choćby rzucić można Faʻafafine albo Wodaabe.
   Znaleziska archeologiczne dowodzą, że kobiety również polowały, zdobywały żywność. Walczyły, przykładem może być onna-bugeisha, ot taka japońska kobieta samuraj.

   I to wyżej negowane i tak bywa cholernie często, mimo, że to dość proste kwestie.

   Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale osoby po lewej stronie wcale nie twierdzą, że biologicznych płci jest od cholery. No bo nie jest, chociaż i tu sprawa może się pokomplikować, jak przy guevedoces chociażby. Bo hej, jeśli chuj definiuje płeć, to przeciez mamy tutaj przykład dziewczynki do dwunastego roku życia, a potem już chłopca, nie?

   Nie bez powodu mówi się o zaburzeniach tożsamości płciowej i nawet po tej złej lewej stronie tego pojęcia się używa. Co wcale nie oznacza, że osobę która ma penisa mamy wrzucać do grupki mężczyzn. Bo jeżeli nie czuje się mężczyzną, czuje się źle w swoim ciele, widzi że coś jest nie tak, to dlaczego taka osoba miałaby być przez społeczeństwo odrzucana? Jeżeli identyfikuje się jako kobieta, to wystarczy tak tę osobę traktować i pozwolić jej, żeby ubierała się jak chce, dokonała odpowiednich operacji jeżeli chce. No dlaczego ten wiszący flak ma być czymś, co determinuje płeć?

   W idealnym świecie takich problemów by nie było, bo żadne zaburzenia nie miałyby miejsca. Ludzie rodziliby się w pełni zdrowi, z pięcioma palcami u każdej ręki, z dwojgiem oczu, w ciele które nie będzie dla nich więzieniem. Świat nie jest jednak idealny i nie każdy ma to szczęscie urodzić się tym, kim się czuje. To bardziej złożone niż zwykłe widzimisię.

   Sam część płci które są opisane wśród tej pięćdziesiątki widzę jako albo powielenie któregoś z wariantów albo jakiś dziwny wymysł, który ciężko pojąć. Wydaje mi się, że degeneratem jednak nazwać powinno się osobę która świadomie robi rzeczy nieprzyzwoite i skrajnie złe aniżeli kogoś, kto zwyczajnie sam ma problem z identyfikacją siebie. I znów, nie mówię wcale, że powinno identyfikować się jako osoba agender (która nie klasyfikuje się do żadnej z kilkudziesięciu płci) bo nie akceptuje się ról społecznych przypisanych kobiecie i mężczyźnie. Mówię za to, że niczym złym nie jest poczucie dezorientacji. Nauki gender dużo namieszały, dużo napsuły chcąc podzielić wszystko na kategorie.

   Długi komentarz, ale wyplułem go tylko dlatego, że pisanie o degeneratach jest niesmaczne.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (41)

 •  

  Opozycja: Chlip chlip dlaczego pis wygrywa wybory
  Też opozycja: picrel

  Ja pierdole dlaczego w tym kraju nie może być normalnie. Albo katolstwo albo aspołeczne lewicowe przegrywy ehhhh
  #bialorus #neuropa #bekazwszystkich #4konserwy

  źródło: wykop.pl

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Wink

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.