•  

  Ile można się zachwycać śmietnikiem? Dosyć długo, siedzisz i cieszysz się ile rzeczy jest spartolonych a ile nawet działa potem każdemu pierdolisz jakiego dobrego zakupu dokonałeś ale jak to powiedział Grucha „dość pierdolenia, robota czeka”.

  Zabrałem auto na stację diagnostyczną aby wiedzieć co dokładnie mam do roboty. Pech chciał, że nie trafiłem na swojego ulubionego starszego diagnostę w którym jest jakaś pasja do aut tylko na młodego szczyla w moim wieku xD. Typ mało nie zesrał się a potem nie zszedł na zawał jak zobaczył to auto xD. Biedak pewnie wierzył, że całe życie będzie oglądać 3letnie poleasingowe auta.

  3 razy pytał się czy nie boję się tym jeździć mimo że mu tłumaczyłem że dopiero ściągnąłem i będę robił aż będzie w miarę sprawny. Przysrał się, że po smrodzie wiadomo, że nie spełnia norm euro na co skisłem, że w 86 nikt nawet w głowie nie miał tworzenia norm ojro xD. Dalej mamrotanie, że jednego światła nie mam gdzie pokazałem magiczną sztuczkę z dociśnięciem kostki. Od spodu zaczął się lament, że cieknie, wbiłem sam na ten kanał i faktycznie widzę ślad po oleju ale dosyć mały (miewałem gorsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

  Mistrzostwem świata były tuleje, jak się zużyły stare to ktoś zamiast je wyjebać to dołożył do nich nowe xD

  Pytam go bo jestem ciekaw reakcji jak ocenia progi, podziubał w nie śrubokrętem i stwierdził „troszkę zostało” co jeszcze bardziej mnie rozbawiło bo kiedyś w 17 letniej toyocie miałem o wiele gorzej gdzie jak diagnosta zrobił to samo to cała podłoga kanału zasypała mu się moją rdzą xD.

  Dalej łolaboga opony inne, biedak nie sprawdził dotu to by się przekręcił ( ͡° ͜ʖ ͡°) i marudzenie, że tylne amory nie istnieją. W końcu kończymy oględziny i się pyta czy to ja chcę na klasyka więc mówię na razie chcę doprowadzić do użytelności i albo będzie potem klasyk albo wrak race xD, biedak nie wytrzymał i wyszedł zapalić.
  Diagnosta ewidentnie świeży i jeszcze wielu rzeczy nie widział ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  a i zapomniałem, mam negatyw na tylnej osi basse hohen, basse hohen

  tag do obserwowania/czarnolisto: #smietnikmazda #mazda #jdm #motoryzacja #mechanikasamochodowa
  pokaż całość

  źródło: 01 diagnostyka.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Wuch

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)