•  

  Potrzebuję szerokiego niebieskiego spojrzenia. Tinder używany w celach związkowych. W prawo w skrócie daję niechadowych, z opisem, czasami mają tam coś o związkach - czasami nie, czasem jakieś śmieszne info itp., target: 30-36. Wybieram sympatycznie wyglądających ludzi, polaków, bez 5 zdjęć na siłowni i 3 w windzie. Edit: jak mają wzrost to równego wzrostu lub wyższych od siebie.
  W moim info podałam, że szukam związku partnerskiego.

  Piszę z niebieskimi, wymiana 5-10 zdań, proponują spotkanie. Ja proszę by mi napisali coś o sobie... i zapada cisza...
  Dlaczego? Dlatego, że są jednak ONS? FWB?
  Dlatego, że im się nie chce?

  Dlaczego chcę czytać co o sobie napiszą? Bo już mnie męczy i wkurwia, że idę na tę kawę/piwo/spacer i tracę aż dwie godziny zamiast 20 minut. Okazuje się, że kolesie nie mają zainteresowań albo że ich zainteresowania opierają się tylko na filmach/serialach. Że mieszkają z rodzicami, bo jest wygodniej. Że udają rozeznanych, a jak pytasz o szczegóły to zonk. Że żyją po najmniejszej linii oporu, bo po co chcieć coś więcej... Ręce i nogi opadają...

  Przyjmuję rady, wskazówki i porady!

  #tinder #podrywajzwykopem #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  pokaż całość

  •  

   @Yellowmellow: ale rozmowa na taki temat, to z reguły jak rozmowa z politykiem w trakcie kampanii wyborczej.

   @geronimo80: żeby rozmawiać to trzeba umieć rozmawiać, a jak się nie potrafi to zawsze można się nauczyć. Trzeba rozmawiać szczerze. Nie będzie łatwo, nie będzie lekko, będzie to wymagać dużo pracy, warto dlatego że później zaowocuje.

   ee? oczywiście że oceniamy, tylko nie wmawiamy wam, że jest inaczej i tej całej otoczki hipokryzji w tym nie ma.

   @geronimo80: czyli stwierdziłeś, że pewnie kłamię lub oszukuję. Ja nie widzę sensu by tutaj oszukiwać. W ogóle jaki byłby sens bym tutaj oszukiwała? Jestem 100% anonimowa, jak się chcę czymś podzielić to się dzielę, jak nie chcę to nie. Nie wydaje Ci się że za bardzo stygmatyzujesz nieznanych Ci ludzi?

   A nawet bym poszła dalej i się uzewnętrznię (a co!) jak już jesteśmy przy mojej hipokryzji, cytując Ciebie, że mężczyzna powinien "mieć 1,8m". Dlaczego? Dlatego że sama mam 1,8 m i nie czuję się dobrze z niższymi facetami. A w związku człowiek powinien się czuć komfortowo, związek to nie przymus - to wybór. To tak samo jakby Ci się nie widziało być z kobietą która ma 1,5m / 2,0m (niepotrzebne skreślić).

   @PanHagrid: Idąc stereotypem, może niezbyt rozważnie, wydaje mi się że faceci po 30 mają już w głowie bardziej poukładane. Sama mam 30. Jakbym zakochała się w chłopaku, który ma na przykład 28 czy 38 to pewnie bym z nim była. Drugi aspekt to ograniczenie grupy docelowej, profili jest za dużo, a ja nie z tych co ciągną 10 srok za ogon ;)
   pokaż całość

  •  

   żeby rozmawiać to trzeba umieć rozmawiać, a jak się nie potrafi to zawsze można się nauczyć. Trzeba rozmawiać szczerze. Nie będzie łatwo, nie będzie lekko, będzie to wymagać dużo pracy, warto dlatego że później zaowocuje.

   @Yellowmellow: czyli że chcesz powiedzieć, że jeżeli kobieta mówi nieszczerze to wina faceta bo nie umie rozmawiać? Serio?!

   czyli stwierdziłeś, że pewnie kłamię lub oszukuję.

   @Yellowmellow: istnieje spora szansa.

   W ogóle jaki byłby sens bym tutaj oszukiwała? Jestem 100% anonimowa, jak się chcę czymś podzielić to się dzielę, jak nie chcę to nie. Nie wydaje Ci się że za bardzo stygmatyzujesz nieznanych Ci ludzi?

   @Yellowmellow: nie wiem, nie wnikam, może liczysz że jakiś mirek przybiegnie do Ciebie po wpisie. Większość ludzi nawet anonimowo chce wypadać na lepszych niż są w rzeczywistości.

   Jeżeli kogoś nie znam to chyba logiczne że nie ufam, a doświadczenie pokazuje że kobiety lecą na wygląd w takim samym stopniu jak faceci.

   A nawet bym poszła dalej i się uzewnętrznię (a co!) jak już jesteśmy przy mojej hipokryzji, cytując Ciebie, że mężczyzna powinien "mieć 1,8m". Dlaczego? Dlatego że sama mam 1,8 m i nie czuję się dobrze z niższymi facetami. A w związku człowiek powinien się czuć komfortowo, związek to nie przymus - to wybór. To tak samo jakby Ci się nie widziało być z kobietą która ma 1,5m / 2,0m (niepotrzebne skreślić).

   @Yellowmellow: a czy ja jakiejś kobiecie wypominam to że ma wymagania do fizyczności? Absolutnie nie.
   Sam nie lubię spasionych kobiet, czy koszykarek po 2m.
   Wypominam samą hipokryzję, nic więcej.

   Ogólnie mam wrażenie że jeszcze trochę nad uważnym czytaniem ze zrozumieniem powinnaś popracować.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (152)

 •  

  #tinder #facebook #podryw

  Kiedyś (ponad dwa lata temu) była taka funkcja na tinderze, że można było konto podłączyć pod FB i pokazywało ewentualnych wspólnych znajomych z niebieskim lub te same zalajkowane strony na FB. Loguję się na tindera przez FB, ale nic takiego mi nie pokazuje. Jakieś pomysły to włączyć? Grzebałam w ustawieniach, ale bez rezultatu. Czy to jeszcze działa? pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Yellowmellow

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)