•  

  Na jakim laptopie (marka, model, procesor) pracujecie zawodowo na co dzień? Szukam czegoś nowego do pracy, na czym się da fajnie pracować na Windowsie z odpalonymi kilkoma przeglądarkami, dockerem, phpsthormem i przy okazji YT w FHD@60 Hz.

  Obecnie mam 3 letniego Dell Precision (to samo co XPS + dedykowana grafika do CADów) z i7 HQ (pełnoprawny, nie nisko napieciowy) i jest dramat, mam go serdecznie dosyć, bo nawet YT @60hz nie ogarnia (throttling, z którym nic się nie da zrobić). Mam serdecznie dosyć tej firmy i laptopów z tego okresu, dlatego boję się wymienić na nowego XPS. Dodam że mam w firmie jeszcze 4 takie laptopy (XPS, też wersje z i5) i wszędzie jest ten sam problem, nawet po położeniu najlepszych past i thermopadów na chłodzeniu. Jak do tego dodam stacje dokujące za 1.5k zł które się nagminnie pierdolą i Dell ma to w dupie to tym bardziej chcę wyjść przynajmniej z własnym laptopem z tej firmy.

  Najgorzej, że prawie nie widzę alternatyw. Jest fajne MSI z i7 10 gen, albo Lenovo ThinkPad T ale tak średnio mnie to przekonuje.

  Każda rekomendacja mile widziana ;)

  #programowanie #programista15k #pracbaza #it
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Zero_Gravity

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)