•  

  Pierwsze podejście bez kolejki w przychodni :)

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 1560493370912.jpg

 •  

  UWAGA #rozdajo aż 3 rzeczy
  1) Pierwsza wylosowana osoba otrzyma WYJĄTKOWY kubek z wizerunkiem M i c h a u a i kosmonauty w jednym
  2) Druga wylosowana osoba otrzyma pendrive biały 32gb #pdk
  3) Trzecia wylosowana osoba otrzyma chuja

  pokaż spoiler Solniczkę, wydrukowaną drukarką 3D ( ͡º ͜ʖ͡º)


  A z jakiego powodu?
  Niedawno miała miejsca premiera mojego albumu instrumentalnego w wersji demo "Travel Of Prophet" (progresyw/metal/rock /whatever xD), który wykonałem od A do Z samodzielnie. Taki one man (one jar) army.
  Zachęcam do przesłuchania całości, gdyż kompozycje są dość różne. To było naprawdę mnóstwo pracy dla jednej osoby. I tak, wiem - do komercyjnych, profesjonalnych produkcji jeszcze mi brakuje, ale m.in. dlatego album to DEMO.
  Jestem po prostu zwykłym gościem, który bardzo lubi grać, robić muzykę i jakoś próbuję wypłynąć na powierzchnie, a że nie jestem bananowym Oskarem, to chwytam się różnych sposobów.
  Prawdę mówiąc trochę się cykam pokazywania się na wykopie, tym bardziej że już przykleił się do mnie jakiś wyznawca jedynego słusznego gatunku muzyki i z kolegami minusują mi wszystko co wrzucę. Życie xD
  No ale cóż, spróbujmy

  Jeden z utworów: https://youtu.be/AnovFyPivDU
  Album: https://youtu.be/22fvdyuG6IQ
  Kanał na YT: https://www.youtube.com/user/YetoKnight

  Jestem też na Spotify, iTunes, Tidal i kilku innych.

  Żeby nie dostać bana, drugi taki kubek wysłałem samemu Michałowi. W komentarzu wkleję kopie nadania paczki do siedziby wykopu, żeby nie było że fake xD
  @m__b : jeśli do Ciebie dotrze, możesz wstawić zdjęcie z potwierdzeniem xD

  Tak, żebram o atencję, ale przynajmniej nie za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Pomóżcie mireczki

  Zasady proste: udział bierze każdy plusujący, nawet zielonki, pod warunkiem, że mają starsze konto niż ten post. Nie będę wymuszał żadnych subów/lajków/udostępnień w socialach, choć oczywiście za każdą taką aktywność, jeśli się tylko podoba, będę naprawdę wdzięczny - wiadomo, zasięgi.
  Wysyłka kurierem albo pocztą - dogadam z wylosowaną osobą na priv, będę pisał do tych osób. Nie ma możliwości wyboru nagrody, jak wylosuję po kolei, tak pójdzie xD
  Czyli w sumie nie wiadomo co dostaniecie do momentu otrzymania paczki (to chyba super?) xD
  Losowanie następnego dnia - chyba że będę mocno zajęty to kolejnego - przez mirkorandom czy coś podobnego. Jeszcze nigdy tego nie robiłem, w razie problemów poproszę kogoś o pomoc.

  #muzyka #tworczoscwlasna #instrumental #kosmonauta #spotify
  pokaż całość

 •  

  Mając prawie 4 tysiące luźnych złotych prędzej kupili byście:
  Kurs języka niemieckiego za 1700 PLN
  czy
  Sowę Płomykówkę z maja za 3000 PLN
  No i dlaczego?
  Ps. Luźnych znaczy luźnych, nie jedynych

  pokaż spoiler czyli przy założeniu, że te które w budżecie zaplanowałeś mieć na czarną godzinę
  Ps2. Bez ankiety, bo chcę dyskusji w komentarzach

  #ptaki #ornitologia #niemcy #niemiecki #pytanie #kiciochpyta
  pokaż całość

  źródło: upload.wikimedia.org

 •  

  Jako że upały i letnia wyprzedaż w GearBest to robimy #rozdajo które pomoże wam się ochłodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Do wygrania - Wentylator Xiaomi
  Zasady Proste Plusujesz - Bierzesz Udział
  Wstawiasz w Komentarzu Śmiesznego mema związanego z upałami bierzesz udział w losowaniu o nagrodę niespodziankę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  A jako że wyprzedaż zapraszam nastronę Promocyjną w Gearbest

  A Także na stronę www.LowcyChin.pl gdzie jak co dzień są wrzucane najciekawsze kupony i promocje z Chińskich sklepów Online!

  Wyniki i zwycięzcy poprzedniego rozdajo którzy już dawno otrzymali nagrody

  #lowcychin <==== Obserwuj
  Zapraszam także na kanał telegram ------->
  https://t.me/LowcyChinpl

  #lowcychin #gearbest #gearbestmidyear

  Bezpośrednie linki - https://www.gearbest.com/home-gear/pp_009446666225.html?wid=1433363
  https://www.gearbest.com/activity-mid-year-sale.html
  pokaż całość

  źródło: ROZDAJO.png

 •  

  92/100 Koty i dzieci mogą się ze sobą świetnie dogadywać. Dorastanie w towarzystwie mruczącego przyjaciela wpływa korzystnie na rozwój małego człowieka, uczy go empatii, odpowiedzialności… Oczywiście dorośli muszą swojego potomka odpowiednio pokierować. Kot zaś nie tylko nie czyni dziecku krzywdy, ale wydaje się wykazywać dużo cierpliwości i wyrozumiałości swojemu dwunożnemu kompanowi.

  Ludzie boją się o to, że kot zrobi krzywdę dziecku, ale nie martwią się, iż to ich pociecha może coś złego zrobić zwierzakowi. A zazwyczaj jest właśnie odwrotnie, mały człowiek bardzo łatwo może skrzywdzić kociaka, choć często nieświadomie. To na rodzicach spoczywa obowiązek nauczenia dziecka tego, jak opiekować się kotem, choć niektórzy mali ludzie mają pewną wrodzoną delikatność i nie potrzebują specjalnego nadzoru ze strony dorosłych. Pamiętajmy też o takim czynniku, jak wiek. Im młodsze dziecko, tym mniejszą umiejętność obchodzenia się ze zwierzętami posiada. Co nie znaczy, że nie żywi głębokich uczuć do futrzaka. Mówimy, że kupujmy kota dziecku, ale według mnie, tak naprawdę to bierzemy futrzaka dla siebie. Bo zwykle to na nas spadnie opieka nad zwierzęciem, zwłaszcza jeśli nasza pociecha ma tylko kilka lat.

  Uogólniając, dzieci kochają koty, ponieważ się puszyste, miękkie, miłe w dotyku i można się do nich przytulić. Obcowanie z futrzakiem korzystnie wpływa na rozwój emocjonalny młodego człowieka. Sprzyja wykształceniu w sobie takich cech, jak empatia, opiekuńczość czy obowiązkowość. A i na zdrowie fizyczne kot ma dobry wpływ, na przykład zmniejszając ryzyko rozwoju alergii. U dzieci, które mają stały kontakt z kotem, zanim ukończą drugi rok życia, znacznie maleje niebezpieczeństwo, że zostaną alergikami.

  Inna sprawą jest zachowanie kotów w stosunku do dzieci. Jak już wspomniałem, wielu rodziców obawia się od zdrowie swojego potomka, czasem tak bardzo, iż przed narodzinami dziecka decydują się na pozbycie kota z domu. Niesłusznie. Odpowiedzialnym właścicielom kotów nie trzeba przypominać o takich sprawach, jak odrobaczanie, szczepienia u kotów, regularne wizyty u weterynarza, a wtedy zagrożenie toksoplazmozą i innymi choróbskami znacząco maleje. Większość kotów, głównie tych dorosłych, traktuje dzieci z dużym pobłażaniem. Pozwalają się miętosić, nosić na rękach – naprawdę wykazują ogromną cierpliwość wobec tych wszystkich intensywnych przejawów dziecięcych uczuć, a jeśli już mają dosyć, po prostu uciekają w miejsce, gdzie mały człowiek nie jest wstanie ich dosięgnąć. A człowiek dorosły za takie karesy już dawno oberwałby od futrzaka po głowie!

  Jest tak, jakby koty wiedziały, że dziecko to… dziecko! A dzieciom trzeba trochę pobłażać! (Oczywiście mówimy tu o kilkulatkach, a nie nastolatkach.) Nie ma wątpliwości jednak, iż nie mamy tu do czynienia ze świadomym myśleniem tylko z zachowaniem wrodzonym u kotów. Co to znaczy?

  Otóż istnieją wrodzone mechanizmy, które zapobiegają krzywdzeniu młodych przez dorosłe osobniki. Potomstwo większości ssaków, w tym człowieka, ma pewne cechy wspólne, które wyzwalają u dorosłych instynkt opiekuńczy, hamując jednocześnie jego agresję. Są one na tyle uniwersalne, że reagują na nie również przedstawiciele innych gatunków.

  Jeżeli chodzi o rasy przyjazne dzieciom, to tutaj zdania są podzielone i różne opinie. Ale to będą rasy znane ze zrównoważonego charakteru, towarzyskie, okazujące uczucia, tolerancyjne i lubiące się bawić, darzące wszystkich domowników po równo uczuciem – mniejsze ryzyko „zazdrości o dziecko” ze strony kota.

  Kot abisyński – bardzo towarzyski i przyjacielski kot uwielbiający zabawy.
  Kot amerykański krótkowłosy i europejski krótkowłosy – pełne energii, chętne do zabawy, pogodne, często dobrze dogadują się z psami.
  Kot brytyjski krótkowłosy – spokojny misiek, kot kanapowy, pobawi się z dzieckiem, da się wygłaskać, ponosić, ze stoickim spokojem zniesie dziecięce karesy, a kiedy będzie miał dość, zaszyje się w swoim azylu.
  Kot birmański – łatwo adaptujący się do zmian otoczenia, prostoduszny, zdający się wyznawać taoizm.
  Kot burmski – przyjacielski, traktuje człowieka jako środek swojego świata, wobec dzieci bardzo łagodny i delikatny.
  Manx – uwielbia być w centrum uwagi. Jest przyjacielski i towarzyski.
  Maine Coon – z natury towarzyski, jest kocim odpowiednikiem labradora – kot rodzinny. Uwaga: wymaga czesania, o czym muszą pamiętać dorośli.
  Ragdoll – dobry wybór, gdy preferuje się długowłose koty, a nie ma się wystarczająco czasu na codzienne zabiegi pielęgnacyjne. Łagodny i duży.
  Cornish rex – pełen energii, wesoły, skory do psot i zabawy. Wieczne kocie dziecko.

  #100kocichciekawostek #koty #ciekawostki #wszystkookotach
  pokaż całość

  źródło: static.miauhau.pl

 •  

  Ostatnia cyfra po naciśnięciu plusa symbolizuje sposób w jaki odejdziesz z tej planety

  0. Samobójstwo
  1. Ofiara wypadku samochodowego
  2. Ofiara morderstwa
  3. Ofiara pobicia
  4. Zawał serca
  5. Rak płuc
  6. Marskość wątroby
  7. HIV
  8. Białaczka
  9. Nowotwór

  #gownowpis
  #glupiewykopowezabawy

 •  

  Czy moja picka na 5-cio dniowym, fermentowanym na zimno cieście dostanie z 5 plusów?
  #pizza #gotujzwykopem #chwalesie

  źródło: 1560075337223.jpg

 •  

  Jednorożec symbolem #lodz xD Jeszcze mylittlepony brakuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

  źródło: 1560001847129.jpg

 •  

  Czemu w szkołach nie było przedmiotów takich życiowych w stylu jak tworzyć relacje międzyludzkie, jak szukać pracy, stworzyć CV i wypaść dobrze na rozmowie , jak rozwijać swój talent. Tylko jebane kucie teorii z książek której i tak już w 99% nie pamiętam i nigdy mi się nie przydała. Doprawdy system idealny, dzięki temu czuję się wynaturzony i jak w jakimś Matrixie
  #przegryw

 •  

  Wołam Cię, ponieważ wyraziłeś/aś zainteresowanie wpisem o egzaminie językowym IELTS

  Przepraszam za spóźnienie, ale życie się wydarzyło i nie mogłem napisać. IELTS to w skrócie jeden z najważniejszych międzynarodowych testów językowych potrzebnych do studiowania, czy emigracji w krajach anglojęzycznych. Pisałem IELTS gdy aplikowałem na uczelnię aby zrobić studia magisterskie w uk. Test ten jest wymagany przez niemal wszystkie uczelnie do rozpoczęcia nauki. Nie oblewa się go, ani nie zdaje, tylko dostaje się ocenę od 1 (non user) do 9 (expert user). IELTS występuje w dwóch odsłonach- general, oraz academic (potrzebny na uczelnię). Test akademicki jest nieco trudniejszy i sprawdza również umiejętność analizowania podanych informacji, np wykresów i rysunków. Test zajmuje zazwyczaj cały dzień, albo pół dnia i składa się z czterech części- pisanie, czytanie, słuchanie i mówienie. Większość uczelni wymaga academic IELTS na poziomie 6,5 i nie niżej niż 6,0 z każdej wybranej części. Ja uzyskałem wynik 8,5. Na test można się zarejestrować w internecie i w każdym większym mieście jest ich kilka miesięcznie. Zainteresowanie jest spore i czeka się ok miesiąca na dostępny termin. Cena to ok. 100 funtów. Co dziwne w uk, płaci się przelewem i trzeba zapłatę potwierdzić mailem ze screenshotem i danymi aplikanta. Jest to dziwny system, ponieważ wszędzie jest paypal, albo karty. Aplikować na uczelnię można nawet bez testu, pod warunkiem, że wyniki będą przed rozpoczęciem roku akademickiego. Dostajemy wtedy warunkowe przyjęcie, a szkoła może wysłać wyniki na uczelnię bezpośrednio po publikacji, bez opóźnień. Odpowiednikiem IELTS jest na przykład TOEFL, który również jest respektowany przez niektóre uczelnie.

  Ok, zabookowaliśmy test, zapłaciliśmy i co dalej. Dostajemy od naszej szkoły w której będziemy zdawać linki do materiałów. Każdemu zdającemu IELTS polecam zapoznać się z nimi dokładnie i nie lekceważyć testu! Jest on trudny i bardzo formalny, a w dodatku drogi, więc chcecie go dobrze zdać. Materiały przygotują nas do każdej części osobno i pozwolą zdać przykładowe testy, aby ocenić własne umiejętności.

  W dzień testu przychodzimy ładnie do szkoły na czas. Rejestracja całej gromady na test trwa ponad godzinę i proces jest bardzo sformalizowany. Nie pomaga to w walce ze stresem. Każdemu pobierany jest odcisk palca i robione zdjęcie, a także sprawdzany dowód tożsamości. Nie wolno mieć telefonów, gum, luźnych ubrań, kurtek. Na salę wnosimy tylko ołówek/ołówki, dowód tożsamości, który zawsze musi być na stole oraz ewentualnie małą butelkę wody bez etykietki. Nie wolno się odzywać, a pomocy wzywa się podniesieniem ręki. Zasady są dokładnie tłumaczone przed egzaminem i złamanie ich skutkuje wywaleniem z egzaminu bez pytania i możliwości odwołania.

  Egzamin zdaje się w częściach jedna po drugiej. Czytanie polega na analizie dwóch zadanych tekstów i pytań zamkniętych to tychże tekstów. Teksty są naukowe, ale na dość podstawowym poziomie, np jakiś jednostronicowy tekst o migracji bocianów oraz tej samej długości tekst o średniowiecznej alchemii. Ta część ma za zadanie sprawdzić rozumienie tekstu. Przykłady tekstów: https://www.ielts-exam.net/ielts_reading/
  Pisanie polega najczęściej na analizie wykresów, lub rysunków i otwartych odpowiedziach na pytania. Ja miałem grafy obrazujące jak zmieniało się natężenie ruchu kołowego na kilku wybranych mostach w uk i miałem wyjaśnić w jakich latach jakie pojazdy były bardziej popularne i co stoi za zmianami. Przykłady: https://www.ielts-exam.net/ielts-writing/
  Słuchanie polega na odsłuchaniu tekstów (zawsze będzie tam jakiś dialog) i zaznaczaniu w miarę słuchania odpowiedzi na karcie egzaminacyjnej. Jest to trudna część i wymaga skupienia, gdyż teksty nie są powtarzane, a czasu na udzielenie odpowiedzi niewiele. Jak raz się zgubisz, to jest przesrane. Ja miałem dialog gościa, który chce wynająć mieszkanie i dzwoni do wynajmującego z pytaniami o chatę oraz jakieś inne dialogi, których już nie pamiętam. Przykłady: https://www.ielts-exam.net/IELTS-listening-preparation/

  Powyższe części zdaje się jednym ciągiem i nie można wychodzić z sali. Wyjście do toalety jest możliwe jedynie w określonych slotach czasowych pod eskortą i ze sprawdzaniem dowodu oraz odcisku palca. Porównuje się również wcześniej zrobione zdjęcie i zapisuje ramy czasowe. Eskorta zostaje przed drzwiami toalety i potem odbiera nas z powrotem, a kibel jest przeszukany. Po napisaniu trzech części Następuje krótka przerwa i oznajmienie slotów czasowych na część mówioną. Ja miałem ok. dwóch godzin przerwy i musiałem potem wrócić do szkoły. W czasie przerwy można normalnie opuścić szkołę. Jak ktoś ma farta, to nie czeka wcale, a jak ma pecha to czeka ok 3 godzin. Mówienie zajmuje ok 10 minut i trzeba wypowiedzieć się na dwa zadane tematy z krótkim (ok 2 minut) przygotowaniem na skreślenie planu wypowiedzi. Ja musiałem mówić o współczesnych trendach w modzie i czy moda jako taka jest dobra czy zła (rozumiana jako cały przemysł modowo/blogowy) oraz musiałem opowiedzieć o jakimś autorytecie, który mi imponuje. Pie*doliłem coś o Aleksandrze Wielkim, bo nie wiedziałem kogo mam wybrać xD Egzaminator pyta czy możemy zacząć, nagrywa egzamin i w trakcie testu zadaje pytania. Po tym wszystkim jesteśmy wolni... mi to zajęło od ok 9:30 rano do 16:00 po południu. Muszę powiedzieć, że cały test jest bardzo formalny i dość ciężki, ale organizacja była dobra i każdy wiedział co robić. Na zdjęciu przykładowy certyfikat (nie mój oczywiście). One są standardowe i wszystkie wyglądają tak samo. Jeśli macie jakieś pytania, to walcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  https://en.wikipedia.org/wiki/International_English_Language_Testing_System
  https://www.ielts.org/
  https://www.britishcouncil.pl/
  #edukacja #uk #studia #studbaza #emigracja #londyn
  pokaż całość

  źródło: pbs.twimg.com

 •  

  Kim jesteś na wykopie? Ostatni plus Ci to powie
  1 - przegrywem
  2 - informatykiem 15k
  3 - wnuczką po prawie
  4 - madka
  5 - chad
  6 - nosacz sundajski
  7 - moderatorem z zespołem
  8 - gigachad
  9 - januszem
  0 - betaorbiterem

 •  

  Dziś mija 15. rocznica wydarzenia, które przeszło do historii jako jeden z najgłośniejszych przejawów sprzeciwu wobec niesprawiedliwości władz względem jednostki.

  Marvin John Heeyemer, przedsiębiorca prowadzący warsztat samochodowy w Granby, Kolorado (1600 mieszkańców), a prywatnie ciepła i pomocna osoba, bardzo dobrze wspominana przez większość znajomych, popadł w konflikt z ratuszem.

  Poszło o budowę fabryki cementu, który miał odciąć drogę dojazdową do jego warsztatu. Kiedy jego wysiłki mające na celu zmianę planów budowy okazały się bezowocne, starał się o budowę nowej drogi dojazdowej, jednak i w tym przypadku ratusz pozostawał głuchy na jego wielokrotnie formułowane żądania, jednocześnie starając się zdyskredytować przedsiębiorcę za pomocą mediów.

  Marvin nie poddawał się i zgodnie ze starą, dobrą, amerykańską tradycją, wziął sprawy w swoje ręce, kupując buldożer, za pomocą którego chciał własnoręcznie wybudować drogę. I tym razem władze zablokowały budowę, jednocześnie pozbawiając go dostępu do kanalizacji, której część przebiegała przez teren fabryki. Równolegle rozpoczęto z nim wojnę prawną, która polegała na nakładaniu nań kar z każdego możliwego powodu.

  Oddajmy głos Wikipedii:

  Kiedy kolejne petycje do władz, mediów i lokalnej społeczności nie dały żadnych skutków, Heemeyer poddał się, dzierżawiąc grunt firmie wywożącej śmieci. Umowa zakładała, że miałby on sześć miesięcy na wyprowadzenie się z posesji. Jak się później okazało, okres ten wykorzystał na ulepszenie swojego buldożera, osłaniając go miejscami ponad 30 centymetrami stali i betonu, instalując kamery zapewniające widoczność otoczenia w każdym kierunku, a w końcu konstruując klimatyzację i inne systemy pozwalające na komfortowe przebywanie wewnątrz przez wiele godzin.

  4 czerwca 2004 roku konstruktor zasiadł za sterami buldożera, wyjeżdżając przez ścianę swego dawnego warsztatu, a następnie zrównując z ziemią fabrykę cementu i wyruszając w miasto. W ciągu kilkugodzinnej wyprawy Heemeyer zniszczył doszczętnie budynek ratusza, siedzibę lokalnej gazety, dom burmistrza i wiele innych budynków publicznych powiązanych z osobami, które były zaangażowane w spór. Łącznie w gruzach legło 13 budynków. To, że nikt nie został ranny, niektórzy świadkowie przypisywali precyzyjnej kalkulacji działań Heemeyera.

  Policja i oddziały SWAT próbowały powstrzymać maszynę, ale zarówno ogień z broni długiej, jak i granaty nie miały żadnego wpływu na pojazd, i ostatecznie, po oddaniu ponad 200 strzałów (w tym amunicji przeciwpancernej), siły porządkowe musiały po prostu bezsilnie obserwować wydarzenia.

  Buldożer był uzbrojony w karabin Barrett M82, karabin Ruger AC556, pistolet Kel-Tec P11 i rewolwer magnum, ale Heemeyer użył ich tylko do celów obronnych. Gdy policjanci zorientowali się, że strzela ponad ich głowami, na początku sądzili, że po prostu słabo strzela, kiedy jednak później weszli do buldożera i zobaczyli uzbrojenie i kamery, uświadomili sobie, ze gdyby Heemeyer chciał, mógłby pozabijać wszystkich z łatwością. Wszystko wskazuje więc na to, że jedynym celem Heemeyera była destrukcja budynków, a nie krzywdzenie ludzi.

  Heemeyer dwukrotnie zmierzył się z innymi maszynami. Gdy zaatakował cementownię, Code Docheff - właściciel zakładu - wsiadł do ładowarki i próbował trafić w silnik buldożera, a następnie zerwać gąsienicę. Marvin oddał najpierw kilka strzałów ostrzegawczych w powietrze, potem w łyżkę ładowarki, a potem zepchnął ją na bok. Docheff uciekł, słysząc strzały. Później, gdy buldożer znajdował się na terenie Independent Gas Co., władze wysłały w jego kierunku dwie zgarniarki. Jedna z nich zablokowała mu wyjazd, tak aby policja mogła oddać strzał z ciężkiej broni. Heemeyer zawrócił i próbował wyjechać z zakładu inną drogą, a potem po stoku znajdującym się wzdłuż drogi. Kiedy mu się to nie udało, ruszył w stronę zgarniarki. Pomimo że kierowca z całych sił próbował go zatrzymać, Marvin zepchnął go na bok i odjechał. Kilka minut później zgarniarka zablokowała Heemeyerowi drogę wstecz podczas burzenia sklepu Gambles. Heemeyer ruszył przed siebie, niszcząc kompletnie ścianę budynku. Ostatecznie do akcji wkroczył inny buldożer, Caterpillar D9, ale wówczas było już po wszystkim.

  Gdy po pewnym czasie w pojeździe zawiodła chłodnica, a jedna z gąsienic zapadła się w piwnicy sklepu Gambles, operator buldożera sięgnął po pistolet i popełnił samobójstwo. Zarówno pozostawione przez niego nagrania, jak i sposób budowy włazu, wskazują, że nigdy nie zamierzał opuścić buldożera – właz został skonstruowany tak, by jego ponowne otwarcie graniczyło z niemożliwością. Według niektórych źródeł Heemeyer zaspawał się w środku, choć wcale nie musiał tego robić – sama pokrywa ważyła 910 kilogramów i była dobrze wpasowana w pancerz, poza tym Heemeyer zalał ją olejem, by trudniej było ją chwycić, co odkryli policjanci próbujący dostać się do kabiny.

  Ponieważ obawiano się (bezpodstawnie, jak się okazało), że buldożer może być zaminowany, przewieziono go z dala od miasta i dopiero tam przystąpiono do prób otwarcia kabiny. Dopiero około 2 w nocy policjanci z pomocą palnika wycięli dziurę w miejscu, gdzie zainstalowana była kamera i weszli do środka. Wówczas z pomocą dźwigu wydobyto ciało Heemeyera.

  Straty spowodowane przez Heemeyera oszacowano na ponad 7 milionów dolarów. Mimo potępienia ze strony lokalnych władz i mediów, dla wielu osób stał się ludowym bohaterem i symbolem sprzeciwu wobec władzy. (...) Urzędnicy miejscy ogłosili 19 kwietnia 2005, że Killdozer zostanie rozebrany i zezłomowany. Części zostaną rozwiezione po wielu złomowiskach, by zniechęcić zwolenników Heemeyera do zbierania pamiątek.

  CHWAŁA BOHATEROM!

  #libertarianizm #akap #anarchokapitalizm #killdozer #usa
  pokaż całość

  źródło: 1559658603532.jpg

 •  

  ostatnia cyfra to twoje poprzednie wcielenie podczas II wojny światowej w Polsce
  1 - Żołnierz AK
  2 - Gestapowiec
  3 - Folksdojcz
  4 - Szmalcownik
  5 - Żyd ofiara w Aushwitz
  6 - Żyd Kapo
  7 - Dziecko na Wołyniu
  8 - Sybirak
  9 - Bohater wojenny
  0 - Żołnierz Armii Czerwonej
  #glupiewykopowezabawy #historia #polska pokaż całość

  źródło: cyra.wblogu.pl 18+

 •  

  Mamy do rozdania 1000 rolek folii stretch, którą ze względu na brak ofoliowania nie możemy sprzedać
  Aby miec szanse na wygrana, wystarczy zaplusowac ten wpis
  #rozdajo

  źródło: folia-stretch-rolka-szer-25cm.jpg