Ogonek i ryjek są moim orężem, prawdą i rozumem zło przezwyciężę!

 •  

  Hej Mirki i Mirabelki, czy są wśród Was osoby z #berlin, które szukają współlokatorki, lub znają kogoś kto ma wolny pokój do wynajęcia? Jestem w kryzysowej sytuacji, mam super pracę w wymarzonym zawodzie, z której nie chcę rezygnować, ale wpadłam w spiralę kłopotów wynikających z błędu jakim było wynajęcie mieszkania bez meldunku. Rozważę każdą opcję, dzielnica nie ma znaczenia, ważne aby można było normalnie się zameldować. Byłabym wdzięczna za każdą pomoc.

  #niemcy #emigracja #pytanie
  pokaż całość

  •  

   @Wykopusia: Wiem co to za ból, po dwóch latach zostałem automatycznie wymeldowany z mieszkania w dobrej dzielnicy pomimo płacenia czynszu i stałej pracy w najwyższej grupie podatkowej. Żeby to odkręcić musiałem się nachodzić po Burgeramtach i nikt nie potrafił mi wyjaśnić dlaczego tak się stało. Chodziło prawdopodobnie o brak karteczki z nazwiskiem przy domofonie :D O całej sytuacji dowiedziałem się z działu finansowego firmy w której pracuję. Co do Twojej sytuacji, to być może byłbym w stanie coś pomóc, ale dopiero za dwa tygodnie, ponieważ jadę na wakacje jutro i raczej nie będę miał kontaktu ze światem. pokaż całość

  •  

   @towarprawemnietowarem dziękuję za odpowiedź, daj znać jakby coś się dało wykombinować, tymczasem udanych wakacji (。◕‿‿◕。).

  • więcej komentarzy (6)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Wykopusia

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)