A tak o

 •  

  Witam, szukam budżetowej kamerki sportowej, jej zastosowaniem będzie rejestrowanie jazdy na motocyklu (zawsze lepiej mieć nagranie, droga to droga nie wiadomo co się stanie) budżet to do 600 złotych zastanawiałem się nad SJCAM, ale proszę o pomoc bo jestem totalnym laikiem w tej kwestii, zależy mi na dobrej stabilizacji, płynności nagrania i dobrej baterii, zapraszam do dyskusji #motocykle #kamerasamochodowa #kamerasportowa pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 1565529944563.jpg

  •  

   @ZjadaczDelfinuff: odblokuj pw albo napisz do mnie pierwszy, nie chce tego tak publicznie wrzucac :P

  •  

   @ZjadaczDelfinuff: mam sj5000x elite z najnowszym firmware. Raz na kilka jazd kamerka nie chce się włączyć więc trzeba parę sekund dłużej przytrzymać przycisk i włączy się bez problemu, ale ustawienia będą zresetowane. Wkurza to i dlatego odradzam zakup tej kamerki. Bateria trzyma do 1h30m, a zimą przy temperaturze bliżej 0C lub poniżej 0C, dużo krócej, ze 30 minut może.
   Jakość obrazu za dnia bardzo fajna, nocą bardzo słaba, szczególnie tam gdzie latarni nie ma lub są jakieś słabe. Dźwięk słaby, bo słychać wiatr, a nie ma wejścia na mikrofon. A apka sjcam jest głupia, bo wymaga wyłączenia transmisji danych więc w ogóle nie używam ich apki.

   Lepiej kup Xiaomi jakąś czy coś innego, xiaomi chyba ma ekran dotykowy więc fajna sprawa i wyświetla poziom baterii w procentach. Jakościowo nie wiem jak, ale myślę, że będzie podobnie. Sam chętnie sprzedałbym obecną kamerkę z 3 bateriami, ładowarką pod powerbank lub ładowarę, taniej niż nówka z jedną i dorzuciłbym sobie coś grosza kupując xiaomi czy coś.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (3)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ZjadaczDelfinuff

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)