"Sometimes you climb out of bed in the morning and you think, I'm not going to make it, but you laugh inside — remembering all the times you've felt that way." Charles Bukowski

 •  

  W Warszawie już dzielą zwykłe mieszkania na kilka mikro kawalerek. Ogłoszenia na Olx
  Rozumiem, że Janusze chcą zarobić jak najwięcej ale robienie czegoś takiego to proszenie się o kłopoty i skrajny debilizm z biznesowego punktu widzenia.

  Nikt normalny nie wynajmie takiej klitki, co widać po ilości wiszących ogłoszeń. Najemcy z napiętym budżetem wynajmą pokój a za za parę złotych więcej można mieć normalne mieszkanie. Nie mam zielonego pojęcia jaka miała być grupa docelowa.

  Brakiem zainteresowania najemców nie ma się co dziwić bo komfort mieszkania w tak małym mieszkaniu musi być tragiczny. Z niektórych ogłoszeń wynika nawet, że pralka jest na korytarzu w części wspólnej... Poza tym nie wierzę, że w takim mieszkaniu wentylacja i ogrzewanie funkcjonują odpowiednio. Dyskusyjne jest też bezpieczeństwo tych mieszkań, wyobraźcie sobie, że w jednej z kawalerek wybucha pożar, osoba która zaślepiona zyskiem dzieli mieszkanie na 4 kawalerki raczej nie zastosowała niepalnych materiałów do wykończenia wnętrz i budowy ścianek działowych. W ogóle mam wątpliwości czy taka przebudowa jest zgodna z prawem.

  Skąd Janusze biorą takie głupie pomysły? Dla hipotetycznych kilku tysięcy złotych rocznie więcej robią kosztowną przebudowę i przekształcają swoje mieszkania w klitki w których raczej nikt nie zamieszka, chyba że zejdą z ceną do poziomu niewiele wyższego niż cena pokoju.

  #wynajem #nieruchomosci #januszebiznesu
  pokaż całość

  •  

   Myślałem że chodzi tylko o przegrody między pokojami w obrębie jednego mieszkania

   @staryhaliny: jakie pokoje? Przecież w tych mikrokawalerkach nie ma żadnych pokoi ;) składają się z jednego pomieszczenia z aneksem kuchennym i łazienki 2m2.

  •  

   @staryhaliny: wątpię, jak są wydzielone z jednego mieszkania to musi dodatkowy korytarz na którym jest domofon i pralka. Bez formalnego podziału na osobne lokale wszystkie kawalerki muszą mieć jeden numer i jedna skrzynkę na listy.

  • więcej komentarzy (11)

 •  

  Dla kobiety która potrafi zajechać każde auto lepszy będzie diesel czy benzyna czy to bez różnicy?
  Co jest lepsze i łatwiejsze w utrzymaniu?

  #niebieskiepaski #samochody #motoryzacja #rozowepaski #kiciochpyta #pytanie #ankieta

  Diesel czy benzyna?

  • 196 głosów (15.76%)
   Diesel
  • 1048 głosów (84.24%)
   Benzyna

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Yogi_

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.