Magda Gessler na prezydenta!

 •  

  Wyszedł mi taki zakwas, bąbelkuje i czuć etanolem (?), w smaku kwaśny
  Czy tak to powinno wyglądać, czy zepsułem coś?

  Mąka razowa żytnia 2000

  #bojowkapiekarska

  źródło: IMG_20220626_184702.jpg

 •  

  Pytałem na tagu #wroclaw na temat wrocławskich spelunek, które można odwiedzić dzisiaj, niestety na forum kupa, nikt nic nie wie, wziąłem sprawy w swoje ręce, macie więc wrocławskie recenzje barów o których nie wiecie, ale które trzeba odwiedzić.

  Zrobiłem już recenzje dla #warszawa - dzięki koledzy za hinty, było sympatycznie, pomimo, że nie doczekałem się randki z Wichłacz czy Wieniawą, na które liczyłem.

  A Wrocław? Po chuj iść na Stare Miasto, skoro tam jest identycznie z każdym dużym miastem jak #krakow #poznan #lodz czy #gdansk - serio potrzeba wam tyskie za 14 zł i nudne knajpy w skandynawskim stylu?

  Dam wam elitarne miejscówki, których wrocławska masówa jeszcze nie odkrył, ceny będą w pytę i jak wpadniecie, jeszcze sobie cykniecie fotkę na insta, zamiast „gówno-lokali”jak Woosabi, będzie:

  KOLISETKA z wrocławskiego Kozanowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #pijzwykopem
  pokaż całość

  źródło: 80AB8D43-AB7C-4B31-A845-49477EE29662.jpeg

  •  

   @lyczko: Juz nie istnieje w starym miejscu, przeniosl sie na Rzeźniczą, i tam pewnie będzie dogorywał (╥﹏╥)
   @Jud-Suss: Trochę późno, ale myślę że warto odpowiedzieć

   W jakim sensie "dogorywał"? Chodzi o to że zamknie się, czy zmieni w kolejny "fancy" bar? Bo jeśli o to pierwsze, to raczej bym się nie martwił, mogę powiedzieć z pierwszej ręki, że IGiRR UWr traktuje Pakę jako "swoje" miejsce spotkań

   Wyobraź sobie grupę kilku geomorfologów, dyskutujących przy piwie o skałkach sudeckich i erozji
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (45)

 •  

  Mirunie drodzy, co tu się odjaniepawliło, to ja nawet nie.

  Słowem wstępu - prowadzę z mamą mały antykwariat, sprzedajemy sobie książki i duperelki jakieś na alledrogo. Oferta jest różna, przeróżna! Trochę filozofii, trochę literatury pięknej, poradniki stare, troszkę ezoteryki - co nam się trafi, to wystawiamy, więc nie ma jakiegoś "motywu przewodniego" naszej oferty.

  Z różnymi ludźmi mamy kontakt w tej pracy, wiadomo. Ale to co ostatnio przeczytałyśmy, to aż szok :D

  „Szanowna Pani, weszłam ponownie na Pani stronę, chcąc poszukać jeszcze niektórych pozycji, i...zamarłam z przerażenia, co Pani sprzedaje, jak bardzo złe i niebezpieczne także dla Pani oraz Pani Rodziny - i zwiększające Pani odpowiedzialność także za grzechy cudze - Pani sprzedaje. "Biblia szatana", co do której nawet sam La Vey nie był na tyle głupi i naiwny, by ją trzymać we własnym domu, bo doskonale wiedział, jak jest niebezpieczna. Poza tym opis mówi, że to jeszcze nie wszystko, bo ów autor opowiada o tarocie, drugim najbardziej niebezpiecznym narzędziu, które rozbija rodziny i ściąga nawet bardzo poważne choroby na niewinne osoby, w tym dzieci. Nie istnieje samouzdrawianie, to okultyzm w najczystszej postaci: https://allegro.pl/oferta/samokontrola-umyslu-metoda-silvy-samouzdrawianie-12266722018 Makrama to inaczej tybetański splot shamballa, który ma wybitnie duchowe i pogańskie korzenie: https://allegro.pl/oferta/uczymy-sie-makramy-jadwiga-turska-11539083420 . Reszty opisywać nie będę, bo Pani wyodrębniła dział "ezoteryka, magia i ufo". To wszystko powinno być najlepiej spalone po poświęceniu, ale jeśli ktoś nie ma takiej możliwości, to choć skropione wodą święconą i solą/olejem egzorcyzmowanym, nad tym jeszcze powinien zostać zrobiony znak krzyża, i wszystko powinno zostać zniszczone, choćby w niszczarce, z modlitwą ciągła "Krwi Chrystusa, zwyciężająca złe duchy, ochroń nas", po czym natychmiast wyniesione do śmietnika na zewnątrz i z umyciem wodą święconą rąk. + Błogosławię Panią. ”

  Taka trochę #bekazkatoli chociaż wiem, że ta osoba jest po prostu bardzo chora.
  To oczywiście nie koniec korespondencji, bo na maila odpowiedziałyśmy, ale kolejne odpowiedzi to taki sam bełkot, w który się dowiedziałyśmy, że jesteśmy z mamą winne tego, że małe dzieci mają raka i mają wypadki i łamią rączki i nóżki ;)

  Jaka ja jestem szczęśliwa, że sprzedaję tylko przez internet. Jak bym się miała na żywo z takimi ludźmi spotykać, to ja dziękuje bardzo. A tak to mam swoją piwnicę, komputer, robię sobie paczki (co uwielbiam!) i jest dobrze :)

  A wy z jakim najdziwniejszym klientem mieliście kontakt? #pytanie

  #pracbaza #takbylo #makrama - tworzycie dzieło szatana, wiecie? #szatanowpis #tarot
  pokaż całość

  źródło: 37dpjo.png

 •  

  Tymczasem rzeczywistość - gejowska US Army nie musi nawet wstawać z fotela, żeby patrzeć jak gigaczaderska rosyjskie samce gniją na polach Ukrainy

  #ukraina #rosja #wojna #bekazprawakow

  źródło: pbs.twimg.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Zerri

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)