•  

  Po zaglosowaniu rodzice się mnie spytali czy podwyższyłem im emeryturę xD

  #wybory

 •  

  Dołączę się do zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdziwił mnie taki mały wynik jeśli chodzi o wolność

  #statystycznyneuropek #neuropa

 •  

  Według polskiego prawa każdy obywatel ma prawo zagłosować wedle własnego uznania, czyż nie? Otóż według mojej rodziny nie. Mam 19 lat, jeszcze nie posiadam prawo jazdy, by zagłosować muszę pojechać do wioski obok, która znajduje się 3km w jedną stronę. Oczywiście rodzina się pyta na kogo zamierzam głosować, odpowiedziałem że to moja osobista sprawa, w końcu jest cisza wyborcza. Próbowali mnie zmusić bym głosował na wiadomo kogo, jak nie zgodziłem się to zostałem nazwany gówniarzem, nie mającym pojęcia o świecie i polityce, i nie powinienem mieć prawa głosu, nie będzie jakiś szczyl głosować na żadnych komuchów (nic nie wspominałem o tym na kogo miałem zamiar głosować xD dla nich każdy, kto nie pochodzi z wiadomo skąd jest komuchem xD) i nie pojadę z rodziną głosować. Oczywiście się oburzyłem, bo to ograniczenie jest sprzeczne z polskim prawem. Po tym zostałem uderzony i kazano mi iść pieszo. Uniemożliwiono nawet skorzystanie z roweru. Dobra, przeszedłem te 6km, ale ten incydent był tak absurdalny, że muszę to z siebie wyrzucić. Warto zaznaczyć, że jestem schizofrenikiem i mam bardzo dużą skłonność do autoagresji i pod wpływem bardzo silnych emocji mogę również skrzywdzić innych, a tutaj była istna prowokacja do tego. Nie chcę mieć już mieć nic wspólnego z tą rodziną (to nie jedyne przewinienie) i myślę nad wyprowadzeniem się tuż po ukończeniu technikum.
  #wybory
  pokaż całość

 •  

  Ostatni wpis nie zyskał wymaganej liczby plusów, ale ze względu na słabe otagowanie mogę nagiąć zasadę.

  A więc ostatnie 2 tyg spędziłem w otwartym szpitalu psychiatrycznym. Dla niewtajemniczonych, otwarty różni się od zamkniętego tym, że pacjent może wyjść z budynku. Nawet wypuszczają na miasto. Budynek składał się z 4 oddziałów: 2 ogólne otwarte, 1 ogólny zamknięty, detoks zamknięty. W drugim tygodniu, każdy oddział stał się zamknięty z powodu #koronawirus . Ci ostatni wydają się największymi pojebami, bo przechadzając się na dworze słyszałem bardzo często jak drą mordę. Zanim tam trafiłem, spodziewałem się, że spotkam tam 3 Jezusów i 2 różowe słonie. Jednak nie było ani tego, ani tego. Na oddział, w którym byłem trafiają głównie osoby z #depresja w wieku 40+. Są to ludzie o zaniżonym poczuciu wartości, z myślami suicydalnymi. Poznałem tylko jednego schizola, którego przenieśli na otwarty z zamkniętego i już normalnie funkcjonował. Tak jak mam ogólną niechęć do ludzi, tak tutaj moje postrzeganie zmieniło się o 180 stopni. Ludzie są tam dla siebie wyjątkowo życzliwi, chętni do rozmowy, a łatwo wyrzucić im z siebie co leży na sercu. O większości bym nawet nie pomyślał, że jest coś z nimi nie tak. Spotkałem nawet osobę, z którą prowadziłem kilkugodzinną dyskusję na temat filozofii. Z jakichś dziwnych akcji mogę tylko wspomnieć o przyłapaniu wesołej parki w toalecie. A jak wygląda jedzenie? Na śniadanie i kolację najczęściej dostaje się jakieś plastry randomowego mięsa, chleb i masło. Na obiad na pierwsze danie zawsze jakaś zupa, a na drugie często jakiś makaron, ryż, mielony z ziemniakami. Ogólnie tragedii nie ma i większość jest zjadliwe. Co porabiałem przez większość dnia? Książka, messenger, filmy z innymi pacjentami na laptoku, poznawanie innych pacjentów. Generalnie styl życia nie różnił się jakoś bardzo od mojej piwnicy w domu, dochodzi tylko to ostatnie.

  Dlatego apeluję do was, jeśli macie poważne problemy, to nie bójcie się pójść do psychiatry, nie bójcie się nawet poprosić o skierowanie do szpitala, bo nie jest tam tak źle (właściwie to nawet dobrze wspominam ten czas).

  Jeśli macie jakieś pytania dotyczące pobytu w szpitalu, to chętnie odpowiem w komentarzu.

  #choroszcz #psychiatryk #psychiatria #szpital
  pokaż całość

 •  

  Cześć mirki i mirabelki. Moje ostatnie 2 tyg spędziłem w szpitalu psychiatrycznym. Jeśli ten wpis otrzyma 20 plusów, to podzielę się relacją z tego miejsca
  #choroszcz #psychiatryk

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Zirdan

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)