•  

  IT’S OVER- #szaramyszkadlaanonka CZĘSTUJE MNIE GHOSTINGIEM

  Ciąg dalszy historii znajomości z #tinder z pewną ułożoną i uroczą dziewczyną. Dziewczyną, która właśnie zmechaciła mnie w pralce życia a następnie wyrzuciła do pojemnika PCK. No bywa, taki sport.
  Po pierwszym udanym spotkaniu, na które jechałem ponad 80 km w jedną stronę, byłem pozytywnie nastawiony do tego, że będzie to dłuższa znajomość. Zadzwoniłem, odebrała od razu, pogadaliśmy kilka minut, po czym umówiłem kolejne spotkanie które odbyło się w sobotę- już po jej przyjeździe do miasta wojewódzkiego, gdzie zaczynała kolejny rok studiów na jednym z artystycznych kierunków.
  Umówiliśmy się w centrum i poszliśmy na piwo do jednego z pubów. Myślę że w przekroju całego spotkania pokazałem się z całkiem dobrej strony, było dużo humoru zarówno u niej, jak i u mnie- dodatkowo graliśmy w pewną planszówkę o nazwie „EGO”, która jest dobrą opcją jak chcesz się dowiedzieć czegoś na temat różowej. Polega ona na tym, że jest 100-150 haseł typu Socjalizm, Wróżbiarstwo czy Polskie komedie i waszym zadaniem jest określenie, jaki osoba ma do tego stosunek- pozytywny, neutralny czy negatywny. Następnie rozwijacie swoją opinię na dany temat. Zgrzytów raczej nie było, w wielu kwestiach się zgadzaliśmy. Na koniec poszliśmy na szamę, ona płaciła rachunek. Odprowadziłem ją pod blok gdzie mieszka, miałem ochotę ją pocałować ale ... co tu dużo pisać, stchórzyłem. Oczywiście uprzednio wmówiwszy sobie że jeszcze przyjdzie czas, ze ona jest inna, że z tego rodzaju dziewczynami trzeba na spokojnie, że nie chcę wyjść jakiegoś neddy’ego czy desperata. W niedzielę cisza, w poniedziałek trochę popisaliśmy, lecz wymiana wiadomości urwała się w momencie, gdy zadałem pytanie o jakąś nieistotną pierdołę. Zdarzało się, że odpisywała po paru godzinach, jednak tym razem już nie było odpowiedzi. Wczoraj napisałem jej luźnego SMS-a z propozycją skoczenia coś zjeść po pracy/uczelni- efekt ten sam. By uświadomić sobie, że zostałem zghostowany, zadzwoniłem dziś do niej dwa razy- nie podniosła słuchawki. Trochę boli, ale przestanie, pewnie trafił się jej ktoś lepszy. A miałem ją za inną #logikarozowychpaskow

  #wychodzimyzprzegrywu #tinder #badoo #redpill #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #rozowepaski

  PS : jak skończyłem ten wpis, to właśnie odpisała mi na messengerze że najpierw była na studiach, a potem rozładował jej się telefon i że mnie bardzo przeprasza. Na razie tylko wyświetliłem wiadomość.
  Może faktycznie jest inna ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Yokri

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)