Patriota, chociaż chuj

 •  

  Aż mi jest kurwa wstyd ,że na konfederacje głosowałem.
  #koronawirus #konfederacja

  źródło: konfa.jpg

  •  

   @SzycheU: są szurami bo nie noszą maseczek w miejscu pracy?! W biurach siedzicie 8h w maseczkach? Rozumiem w sklepie czy jakimkolwiek miejscu publicznym z jakimś ściskiem bo tam masz dużo losowych ludzi którzy bywają niewiadomo gdzie ale w pracy w której siedzisz długo, ciągle z tymi samymi ludźmi to nie ma sensu. Czemu sejm nie jest przygotowany na pandemie? Jakieś przegrody miedzy miejscami lub siadanie co 2 miejsce?

   Slusznie konfederacja nie daje sobie założyć kagancow jak niewolnicy. Rzad olewa pandemie nie przygotowując sejmu, sejm kompletnie olewa wszelkie zasady ale załóżcie grzecznie szmate na ryj by być bezpieczni XDD
   pokaż całość

  •  

   @1marcin1: oho nie mam argumentów to wyzywam zamiast pomyslec. Co mnie to obchodzi że miejsc jest tyle ile posłów? Jakoś zaklady nie miały problemu rozwiązywać takie problemy no ale sejm kary nie dostanie to rzadzacy są zwolnieni z myślenia. Ile czasu miał rząd by znaleźć i przygotować inne miejsce do obrad? Żeby ogarnąć czesciowo zdalne obrady. Rozbijać głosowania na dwa dni by ludzie przychodzili w mniejszym skladzie na raz? Rząd jest zwolniony z myślenia tak jak jego wyborcy, pozyteczni idioci jak Ty. Rozwiązań jest mnostwo.

   Problemem rosnącej krzywej zachorowań nie jest brak obowiązku maseczek wszędzie, a brak myślenia i praktycznego podejścia u ludzi jak Ty.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (30)

 •  

  Dobra, sorry - to jest dla mnie za dużo. Konfederacja coraz bardziej partią dla szurów.
  #bekazprawakow #konfederacja #4konserwy #koronawirus #polityka

  źródło: Screenshot 2020-08-06 at 16.33.09.png

  •  

   @non_compos_mentis: nie nosi się maseczek wszędzie, masz jakieś złe informacje.

   A powiesz mi jaki jest powód dla którego w sejmie nie ma śladu przygotowania do pandemii? Jakby to było biuro to sanepid by je zamknął pomimo maseczek bo ludzie siedzą zbyt blisko siebie, bez przegród, bez przerw... Siedź niewolniku w maseczce cały dzień roboczy, ależ jesteś bezpieczny XD

  • więcej komentarzy (101)

 •  

  Szukałem inspiracji bo idę do barbera dziś, a tu znajoma twarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #przemcel

  źródło: jak-dobrac-ksztalt-brody.jpg

 •  

  Rok temu bezbłędnie Kangura napisało 8 dzieci, w tym roku ponad 3000 xD

  Słuszny wpis jednego doktora na linkedin, a w komentarzach ludzie na niego jadą, że nikogo za rękę nie złapali przecież xDDD
  niezła beka co niektórzy ludzie tam piszą xD
  Nagle wszystkie dzieci olśniło w domu i rozwiązują kangura bezbłędnie... po co w takim razie szkoła? xD

  zrodlo:
  https://www.linkedin.com/posts/maciejkawecki_cholerny-smutek-nie-bez-przyczyny-matematyka-activity-6696283670199762944-wHVA

  #matematyka #kangur #bekazpodludzi #linkedin #studbaza #gimbaza #podbaza #byloalebedziejeszczeraz
  pokaż całość

  źródło: image.prntscr.com

 •  

  Czy Krzysztof Bosak jest faszystą? Część druga – koledzy.

  Dlaczego ten wpis powstał? Ponieważ uważam ze Krzysztof Bosak to obok Zbigniewa Ziobry prawdopodobnie najgroźniejszy polityk w Polsce, a oddanie mu władzy w jakiejkolwiek formie skończy się tragicznie.

  Disclaimer – to drugi z kilku wpisów poświęconych Bosakowi i jego otoczeniu. Pierwszy dostępny tu:
  https://www.wykop.pl/wpis/51173859/czy-krzysztof-bosak-jest-faszysta-czesc-pierwsza-w/

  Plusujcie pierwszy komentarz jeśli chcecie być wołani.

  Zanim zaczniemy wpis właściwy, krótkie wyjaśnienie. Pod poprzednim wpisem pojawiła się masa komentarzy typu „daj definicję faszyzmu i dowiedź że Bosak to faszysta”. Po pierwsze – definicji jest kilka. Po drugie – spór o semantykę i nieznaczące detale to coś w czym prawaki osiągnęły mistrzostwo świata, co zresztą powiedziałem w poprzednim wpisie. Wdawanie się w jałowe dyskusje typu „e bo faszyzm ma elementy militaryzmu i etatyzmu udowodnij że Krzysztof WolnyRynek™ Bosak to etatysta i militarysta”. Przy czym nawet jak udowodnisz to usłyszysz że to nie to miał na myśli, albo to ironia, jak podczas słynnego AMA. Celem tych wpisów jest przedstawienie czytelnikom Bosaka, jego poglądów i jego otoczenia. To czy jest faszystą czy nie to pytanie dla osób o IQ wyższym niż wartość temperatury pokojowej, na które odpowiedzą sobie po zapoznaniu się z treścią wszystkich wpisów. Ok?

  To teraz wpis właściwy.

  Każdy zna chyba powiedzonko „kto z kim przestaje, takim się staje”. Generalnie o każdym, a zwłaszcza o polityku świadczy bardziej to co, z kim i kiedy, niż to co mówi w trakcie kampanii wyborczych, wieców czy kiedy wie że jest w świetle kamer. Kim są więc znajomi z otoczenia Krzysztofa Bosaka?

  W 2015 roku odbyła się pierwsza edycja turnieju First to Fight. Krzysztof Bosak na twitterze promował wydarzenie i sam się na nie udał.

  Ej dobra lewaku, jak ktoś chodzi na zawody sportowe to jest faszystą? No, nie były to byle jakie zawody. Raczej spęd neonazistów. FTF to turniej organizowany przez Autonomicznych Nacjonalistów, organizację która regularnie pojawia się na marszach i wydarzeniach z banerami i symbolami jak czarne słońce, 88, krzyż celtycki czy w koszulkach z symbolami SS. To oni na MN w 2017r. Wnieśli baner „Europa będzie biała albo bezludna”, to oni wznosili tam okrzyki „Krew, Ziemia, Biała Rasa” oraz „Biały Honor, Biała Duma”. Autonomiczni Nacjonaliśmi mają stonę internetową, na której mamy zakładkę „zaprzyjaźnione serwisy”. A wśród nich między innymi Aktyw Północy czy Nacjonalistapl, strona która już na belce ma hailujące postaci. Wszyscy z wspomnianych aktywnie wspierali FTF i pojawili się na wydarzeniu.

  Kolejną grupą, która była mocno zaangażowana w FTF było Pride France, grupa Tomasza Szkatulskiego „Gamin”, polskiego nacjonalisty z Francji (wiem, brzmi absurdalnie). Tomasz od lat jest związany z Blood and Honour Hexagone, ma tatuaże ze swastyką, wizerunkami Waffen SS i White Power. Pride France prowadzi natomiast sklepy sprzedające swastyki-przypinki, rękawice SS czy nazistowską literaturę. Więcej o Pride France tu(eng) oraz tu(fr).

  Na FTF mieliśmy też chociażby Narodowe Odrodzenie Polski, sprzedające koszulki z napisem „Lepiej być faszystą niż pedałem” i innymi ciekawymi fantami. Ciekawe czy Krzysiek sobie jedną kupił albo zapoznał się z literaturą. Ciekawe też czy wiedział że udał się na spęd neonazistów? Ciężko mi uwieżyć żeby polityk tego kalibru nie zdawał sobie sprawy z tego z kim się zadaje, kto jest organizatorem tego typu wydarzeń i jaki jest ich cel. Ciekawe, że Bosak nie był nigdy wielkim fanem sportów walki, nie pojawiał się na wydarzeniach o dużo większej randze i poziomie sportowym, ale promował i udał się na neonazistowską imprezę o wątpliwym poziomie sportowym. Może chciał tam wyszukać jakieś talenty? A może po prostu pogadać z kolegami. Kto wie.

  Znacie Sitasa? Ja wiem kto zna. Sitas to taki najcoluch, jeden z bohaterów TVNowskiej "ustawki", który był prezesem stowarzyszenia Duma i Nowoczesność, a także prowadził pisma takie jak Zjednoczony Front, Biały Głos i Prawo Życia. Tam mogliśmy poczytać np. O tym że czarni rodzą się przestępcami, a Żydzi chcą przejąć władzę nad światem. Ot, typowe prawackie bingo, aż dziw że jego wybitne artykuły nie znalazły się na głównej wykopu. Sitas miał w domu flagę III Rzeszy, szablony w kształcie swastyki, mnóstwo akcesoriów nazistowskich oraz zdjęcia z hailującymi kolegami. Na jednym ze zdjęć sam heiluje w bramie obozu Auschwitz. W 2017 roku został skazany na karę grzywny za nawoływanie do nienawiści i propagowanie ustroju totalitarnego. Wiecie kto go bronił?

  Robert Winnicki osobiście interweniował u Zbigniewa Ziobry narzekając że środowiska nacjonalistyczne są prześladowane przez lewaków. Prokuratura sprawę umorzyła. Interpelację pisał Jacek Lanuszny, asystent posła Winnickiego. Jak dobrze wiemy Winnicki to dobry kumpel Bosaka, który również był jego asystentem (czy nie był? Pogubiłem się w jego wyjaśnieniach na ten temat). No cóż, współpracowników się nie wybiera co nie? XD

  Wspólnym kolegą Bosaka i Winnickiego jest za to Roberto Fiore z Forza Nuova. Krzysztof Bosak zapytany o niego odpowiedział:

  nie spotkałem się z tym by Fiore afirmował ideologię faszyzmu

  To mocno zastanawiające. Fiore w latach 70 był współzałożycielem Terza Posizione, przykrywki dla grupy terrorystycznej Nuclei Armati Revoluzionari, która stała za zamachem w Bolonii w sierpniu 1980r., gdzie zgineło 85 osób a 200 zostało rannych. Fiore został skazany na 5 lat więzienia, ale uciekł do UK. W wielu wywiadach mówił otwarcie że jest faszystą i chce czystości rasowej w Europie.

  Tak, nie przeczytaliście źle. Bosak koleguje się z faszystowskim terrorystą. Winnicki robił sobie z nim zdjęcia na MN, a w 2015r. i 2016r. Ruch Narodowy zaprosił Fiore do Sejmu, a następnie na marsz gdzie ten przemawiał. Tak. Ruch Narodowy zaprosił do Sejmu terrorystę. Oprócz tego chłopaki zaprosili na marsz Milana Mazurka z LSNS (neonazistowskie ugrupowanie ze Słowenii), Manuela Canduelę (prezes neonazistowskiej Democracia Nacional z Hiszpanii) czy Fredrika Hagberga, rzecznika prasowego faszystowskiej Nordisk Ungdom.

  Przypominam – Bosak jako wieprezes RN nie spotkał się z tym by Fiore afirmował ideologię faszyzmu, a tych wszystkich ludzi pewnie zapraszał na marsz przypadkiem, nie było w tym żadnego klucza, nikt nie sprawdził co to są za osoby.

  To by było tyle na dziś, wpis bardzo długi, a jeszcze nawet nie doszliśmy do kolegów Bosaka z lat młodzieńczych. No cóż, tym zajmiemy się w części trzeciej. Ciao ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #neuropa #4konserwy #polityka #konfederacja #polska
  pokaż całość

  źródło: i.imgur.com

  •  

   @Kozajsza: ten wpis pokazuje jak wielką krzywdą jest fakt że trzeba zaledwie 30% by zdać podstawową matematykę na maturze. Każdy człowiek z wykształceniem średnim lub wyższym powinien znać podstawy logiki i dowodzeniq czegokolwiek. Twierdzenia udowadnia się sprowadzając je do czegoś wcześniej udowodnionego lub do aksjomatu. Ty nie odnosząc się do konkretnej definicji faszyzmu właściwie nie jesteś w stanie nic udowodnić. Rownie dobrze mógłbys napisać że Krzysiu jest kosmitą i dalej kontynuować swój śmieszny wywód.
   Definicji jest kilka i konserwy będą czepiać się detali? Wszystkie definicje różnią się wlasnie detalami, bez problemu da się wyodrębnić pewien rdzeń i właśnie te zroznicowane detale ale to zadanie Cie przewyższylo.
   Dowodzenie to nie bitwa raperska eminema, nie wystarczy wyjść na scene i podać wszystkich przewidywanych zarzutow oponentów, trzeba je odeprzeć i tu też na starcie się poddałeś.
   Wyobrazasz sobie naukowca który staje przed kolegami i udowadnia w ten sposób?

   Bez wytlumaczenia pojęć do których się odnosisz mozesz nadrukować 20 wpisów które nadawać się będą jedynie na smietnik. Przestań unikać niewygodnych pytań i rozmawiaj jak dorosły rozmowca.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (78)

 •  

  #poznan - 71,94%
  #gdansk - 70,18%
  #warszawa - 67,65%
  #wroclaw - 66,62%
  #krakow - 61,47%

  Tak ksztaltowalo sie poparcie na prezydenta Rafala Trzaskowskiego w TOP5 miast Polski.

  Najbardziej atrakcyjne miasta do zycia w Polsce, to miejsca dajace szanse na:
  - zdobycie swietnego wyksztalcenia
  - samorealizacje w kazdej dziedzinie
  - znalezienie doskonalej pracy
  - zycie na wysokim poziomie materialnym

  I co wiecej, miasta te, nie dyskryminujace swoich mieszkancow, daja te szanse KAZDEMU!

  Skoro wiec mieszkancy TOP5 w Polsce opowiadaja sie za opcja liberalna, skoro nie sa zainteresowani kontynuowaniem PiSowskich konfliktow obyczajowych, skoro odrzucaja ksenofobie, rasizm i szowinizm, skoro doceniaja kobiety i wolnosc dokonywanych wyborow, DLACZEGO PIS CHCE TO ZNISZCZYC?

  Skoro PiS widzi, ze dobrobyt duzych miast jest faktem, dlaczego zamiast kopiowac podobne rozwiazania w mniejszych miastach i wsiach, uparcie walczy z tym, co w Polsce funkcjonuje, chcac na sile wprowadzac prymitywne rozwiazania, ktorymi mieszkancy Warszawy, Wroclawia, Gdanska, Poznania i Krakowa wogole nie sa zainteresowani?

  Bierzcie PiSowcy przyklad z tego, co dziala, zamiast to - w waszym stylu - burzyc!

  Duze miasta sa syte, zadowolone, poniewaz mieszkancy ciezko pracuja na swoj dobrobyt, wspolistniejac w otwartej, tolerancyjnej wspolnocie i odrzucaja prymitywne szufladkowanie poprzez pochodzenie, religie czy orientacje seksualna.

  I mala uwaga na koniec - gdy jako mieszkancy wsi i malych miasteczek trafiacie juz do ww. osrodkow, prosze uszanujcie nasze wartosci i standardy i - metaforycznie - "nie wchodzcie nam do domu w zabloconych butach".

  Jak jade na wies, akceptuje tamtejsza rzeczywistosc. Wiec gdy wy tu przyjezdzacie, dostosujcie sie do tutejszych standardow, odrzucajac wasza ksenofobie, pogarde dla kobiet, wrogosc wobec homoseksualistow czy ludzi niewierzacych.

  W przyjaznej wspolnocie kazdemu bedzie zylo sie wygodniej.

  ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
  pokaż całość

  źródło: Things-to-do-in-Gdansk.jpg.optimal.jpg

  •  

   @Jud-Suss: bo fundamentalnym pogladem pisu jest bycie u władzy. Im nie zależy by wszystkim żyło się dobrze, nawet socjal skierowany do ich wyborcow to żadna pomoc, 500+ to ryba, a ludzie potrzebują wędek. Ich polityka to praktycznie kupowanie głosow, manipulacja i propaganda, na gospodarkę, politykę zagraniczna, inwestycje publiczne nie przedstawili przez 5 lat nawet planu. Jedynie bezsensowne programy socjalne i podwyzki podatkow by je utrzymac.
   To pozorne celowanie w biedotę spowodowane jest tym że na przekupienie ludzi z miast nie ma pieniędzy, ich się nie kupi za 500 i tania propagande.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (59)

 •  

  >> Stephen Hawking z klocków << ~59 zł

  Zestaw do składania z 120 elementów.

  Dodaj tag---> #prostozchin do obserwowania

  #aliexpress #prostozchin #heheszki #diy #klocki #smieszneobrazki #humorobrazkowy

  pokaż spoiler bezref:https://pl.aliexpress.com/item/32867226913.html
  pokaż całość

  źródło: Stephen-Hawking z klocków.png

 •  

  Mój sąsiad ostatnio powiedział, że jak ksiądz gwałci dziecko to powinien pójść do więzienia. Gdzie mogę zgłosić obraze uczuć religijnych?

  #katolicyzm #bekazkatoli #neuropa

 •  

  W całej tej lewicowej hipokryzji jeden element bawi mnie chyba najbardziej.

  Z jednej strony wymusza się i promuje na przykład równe proporcje płci w grupach zawodowych, żeby dziewczynki nie dorastały w przekonaniu, że pewne dziedziny czy zawody nie są dla nich. W mediach społecznościowych na stronach NASA, dużych placówek badawczych, czy firm farmaceutycznych, już rzadko kiedy pokazuje się naukowców - mężczyzn. Jeżeli tylko pod ręką jest jakaś laborantka, najlepiej etniczna, to ona widnieje na zdjęciu promującym sukces dużego zespołu naukowców czy inżynierów.

  Uznaje się w ten sposób fakt wysokiej wrażliwości i podatności na wpływy dzieci, których zainteresowania kształtowane są przede wszystkim przez to, co dorastając widzą wokół siebie i w mediach.

  NATOMIAST

  ZUPEŁNIE INACZEJ sprawa przedstawia się w przypadku parad, w których w biały dzień, na oczach tych samych dzieci, ulicami pełzną zastępy degeneratów i fetyszystów. Przecież dajcie spokój, ekspozycja dzieci na najbardziej niszowe fetysze BDSM, na ocierających się o siebie fiutami w biały dzień facetów, czy po prostu jaskrawa trywializacja ludzkiej seksualności, NIE MA SZANS wpłynąć na to, jak kształtują się młode umysły.

  #lgbt #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #heheszki
  pokaż całość

  źródło: normalka.jpg 18+

 •  

  Zbierałem sobie myśli i powiem szczerze – ostatnie miesiące w polskiej polityce to jakiś absolutny koszmar. Czasem aż nie dowierzam, że jesteśmy w centrum cywilizowanego świata.

  Najpierw próba przeprowadzenia wprost skręconych wyborów sasinowych (pomijam już nawet te 70 baniek), potem dwóch posłów przy wódeczce i zakąsce przesuwają sobie datę wyborów, nie zważając na konstytucję, wyroki TK czy dobre obyczaje. No, bo po co? Kto by się takimi pierdołami przejmował w quasi-kleptokracji rodem ze Wschodu, którą jesteśmy. Zresztą, przecież po coś te sądy przejmowaliśmy, więc nie ma co mówić o jakiejś tam legalności.

  Horror tej kampanii wyborczej był straszliwy. W wiadomych mediach nagłówki prawie jak z Der Stürmera – jest i antysemityzm, i odbieranie patriotyzmu ludziom myślącym inaczej, straszenie zgniłym Zachodem, uchodźcami, mniejszościami seksualnymi, najbardziej bezczelne oszczerstwa w stosunku do kandydata opozycji (Wyborcy Trzaskowskiego niszczą Polaków albo, że Czaskoski zabierze 500+ i odda Żydom). Piszę, że prawie jak w Der Stürmerze, no bo tam nie można było znaleźć akcentów antyniemieckich, a u nas i owszem ¯\(ツ)/¯.

  Do straszenia gejem generalnie w Polsce się przyzwyczailiśmy. Zazwyczaj słyszeliśmy homofobiczne obelgi od osiedlowych dresików i meneli, ale ostatnio najczęściej w takim tonie wypowiadała się głowa państwa i politycy władzy. Było, że to nie są ludzie, że prawa człowieka to brednie, że piękniejsza byłby Polska bez nich. Oczywiście chodziło tylko o i d e o l o g i ę (chyba tylko w Polsce LGBT nazywa się tym terminem).

  Oczywiście po tych wszystkich seansach nienawiści, kłamstwach i manipulowania wyborcami, Duda wygrywa. W sumie zaskoczenia nie ma, jest niezwykle arcypolski. Czy w dobrym tego słowa znaczeniu to już sami oceńcie.

  Człowiek naiwnie myśli sobie – no, to już po wszystkim. Teraz chwila spokoju od tego polskiego piekiełka i nienawistnego syfu. Nic bardziej mylnego.
  Obóz PiS daje gaz do dechy i pędzi jeszcze szybciej w stronę Kremla. Pomijam już orbanowskie zapowiedzi zmiany ordynacji czy kontroli mediów i samorządów – wielu o tym ostrzegało, nie jestem tym zaskoczony.
  Na tapetę wchodzi konwencja stambulska, bo już dawno nie wqurwialiśmy kobiet w tym kraju. Oczywiście to wojenka o wpływy w obozie władzy między Zerem a Morawieckim, ale jest to walka tak cyniczna, urządzona niejako kosztem ofiar przemocy domowej, że aż się robi niedoborze.

  Kobiety pomęczyliśmy, no to wracamy do gejów. Grupka aktywistów LGBT wiesza flagi na pomniku Wojtyły i Chrystusa. Tak, kładą kawałek materiału na kamienie. Tak, według wyznawców kościoła polskiego (bo raczej nie rzymskokatolickiego) jest to zniewaga i obraża uczuć religijnych. Żeby było śmieszniej, policja zatrzymuje osoby, które to uczyniły. Mówiąc krótko, kacza inkwizycja złapała bezcześcicieli totemu.

  Żeby tego było mało, w antyświęto rocznicy Powstania Warszawskiego znów widzimy neofaszystów na ulicach stolicy. Pełno filmików dorosłych facetów z dziecięcą radością palących i rwących nożami tęczowe flagi, czy ludzi którzy wprost nawołują do przemocy wobec osób LGBT.
  Całą uwagę przyciąga jednak facet z kolorowym prześcieradłem na balkonie i czapką Trumpa klepiący się po kroczu. Oczywiście sytuacja jest wykorzystana jako pałka na mniejszości seksualne. Politycy PiS i Konfederacji znowu mówią o putinowskim zakazie promocji ideologii LGBT, przyczepiają do tejże ideologii łatkę nazizmu, bo kto im zabroni. Są nawet pojedyncze głosy mówiące niejako o wyjściu z tej lewackiej, neomarkistowskiej UE, jak naczelnego Do Rzeczy czy Patryka Jakiego.

  Mam już dość patrzenia na to szambo. Chcę mi się po prostu rzygać, gdy słyszę co się w tym polskim syfie dzieje. A tego wszystkiego jeszcze prawdopodobnie jakieś 7 lat. Tak tylko chciałem poinformować mirków wieczorkiem. Dobranoc.

  #neuropa #polska #zalesie #lgbt #bekazpisu #polityka
  pokaż całość

  źródło: 1596573811430.jpg

 •  

  Czy Krzysztof Bosak jest faszystą? Część pierwsza – wstęp.

  W pierwszej turze wyborów prezydenckich na Krzysztofa Bosaka głosowało ponad 1 milion 300 tysięcy osób. Jako że jestem człowiekiem dobrej woli i wielkiej wiary, nie chcę zakładać z góry że w Polsce jest ponad milion ludzi o poglądach mocno ocierających się o faszyzm i ruchy skrajne. Myślę że wiele z tych głosów, zwłaszcza wśród młodych (którzy przecież są przeważającą częścią wyborców Bosaka) to wynik swojego rodzaju buntu i zrezygnowania obecną sceną polityczną. Stąd ten wpis. Nie ma on zachęcić do głosowania na kogoś, a jedynie zmusić do zastanowienia i przemyślenia swoich postaw.

  Dlaczego ten wpis powstał? Ponieważ uważam ze Krzysztof Bosak to obok Zbigniewa Ziobry prawdopodobnie najgroźniejszy polityk w Polsce, a oddanie mu władzy w jakiejkolwiek formie skończy się tragicznie.

  Disclaimer – to pierwszy z serii kilku wpisów poświęconych Bosakowi i jego otoczeniu, stay tuned. Jeśli chcesz być wołany do kolejnych wpisów – zaplusuj pierwszy komentarz.

  No dobra, jak to jest z tym faszyzmem? Sam zainteresowany skonfrontowany z tą tezą w najnowszym wywiadzie dla Newsweeka (wywiad niestety za paywallem) odpowiada:

  Faszyzm to zbiór utopii z lat 30. XX wieku, kompletnie nieaktualny w dzisiejszym świecie i obcy naszej myśli narodowej. Wyklucza się z konserwatyzmem i katolicyzmem.

  Występuje tu klasyczna figura akrobatyczna prawicowca – fikołek. Ulubiony fikołek prawaków to taki, który opiera się o semantykę i nieznaczące detale. Smogu przecież nie ma bo smoke and fog, a to co mamy to nie jest mgła. Krzysztof zapewne zupełnie świadomie (do tego dojdziemy) ukrywa swoje prawdziwe poglądy i odbija piłeczkę. Udaje że nie wie, że pojęcia zmieniają swoje znaczenie z biegiem czasu, zdarzenia lub postawy akceptowalne i nazywane w konkretny sposób 100 czy 50 lat temu obecnie są zupełnie inaczej odbierane. Kompletnie też pomija fakt ze faszyzm jest ideologią mocno rozmytą i nie ma ściśle określonych zasad których należy bezwględnie przestrzegać żeby być faszystą.
  Prawda historyczna też ma dla Krzyśka niewielkie znaczenie. Chociażby w Hiszpanii Kościół Katolicki był jednym z największych beneficjentów wojny domowej wygranej przez Franco. Kościół przeprowadził wręcz rekonkwistę, nawracając własnych obywateli siłą. Kardynał Gomá, prymas Hiszpanii określił ustrój faszystowski mianem „świętego totalitaryzmu” i wielokrotnie celebrował „powrót tradycyjnych, katolickich wartości do Hiszpańskich domów”. To Franco wprowadził obowiązkową religię do szkół, katolicyzm jako religię narodową i sypał kościołowi pieniędzmi.

  Czemu wspomniałem o Franco? Bo Krzysiek nie raz przejawiał fascynację tematem, mówił nawet swego czasu że Franco był zbyt pobłażliwy dla swoich oponentów politycznych. Niestety nie mogę znaleźć tego wywiadu na YT, jak ktoś coś to będe wdzięczny.

  Tak czy siak - kościół katolicki niejednokrotnie w swojej historii układał się z różnymi dyktatorami i reżimami. Faszyzm moze jest niezgodny z dogmatami wiary katolickiej, nie przeszkadzało to jednak nigdy wielu katolikom być faszystami czy nazistami, albo ich wspierać. Krzyśkowi również, ale do tego dotrzemy z czasem.

  Trochę więcej na temat powiązań KK z reżimem Franco

  Wpis jest już przydługi, zwłaszcza jak na wstęp, więc niedługo będę kończył. Napisalem powyżej że Krzysiek ukrywa swoje prawdziwe poglądy. Skąd to wiem? No cóż, sam po części się do tego przyznał w wywiadzie z Newsweekiem:

  Mówi, że czasem korci go, żeby udzielić wywiadu i powiedzieć coś mocnego, ale wtedy jego zapał studzi bardziej roztropna żona.

  Bosak wie że jako polityk nie może sobie pozwolić na ujawnienie swoich prawdziwych poglądów na wiele tematów, bo grozi to drastycznym spadkiem poparcia. W kampanii prezydenckiej postawił na wizerunek opanowanego, chłodnego konserwatysty, który chce rozmawiać jedynie o merytoryce.

  Swoją drogą ciekawe że z dwójki Krzysztof – Karina to ona jest rzekomo bardziej roztropna. Skoro prawniczka ze skrajnie prawicowej Ordo Iuris jest w tym układzie tą stonowaną to jakie poglądy ma Krzysiek? O powiązaniach OI z Kremlem, fundamentalistami z Brazylii i obecną władza nie będę się rozwodził, bo to wpis o Bosaku a nie jego żonie.

  Jak dobrze jednak wiemy kampania wyborcza i wizerunek w mediach to jedno, a poglądy, życie prywatne i prawda to coś zupełnie innego. Bosak kieruje się na eleganckiego i elokwentnego gościa stojącego w opozycji do obecnej klasy politycznej, proponującego coś nowego. Nie dajmy się jednak zwieść - to co kryje się pod tą powłoczką to nie jest miły chłopiec.

  Skąd wiem? Jednym z lepszych sposobów by wyrobić sobie opinię na temat jakiejś osoby jest przyjrzenie się osobom którymi otacza się na codzień.

  Dlatego w kolejnej części przyjrzymy się kolegom Krzyśka i miejcom do których chadza kiedy kamer jest mało lub wcale.

  #neuropa #4konserwy #polityka #konfederacja #polska
  pokaż całość

  źródło: i.iplsc.com

  •  

   @Kozajsza: dobry wstep, w skrócie:
   "w sumie to nic nie wiem, był kiedyś filmik ale proszę nk podeślę, w ogole nk podeślę cokolwiek konkretnego bo napisałem trailer do dzieła które nie istnieje. No i tego faszyzm to teraz inne pojęcie i znaczy co innego ale nk powie co znaczy, najlepiej definicja tak naciągnięta by pasowała do Bosaka XD"

   Coraz mniej płacą chyba albo wypalenie zawodowe. Wakacje są to może jakichś stażystów zatrudnijcie to wprowadza trochę świeżości. pokaż całość

  • więcej komentarzy (31)

 •  

  Redit to jest taki rak lewacki, że brak mi słów.
  Według redita fotka to potwierdzenie teorii, że tłum to faszyści, bo pokazał środkowy palec do "anty faszysty".
  A przecież lewaki na balkonie nie prowokują.
  Wstawiłem fotkę podobnego balkonu z jakimś wariatem w majtkach i tęczową flagą i się pytam czy to też nie prowokacja.
  Karma -20 post usunięty xD
  #bekazlewactwa #neuropa #bekazpodludzi #lewackalogika #polityka pokaż całość

  źródło: preview.redd.it

  •  

   @GoddamnElectric: cale Twoje wpisy to jakieś dziwaczne wypieranie rzeczywistości. Są na wyciągnięcie ręki dowody na yt że na marszach niepodległości prowokowała policja i prowokowała zaczynając od rzucania kostką ale w Twoim świecie policjant w bluzie to już kibol i jeju oni zawsze są prowokowani. Jedyne skandale z rozrubami były przez policje, nie ma tego problemu na marszach lewej strony bo normalnie służby wykonują swoją pracę. Co się stało że już nic się nie dzieje na marszach? Przychodzą na nie inni ludzie, nowe pokolenie? Połącz watki.

   U nas nie ma partii jawnie skrajnych ale są twory takie jak razem czy konfederacja w których znajdziesz skrajne odłamy i znowu wypierasz rzeczywistość zestawiając odłam konfy - narodowców z całą razem. Twierdzenie ze to centrolewica bo mają flagę razem jest tak samo poprawne jak uważanie że ktoś nie może być nacjonalista bo jest pod flagą konfederacji, a tam połowa to kolibry które bynajmniej są skrajnością.

   Znowu wypierasz rzeczywistość twierdząc że nie ma konfliktu z zydami. Ostatni brak konfliktu był długo przed zaborami i uwazano nas za najbardziej tolerancyjny kraj w Europie.
   Zyjemy w czasach z konfliktem, caly czas pojawiają sie polskie obozy, dzieła wybielające Niemców i oczerniające Polaków... wymieniłem wszystko we wczesniejszym wpisie i zamiast atakować argumenty to bezrefleksynie mowisz ze białe jest czarne. Konflikt to nie jedynie obce czołgi u kogoś w ogrodku.

   PiS wykorzystuje często realne zagrożenia do podbudowania fundamentów swojej oblężonej twierdzy ale będą pierwsi do wyplacania roszczeń pod stołem i mowienia że ich nie wypłaca nigdy. Tak samo buduja twierdze nastawiając ludzi przeciwko imigrantom, a za ich rzadu przyjelismy ich najwięcej.

   I jeszcze kasa wpada ale Michalkiewiczom. No tak bo Gross i Bartoszewski nigdy nie istnieli XD ależ Ty wybierasz to co wygodne, a resztę se przemilczysz.

   Wrócę do sedna watku. Na balkonie jest sobie Antifa - bojowkarze skrajnej lewicy pod flaga razem obok swoich symboli i zasłoniętych twarzy.
   1. Twarze zasłaniają prowokatorzy.
   2. Na dole był marsz z okazji powstania warszawskiego ktory również nie pała sympatią do faszystow, nic zatem nie stało na przeszkodzie by maszerować razem z nimi zamiast robic kontrmanifestacje.
   3. Tworzenie balkonowej kontrmanifestacji sugeruje ze robisz coś przeciwko marszowi, tym samym sugeruje ze maszerujący są z jakiegoś powodu faszystami.
   4. Słuszne oburzenie ludzi wobec prowokatorów.
   pokaż całość

  •  

   @GoddamnElectric: Nadrukowałeś kolejną ścianę tekstu pełną lania wody jakbyś pisał maturę, znowu jedyna odpowiedź na argumenty to pominiecie sensu dlaczego zostaly przytoczone lub wyparcie - tak nie jest i chuj XD

   Zestawiasz Razem z ONRem do porownania zamiast zestawić wspolczesny Front Żelazny (antife) z ONRem lub Razem z Konfederacja i radujesz się że centrolewo wypada lepiej niż skrajna prawica i ludzie na balkonie to centrolewica bo flaga razem. Pomijasz kompletnie 3 strzałki i kominiary. Nie bolą plecy od tylu fikolkow? Oczywiście że temat nie dotyczy konfederacji tak samo jak nie dotyczy Razem, podałem przykład pokazujący czym jest który twór ale go nie zrozumiałeś.

   No pudło, bo tak się składa, że w Razem są nawet osoby, którym bliżej do liberałów ekonomicznie

   Ty rozumiesz co piszesz czy losowo generujesz zdania? Moze i są ale rozmawiamy o odlamach wzorujacych się na amerykanskiej antifie. Co mnie obchodzi odmiana której tutaj nie ma?

   Twój argument to to, że mają zasłonięte twarze jest naprawdę kuriozalny - no tak, bo epidemia już minęła
   XDDDD ty tak na poważnie? To dlugo już trwa ta epidemia dla antify, tak z 15 lat czy lepiej. Na ostatnim marszu niepodległości faszysci też już wiedzieli o epidemii XD

   Właśnie to jest element sporu. Maszerować wśród ONRowców, Bąkiewicza... no nie wiem, czy trochę przystoi osobom, które nie pałają sympatią do faszystów
   Nikt nigdy nie zabronił nikomu maszerować, tak jak wspominalem i co kompletnie olałeś bo marsz znasz pewnie jedynie z TVNu, na marszu co odcinek masz inną grupę, o innych pogladach i genezie ale antifiarze od zawsze wolą robić z boku zadymę i prowokować zamiast iść razem. Po co razem maszerować przeciw faszyzmowi jak lepiej o krzyknął 100k Polaków faszystami i bohatersko stać z boku jako jedyni przeciwnicy faszyzmu.

   Flaga frontu zelaznego ale klamiesz bezczelnie ze nie ma przeslanek żeby stwierdzić ze to antifa. Znowu bezrefleksyjnie mowisz ze białe jest czarne.

   No patrz, to musimy żyć w innym kraju. Bo ja żyję w kraju, w którym dotychczas nie było konfliktu i dopiero teraz obserwuje i dostrzegam, że są środowiska, którym równowaga nie jest na rękę i pragną do powrotu tego co było

   Dotychczas nie było też autyzmu i depresji. To że nie interesowałeś się wydarzeniami w kraju dłużej niż ostatni rok, nie znaczy że 2 lata temu problem nie istniał. Slyszales w ogole o Grossie czy Bartoszewskim? Mem staje się rzeczywistością, przed odkryciem grawitacji ludzie lewitowali!

   Konflikt =/= konflikt zbrojny i to ze nie prowadzimy regularnej wojny militarnej nie oznacza braku konfliktu. Twoje argumenty dotyczą braku zbrojnej okupacji, nie braku konfliktu. Fundamentem Twojego toku rozumowania jest brak zrozumienia prostego pojęcia. Jedynie znowu walczysz wyparciem - konflikt nie istnieje, to oblężona twierdza. Odniosłeś się jakoś do przytoczonych autorow, tp przykładów zakłamania historii? Nie.

   Natomiast jak się nie spłaci, to oni zapowiadali, że nas zniszczą.
   Nikt tak nie zapowiadał, znowu fundamentem jest bzdura. Rozwiązaniem jest jedynie nie płacenie roszczeń i konsekwentne wytaczanie procesów za klamstwa historyczne oraz nie promowanie historyków którzy celowo sieją nieprawdę. Swiatowo taka polityka jest skuteczna wobec ludzi zaprzeczajacych istnieniu holocaustu więc czemu miałaby się nie udać wobec innych klamstw?
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (49)

 •  

  Ktoś mi wytłumaczy co się w zasadzie odpierdala obecnie w #polska jeśli chodzi o przeciwdziałanie #koronawirus ? XD

  Będą kontrolować i nakładać mandaty w sklepach, pały wjadą na wesele sprawdzić odstępy (xD), do lekarza kolejki jak cholera bo max jeden pacjent na godzinę (np przy szczepieniach), a z drugiej strony plaże zawalone turystami, szlaki górskie też, w TVP tłum śpiewa powstańcze piosenki (ofc bez maseczek), a na drugim kanale wiją się do polskich piosenek z nosami na wierzchu xD

  O chuj tu chodzi serio. Ja nie jestem koronapanikarzem, jak dla mnie to mogliby wszystkie obostrzenia znieść, ale takie "pół na pół" to jakiś dramat #cotusieodpierdala #pytaniedoeksperta
  pokaż całość

 •  

  Przed wyborami
  Wirus jest w odwrocie, idźcie tłumnie na wybory.

  Po wyborach
  Ludzie są skrajnie nieodpowiedzialni i to oni odpowiadają za stan jaki obecnie mamy.

  #bekazpisu #covid19 #koronawirus #bekazpodludzi #polska

  źródło: 1596449835709.jpg

  •  

   @wiem_wszystko: tak im ufali ze do konca kampanii musieli dmuchać na swoj elektorat dementując fejki ze osoby głosujące na Dudę w I turze mają zapisany głos i nie muszą iść na drugą xD pis wie ze ich elektorat to debile ale mają w dupie ich zdrowie i życie, dla nich liczy się jedynie wladza, a debili zawsze bedzie więcej niż madrych.

  • więcej komentarzy (11)

 •  

  "Od kilku dni prawica żyje mężczyzną na balkonie. Mówią o nim „działacz LGBT”. W rzeczywistości to prawicowy-hetero prowokator, który miał na sobie prawicową czapkę MAGA Trumpa i powiesił materiał z łóżka dziecięcego. To nie jest flaga LGBT.

  Prosto stworzyć propagandę anty-LGBT."
  Grafika - @R187
  #lgbt #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #tysiacurojenniezaleznychmediow #urojeniaprawakoidalne #homoseksualizm #homofobia pokaż całość

  źródło: pbs.twimg.com

 •  

  W Polsce nie ma homofobii odc. 2957371

  #bekazprawakow #neuropa #lgbt

  źródło: IMG_20200802_144806.jpg

 •  

  Dzisiejsza randka #tinder
  - Nie za ładna, niska około 160cm
  - Nie lubi chodzić na spacery
  - Nie lubi chodzić po górach
  - Nie potrafi pływać
  - Nie ma prawa jazdy
  - Nie potrafi gotować
  - Ma 28 lat
  - Nigdy nie miała pracy
  - Skończyła już 3 kierunki studiów
  - Szuka sobie doktoratu, ale jest odrzucana przez wszystkie uczelnie do tej pory
  - Mieszka za darmo u znajomego, ma tylko kupować jedzenie
  - Nie ma własnych pieniędzy tylko kartę kredytową ojca
  - Powiedziała, że czeka aż jej spadnie z nieba sugar daddy

  Mirki, co tu się właśnie odjebało? xD
  pokaż całość

 •  

  Nikt przez ostatnie 10 lat, nie zrobił tyle złego homoseksualistom w Polsce co aktywiści lgbt. Change my mind.
  #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazpodludzi

 •  

  Dlaczego heteroseksualiści ciągle niszczą polskie rodziny? Co one im takiego zrobiły, dlaczego nie mogą zostawić ich w spokoju?

  #bekazprawakow #heheszki #neuropa #4konserwy #heteroseksualizm

  źródło: i.imgur.com

 •  

  Sasin obiecał że zwolnieni górnicy dostaną pracę w nowych kopalniach na Marsie. Sasin obliczył że taniej będzie przewozić węgiel rakietami Elona Muska z Marsa niż wydobywać go w Polsce gdzie na jednego górnika przypada 2137 związków zawodowych.

  #heheszki #kosmos #2137

  źródło: oko.press

 •  

  A wy nadal pewnie mięso oddzielane mechanicznie nawet mi was nie żal
  #wegetarianizm #weganizm

  źródło: aaa.PNG

 •  

  Bosak retweetuje wpisy na temat "ustawowego zakazu promocji LGBT", ale to w sumie jego pomysł znany od lat, więc nie za bardzo mnie to dziwi xD

  Mirror 1, mirror 2

  #bekazprawakow #bekaznarodowcow #bekazkonfederacji #lgbt #neuropa #4konserwy #polityka #prawo pokaż całość

  źródło: i.imgur.com

 •  

  Odważnie. Janusz Kowalski ogłasza pracę nad ustawą wprowadzającą strefę wolną od środków UE w całej Polsce. (ʘ‿ʘ)

  Kolejny już raz widać, że orły ministra Zero i Konfederaci to w zasadzie jedna rodzina z kremlowskimi inspiracjami.

  #neuropa #bekazprawakow #polityka #konfederacja #lgbt

  źródło: 1596014679259.png

 •  

  Proponuję, by wszelkiego rodzaju konserwatyści najpierw zapoznali się z faktem, że:

  - kobieta nie powstała z żebra mężczyzny
  - nigdy tak w ogóle nie było pierwszego mężczyzny czy kobiety
  - świat ma dużo więcej, niż 6000 lat
  - gołębie, świnie czy delfiny nie powstały specjalnie dla człowieka, a są ich dalekimi kuzynami

  A dopiero potem przejdziemy na bardziej zaawansowane tematy typu płeć mózgowa, płeć chromosomalna czy płeć metaboliczna.

  #neuropa #4konserwy
  pokaż całość

  •  

   @Hedage: Niczym niewynikające uprzedzenia leczy się edukacją, kiedyś przy niedzielnym obiedzie napierdalało się że czarny nie powinien być wolny, kobieta nie powinna mieć praw wyborczych ale z postępem i edukacją ludzie się z tego wyleczyli. Jeżeli jednak uprzedzenia nabierają fizycznej formy prowadzącej do nieposzanowania praw człowieka z danej mniejszości to należy takie procedury karać tak jak karze się każde inne łamanie prawa. pokaż całość

  •  

   @Hedage: No tak bo siedzeniem w domu i udawaniem że nie istnieją z pewnością wywalczą swoje prawa. Mówienie o LGBT na okrągło nie jest idealnym rozwiązaniem ale po pierwsze to u nas mówi się o tym dużo za dużo bo rządzący wałkują to jako temat zastępczy by ukrywać przepychanie niewygodnych ustaw/czegokolwiek. Po drugie to że duże firmy to podłapały spowodowało niekontrolowany wzrost popularności tematu ale koniec końców. Prowadzi to do pewnego odchylenia w niewłaściwą stronę jak naciski na artystów by koniecznie w filmie był gej, lesbijka itd. ale wciąż to lepsze niż siedzenie z założonymi rękami i liczenie że problemy magicznie się rozwiążą. pokaż całość

  • więcej komentarzy (19)

 •  

  Two tee to room two

  źródło: Adjustments.plist

 •  

  Ja się pytam czemu katolicy walczą o katotaliban tylko w krajach europejskich? Niech lecą i pokażą swoją inność na Bliskim Wschodzie i Chinach.
  #4konserwy #neuropa #kiciochpyta

 •  

  Mirki i Mirabelki, kreatywnością wykazaliście się tu nie raz, między innymi ubierając w nazwę projekt ziemniakizostaw (。◕‿‿◕。)

  Tym razem szukam nazwy dla bloga parentingowego, prowadzonego z męskiej pespektywy.

  Autora wybranej nazwy obdaruję dobrą flaszką :)
  Biorę po 200zł od każdej drużyny i słucham państwa :)

  #rozdajo #kreatywnosc

 •  

  2 lata temu kupiłem Matiza za 300 zł XD
  Miał OC i przegląd prawie na rok. Oczywiście stan agonalny. Jeździłem nim wyłącznie 2 dni i jak zajechałem nim do ojczyma na warsztat, podnieśli go, obejrzeli, to już nie wyjechałem tym Maztizem. Stary wezwał lawetę ze złomu i dostałem za niego 350 zł i jeszcze zwrot z ubezpieczenia coś koło 100 zł xD
  Jedyne wady tego przedsięwzięcia to wstyd który towarzyszy mi do dzisiaj, że w ogóle kupiłem Matiza xD

  Po tym wszystkim dołożyłem 3k i kupiłem Clio 2 1.6 z 2005 roku z którym już jestem prawie 2 lata 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

  #pokazauto #motoryzacja
  pokaż całość

  źródło: received_432190220921916.jpeg

  •  

   @Policjant997: pamiętam jak dostałem od wujka Tico, jezdzil nim tylko na bazę bo był kierowcą tira ale zbliżał się przegląd i nie chciało mu się chyba go ogarniać. Zajeżdżam na warsztat słyszę że roboty za minimum 2k XD. To pojechalem go oddać na złom czy na części i trafiłem na typa co świeżo otworzył biznes i szastał hajsem na lewo i prawo, dał mi 500 zł za niego. Ciotce powiedziałem że 350 XD

  • więcej komentarzy (88)

 •  

  #gielda
  To powinno być tło na tym tagu

  źródło: comment_1595938093ExVpimZg4vrmRxmN25rnyo.jpg

 •  

  Kilka dni temu, pod tagiem #matematyka zawiązała się dosyć zaciekła dyskusja odnośnie rzekomej pracy doktorskiej Ś.P. mgr. Jerzego Pietraszki. Jedna z użytkowniczek, zarzucając mi brak znajomości procesu publikowania naukowego nieco upierała się przy tym, że Pan Jerzy pracę złożył ale przez to, że otrzymała negatywne recenzje nie została uznana i tym samym nie mogła być opublikowana gdziekolwiek indziej (sic!). Ja natomiast byłem przekonany, że takowa praca nigdy nie powstała, a informacja o niej jest raczej zwykłą miejską legendą. W związku z tym postanowiłem zapytać u samego źródła - stosownego maila wysłałem do dziekanatu Wydziału Matematyki Politechniki Wrocławskiej. Na moją wiadomość odpisał sam Dziekan WM, pan prof. dr hab. Krzysztof Stempak. Pomijając wszelkie uprzejmości, naszą krótką korespondencję można streścić do następującego meritum:

  Czy pan mgr Jerzy Pietraszko kiedykolwiek złożył na Wydziale Matematyki pracę doktorską? Jeżeli tak, to proszę o podanie tytułu rozprawy, imienia i nazwiska promotora oraz imion i nazwisk powołanych recenzentów.

  Odpowiedź na Pana pytanie brzmi: NIE. Co prawda w Pana pytaniu jest mowa o Wydziale Matematyki (Politechniki Wrocławskiej), który to wydział powołany został do życia 15.09.2015 r., ale domyślam się, że chodzi o szerszy kontekst, gdyż przed powstaniem Wydziału były: Instytut Matematyki (1974-2005), Instytut Matematyki i Informatyki (2005-2014) oraz Katedra Matematyki (2014-2015). Ustawy o szkolnictwie wyższym, które obowiązywały w czasie pracy Jurka ("Pedry") na PWr, jak również Ustawa o stopniach naukowych i tytule naukowym oraz z stopniach i tytule w zakresie sztuki, która obowiązywała w latach 2003-2018, szczegółowo precyzowały regulacje dotyczące wszczęcia i dalszych etapów przewodu doktorskiego: odbywało się to poprzez odpowiednią uchwałę Rady Wydziału. Nie było takiej uchwały Rady Wydziału Podstawowych Problemów Techniki w latach kiedy Pedro był nauczycielem akademickim Instytutu Matematyki, Instytutu Matematyki i Informatyki lub Katedry Matematyki,wówczas wchodzących w skład struktury WPPT, bądź uchwały Rady Wydziału Matematyki, którym kierowałem od początku jego istnienia.

  Myślę, że ta informacja w sposób jednoznaczny dementuje pogłoski o nieuznanej pracy doktorskiej, w której obalono jedynkę trygonometryczną lub jakiekolwiek inne, udowodnione twierdzenie.

  Wołam zainteresowaną: @Annels oraz taguję:
  #pwr #studbaza #pietraszko #wroclaw
  pokaż całość

  źródło: img7.dmty.pl

 •  

  Jakie są według was najbardziej zradykalizowane ideologicznie kanały, które udają centrystów, albo niezależnych? Ja zaczynam:
  #neuropa #internet #youtube #psychologia #kultura #bekazprawakow

  źródło: oooo.jpg

  •  

   @Croce: jak nie widzisz różnicy we wkładaniu komuś słów do ust do próby zrozumienia zagadnienia to nie dziwię się że proste komunikaty wydają Ci się nieprecyzyjne ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   @Croce: jak zignorujesz kontekst i ton wypowiedzi to masz racje, jednak ignorowanie ich nie ma sensu i tworzy oderwany od rzeczywostosci obraz, tak jakbyś wynalazł perpetum mobile ale tylko jeśli nie uwzglednisz praw Newtona. Wymyślanie zdań których rozmówca nie wypowiedział to częstsza praktyka niż w dziennikarstwie niż to co wymieniłeś. Ot pierwszy z brzegu przykład to dziennikarz rmf ciągle wmawiajacy Bosakowi ze poparł Dude, nie wiem czemu próbujesz udowodnić ze się tak wcale nie robi i naiwnie uważasz że dziennikarze chcą zrozumieć rozmowce.

   Nie znam wszystkich wystąpień Petersona i pewnie znajdziesz takie nieprecyzyjne, udowadniajace Twoja teze, tak samo jak trafią się te banalne ale i tak niezrozumiale które udowadniaja tezy oponentow. Bo widzisz... Tu jest właśnie to o czym mówię, takie banały jak jak "przygrywa każda dyskusje", "jest popularny jedynie wśród wyznawców" czy "jego wyjaśnienia są nieprecyzyjne" to banały i mozna je zastosować dla kazdej osoby publicznej na świecie. Chyba ze wynaleziono jakiś obiektywny system naliczania punktow w dyskusjach.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (132)

 •  

  Ciekawy dialog w Polsat News:

  -Trzeba pieprzyć unijne pieniądze! Musimy przestać żebrać - Korwin.

  - W poprzedniej kadencji był pan w Parlamencie Europejskim i brał pan za to pieniądze - powiedział Piotr Kaleta. - Za darmo przecież pan tam nie pracował - dociekał polityk PiS.

  - Oczywiście, że tak, jak dają to trzeba brać - odparł Korwin.

  #polityka #bekazprawakow #bekazkorwina #neuropa pokaż całość

  źródło: tumblr_n3xvdnLxBV1sncurto1_400.jpg

 •  

  Śmieszna sprawa z tą Konwencją. Że temat zastępczy - tłumaczyć chyba nie trzeba, wszak cyrk z wygaszaniem obietnic wyborczych zaczął się dzień po ogłoszeniu wyników (absolutny rekord w nowoczesnej historii Polski, tak bajdełej), premier ma dla nas pięć nowych, niskich podatków, bo przecież lubimy niskie podatki, a ploty głoszą że Sasin znowu brata się z klasą górniczą miast i wsi, ale tym razem w rękach niesie nie butelkę wódki i osiemnastą pensję, a załadowaną strzelbę.

  Wniosek więc z tego wszystkiego jeden - Polska odrzucająca konwencję to jest dokładnie ten sam zabieg artystyczny, co Trump ogłaszający antifę organizacją terrorystyczną. Prosta zagrywka, mająca zrobić dobrze elektoratowi - i odwrócić jego uwagę od nieco śmierdzącej kupki, na którą rząd stara się nałożyć kartonowe opakowanie z napisem "tu nic nie ma".

  pokaż spoiler A, właśnie - jak tam idzie ogłaszanie antify organizacją terrorystyczną, drogie prawaki? Czyżby dokładnie tak, jak z rozwiązaniem zagadki PIPCA GEJT, aj prezjum?


  Konfederacja, oczywiście, cała w skowronkach. Zero zaskoczenia. DZIEJEM SIEM, krzyczo. TRIUMF WOLI BOSAKA, mówio, w końcu nacjoluszki od lat buldupią o Konwencję.

  ...no właśnie. Od lat. W natłoku informacji zgrabnie ukrywany jest fakt, że my tę Konwencję chcemy wypowiedzieć - nie "odmówić ratyfikacji", czy cuś, bo ona jest już w mocy.

  Od tysiąca ośmiuset dwudziestu trzech dni - Polska ratyfikowała ją pięć lat temu, niemalże co do dnia.

  Gdybym był złośliwy to bym stwierdził, że pięć lat to wystarczający okres na "zniszczenie rodziny" i "zgwałcenie wszystkich dzieci", co przecież Konwencja zakłada i wymusza na państwach, które ją ratyfikowały. Jak, wiecie, twierdzą nacjoluszki.

  Gdybym był jeszcze bardziej złośliwy to bym stwierdził, że no, ekhm, nic takiego się nie stało - więc te rzewne płacze jak to Konwencja jest dziełem samego szatana takie trochę, nie wiem, chyba jakby bezpodstawne były. Na szczęście dla was, złośliwy nie jestem.

  Żeby było śmieszniej - przez te pięć lat rządził PiS, plany na wypieprzenie Konwencji pojawiają się teraz. Przez pięć lat było spoko - i nagle przestało, trzeba wypowiadać, jak najszybciej, WYPOWIADAĆ AJ SEJ, JUŻ TERAZ, SZYBKO, SZNELA SZNELA, ZANIM DO NAS DOTRZE ŻE TO BEZ SENSU. Ciekawe, prawda? Temat Konwencji pojawia się znikąd, zupełnie jak temat gejów w kampanii wyborczej - no i już wiemy że temat gejów w kampanii wyborczej pojawił się po to, by podebrać elektorat Bosakowi. Czyżby... hmm...

  O co więc tutaj chodzi? Tak rili?

  1. Temat zastępczy.
  2. Konfederacja jest właśnie robiona w ciula.

  Jak?

  Bardzo prosto. Pamiętacie to wspaniałe stwierdzenie, ukute przez pisowskich spindoktorów w czasie ostatniej kampanii wyborczej? "Walka cywilizacji"? Andrzej "Jezus Chrystus" Duda kontra pomioty piekielne? Jarosław "Bóg Ojciec" Kaczyński, kontra sam diabeł?

  Nu, to PiS właśnie pokazuje nacjoluszkom kto broni ich cywilizacji. Wiecie, kto faktycznie jej broni - a kto tylko o tym gada.

  Przed wami kolejny odcinek pokazówki "kto ma największego dika na prawicy" - a Konfederacja tak trochę jest teraz we dupie, przecież nie mogą nagle zacząć krytykować planów wypowiedzenia Konwencji bo im się posypie narracja pompowana od ładnych paru lat...

  ...więc wyjście mają jedno - muszą poprzeć działania rządu. Muszą publicznie stwierdzić, że to "lewacki" PiS realizuje postulaty Bosaka i Konfy, a jeszcze niecały miesiąc temu krzyczeli jak to PISPEŁOJEDNOZŁO.

  Teraz, oczywiście, czeka nas fikołkowanie że "przecież Konfederacja to jest MERYTORYCZNA, powtarzam, MERYTORYCZNA OPOZYCJA, więc jeśli rząd robi coś DOBRZE to będziemy popierać". Jup.

  Szkoda tylko że chłopską logiką nie da się zatamować odpływu elektoratu, c'nie? Swobodne walenie w gejów już wam PiS zabrał, do tego stopnia że Bosaczek musiał fikołkować jak to Konfa tak naprawdę to wcale homofobiczna nie jest i do gejów nic nie ma, no dobra może ma, ale na pewno nie jak ci barbarzyńcy z PiSu, my są homofoby cywilizowane. Teraz będzie jeszcze zabawniej - najtęższe konfederackie głowy już pracują nad projektem jak przekonać własny elektorat że PiS wypowiadający Konwencję to tak naprawdę sukces Bosaka.

  Bosaka. Bosaka i Bosaka. Jakoś często to nazwisko ostatnio pada w kontekście Konfederacji, zauważyliście? Tak jakby, wiecie, lewackie przepowiednie się sprawdziły i Krzysiu skutecznie wypozycjonował się na faktycznego lidera tego ugrupowania. No ale hej, wiemy - Konfa ma "radę liderów" czy coś tam, kek, więc lewackie przepowiednie o przejmowaniu Konfy przez nacjoluszków to brednie. Kek. Nie dziwie się, jeśli mam być szczery - ja też miałbym opory przed przyznaniem się światu że zostałem wydymany przez polityczny plankton, na dodatek dowodzony przez bejbi-fejsa z kilogramem żelu na głowie, kek.

  Nu, ale nie zapominajmy o faktycznym wygranym tej sprawy, kochanym Ordo Iuris - bo tak żeśmy się przecież zatracili w walce ze sponsorowanymi przez Sorosa lewackimi NGOsami że jakoś tak umknął fakt, iż odłam dziwacznej, brazylijskiej sekty z dupy stał się głównym rozgrywającym na polskiej scenie politycznej.

  Ach, no ale przecież, zapomniałem - z kim to się tam ostatnio Bosaczek ochajtał? Czyżby z panią dyrektor Centrum Wolności Religijnej Instytutu Ordo Iuris?

  :)

  #neuropa #4konserwy #polityka
  pokaż całość

  •  

   @mnik1: możemy się sprzeczać czy winnymi wojny byli nazisci czy Niemcy ale bez wątpienia winnymi nowych podwyzek podatkow, zniszczenia jakiejkolwiek pozycji w UE, zdeptania całego systemu prawnego i wielu, wielu innych występków jest połowa spoleczenstwa tego kraju która tych zdrajców poparła mimo iż na tacy były dowody na to co dokładnie się wydarzy po wyborach. Przed parlamentarnymi mogliśmy sobie gdybać, mówić o tym ze za wcześnie oceniac świeży rząd ale teraz wszystko było wiadome, pewne i potwierdzone. pokaż całość

  • więcej komentarzy (16)

 •  

  Ordo Iuris z każdym dniem swojej działalności sprawdza, czy może być gorszą instytucją. Niesamowicie zaślepiona ideologicznie organizacja. Poniżej tweet wiceprezesa OI.

  Ich wąskie myślenie nie pozwala im zauważyć istnienia patologicznych rodzin. Ciężko mi powiedzieć w którym wieku ludzie zaczęli ogarniać, że potrafią być złe rodziny i trzeba pomóc ofiarom przemocy wobec nich, ale obstawiam, że to XVIII wiek. Panu Zychowi polecam się zreflektować i społecznie popracować przez pół roku jako kurator sądowy, lub chociaż siedzieć na wokandach sądów rodzinnych.

  Ponadto marksistą nazwał Michała Królikowskiego xDDD
  #polityka #ordoiuris #4konserwy #neuropa
  pokaż całość

  źródło: ordoszuris.JPG

 •  
  ponuryrolnik

  +20

  #heheszki #humorobrazkowy #film

  Ruszyły zdjęcia do filmu o życiu Edwarda Gierka

  źródło: 2.jpg

 •  

  Tak sobie kminię, że chyba lepiej być incelem, czy przegrywem, tracąc prawictwo za hajs u divy, niż beta-bankomatem, który codziennie traci honor i godność, siedząc z witaminką, która jest po upadku z karuzeli kutasów, łożąc na nie swoje bękarty w zamian za poruchanie raz w miesiącu przy zgaszonym świetle 5 min pod kołderką.
  #przegryw #chad #zwiazki #blackpill #p0lka pokaż całość

  •  

   @LordKutanga: kwestia podejscia, jak jesteś w stanie zamknąć się w pewnej bańce nieświadomości albo zwyczajnie ignorowania przeszłości i uważasz że w związku dostajesz to czego oczekujesz i jesteś ogolnie szczęśliwy to dobrze. Nie ważne ze z boku jesteś bankomatem póki masz trochę szczęścia. #przegryw to raczej jego brak i diva nie zaspokoi pewnej sfery potrzeb bliskości, przywiązania czy uczucia. Nie ma uniwersalnego przepisu na życie więc ciężko powiedzieć co lepsze. Jak masz jedynie potrzeby seksualne to lepiej diva i wolność od odpowiedzialności za drugą osobę, jej decyzje i widzimisie ale jak potrzebujesz spelnienia w innnych sferach... pokaż całość

  • więcej komentarzy (7)

 •  

  Jest w stanie ktoś zrobić coś podobnego ale w większej rozdzielczości i dobrej jakości tak by można było z tego zrobić baner?

  #neuropa #grafika #bekazprawakow

  źródło: IMG_6477.JPG

  •  

   @Passer93: tyle ze ludzie 0/11 nie dadzą Ci wygrać gry, chocbys stanął na głowie to w kluczowym fighcie oni se pójdą albo jakos inaczej zaczną trollowac. Obecne community to przedszkole, musisz 40 minut chuchać i dmuchać na swoich teammatow by czasem któryś sie nie popłakał i nie wyszedl albo nie zaczal trollowac. Na końcu to osoby którym najbardziej zależało zostaną ukarane bo kazda krytyka czy proba shotcalla to szkodliwy flame i bycie toksycznym. Jak masz ludzi w druzynie którzy zwyczajnie nie chcą wygrać to lepiej ffnac. W silverze-platynie technicznie kazda gra jest caly czas do wygrania ale to mentalność "carry" nie pozwala bo obecnie każdy myśli że jest najlepszy i jesli przegrał linie to team nie zasługuje na wygrana. No i skalowanie się to abstrakcja dla ludzi z niskich lig. wolą flamowac duo twitch+lulu za to przegrali bota na jakiegos all-ina niż faktycznie starać się dociagnac do power spikow. pokaż całość

  • więcej komentarzy (21)

 •  

  Wreszcie Janusz Korwin Mikke powiedział to do czego lewactwo boi się przyznać.
  Przez gwałt do miłości i tradycyjnego modelu rodziny
  autor: Janusz Korwin Mikke
  cena 4 złote 76 groszy.

  Słyszycie #konfederacja #korwin co macie robić żeby znaleźć żonę.
  #polityka #neuropa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #bekazpodludzi pokaż całość

  źródło: i.imgur.com

 •  

  genialny to był program

  #heheszki #whoselineisitanyway

  źródło: Adnotacja 2020-07-26 171540.png

 •  

  Lewicowcy mają problem z logicznym myśleniem i wyciąganiem wniosków.
  Tak samo jak z posiadaniem broni. Zakazać. Ludzie przestaną się zabijać xD

  #bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja

  źródło: Screenshot_20200726-144332_Twitter.jpg

 •  

  Ale bym se sprowadził rekonkwiste Aiur takom...

  pokaż spoiler może być nawet z zaglądą własnego ludu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #pdk #sc2 #kampania

 •  

  #citiesskylines
  Jak to robicie, że Wasze miasta wyglądają tak zajebiście? Mi wychodzi tylko połączenie Bangladeszu z Krupówkami i Pcimiem Dolnym - nasrane budowli różnych styli i epok obok siebie ( ͡° ʖ̯ ͡°)