•  

  #eu4 Gram Rzeczpospolitą i miałem wydarzenie 'Royal struggle', które daje +10 revolt risk. I tak już ponad 100 lat. Gra sprowadza się właściwie do biegania i dławienia rebelii. Kiedy mam doradcę -3rr, maksymalną stabilność, pokój itd. to jeszcze jakoś da się grać. Ale jakakolwiek wojna, event 'Peasant wars' (a był już 2 razy) to jest jedna wielka mordęga. Miał ktoś podobnie? Da się coś z tym zrobić?

  +: Cronox
 •  

  Żyła raz jedna panienka
  Która zwała się Jagienka;
  Wiele z niej było pociechy,
  Bo tłukła pupą orzechy.
  Opisał ją, że jest taka,
  Sam pan Sienkiewicz w Krzyżakach
  Wpierw żyła w cnocie jak mniszka,
  A potem wyszła za Zbyszka.
  I wiodło im się chędogo,
  Chociaż, niestety, ubogo,
  Bo się pokończyły wojny,
  Zaczął się okres spokojny,
  A rycerz - rzecz znana wszędzie -
  Żyje z tego, co zdobędzie.
  Ruszył więc Zbyszko konceptem
  I wpadł na taką receptę:
  Przywiesił na bramie druczek,
  Że tu się orzechy tłucze
  I od każdego orzecha
  Zgarniał taryfę do miecha.
  Laskowy orzech maleńki
  To nie problem dla Jagienki;
  Mogła za jednym przysiadem
  Stłuc całe pół kilo zadem,
  A gdy dorwała fistaszka
  Zostawała z niego kaszka.
  Niewiele też większej troski
  Przysparzał jej orzech włoski.
  Aż raz przybył jakiś młokos,
  Przywożąc z Afryki kokos,
  I zwrócił się do Jagusi,
  Że mu tę rzecz roztłuc musi.
  Spłoniła się żwawa młódka,
  Wzięła dech, napięła udka,
  Pomodliła się przelotnie
  I w ten kokos jak nie grzmotnie!
  Niestety twarda skorupa
  Nawet przy tym nie zachrupa...
  Wrzasła Jaguś wniebogłosy,
  Podskoczyła pod niebiosy
  I jak drugi raz przywali!
  ...a ten bydlak jak ze stali!
  Natomiast biedna dziewczyna
  Zrobiła się całkiem sina,
  Oddech jej się jakby urwał,
  Wymamrotała: - O kurwa...
  Potem się zaniosła wyciem
  I się pożegnała z życiem!
  Wniosek: Na ogół umiemy
  Rozgryzać własne problemy,
  Lecz zagraniczne nowości
  Przysparzają nam trudności!
  Morał: Tylko wzrost oświaty
  Może zmniejszyć nasze straty.
  I hasło bezwarunkowo:
  Mniej dupą, a więcej głową!
  pokaż całość

  +: Cronox
 •  

  you're a nut! You're crazy in the coconut!

  źródło: youtube.com

 •  

  #heheszki #niewiemjaktootagowac

  Opróżnij umysł i przestań myśleć, niech ciało spoczywa JAK PUSTY BABBUS
  Mirasy, poznajcie Wiesława Miernika ksywa Kola. Chce zbawić świat za pomocą wisiorka z Buddą, który sprzedaje, a tajemna moc kontaktuje się z nim za pomocą polskich słów wplecionych w anglojęzyczne piosenki popularne. Fragment z jego bloga

  pokaż spoiler Jako dziecko leczyłem się lekiem na sen Hydroksyzyną Jej działaniem ubocznym było to że uszkodziła troszkę organizm. Wtedy to jakaś wróżka za pomocą telepatii zaproponowała mi abym troszkę wybryków popełnił po to żeby mi to było figlarnie wypominane. Ja kilka wybryków zrealizowałem. Było to podpalenie starej stodoły, szopy, kradzież instrumentów itp. Pierwsze wypominające owe wybryki słowa usłyszałem w piosenkach Abby. Później siła magiczna wywołały u mnie sztuczną chorobę psychiczną wypominając mi wybryki. To uratowało mnie od pracy zagrażającej mojemu zdrowiu. Później od sztucznie wywołanej choroby psychicznej którą wywołała siła magiczna uratował mnie wisiorek z Buddą. O wisiorku byłem wcześniej poinformowany gdzie go mam nabyć. Dzięki wisiorkowi mam możliwość bycia czarodziejem w świecie dla ludzi niedostępnym. Obecnie mam kontakt z siłą magiczną. Ta siła przekazuje też ogólno dostępne krótkie słowa w języku polskim które są przez nią umieszczane w piosenkach śpiewanych w językach innych niż polski. Główna wiadomości jaką słowa przekazują jest to że ja leczę wisiorkiem z Buddą. Używa ta siła też słów wulgarnych i o znaczeniu seksualnym. Moje nazwisko i imię jest bardzo dużo razy powtarzane przez tą siłę. Słowa polskie są przez nią umieszczone w ponad 20 piosenkach Abby. Przekazywane słowa można zrozumieć, ale znaczenia innych trzeba się domyślać. Chcę sprzedać wisiorek o którym piszę bo sprawdzenie jego leczniczych właściwości jest ważne. Można go nabyć pisząc na wieslawmiernik@wp.pl Nosić go trzeba minimum rok czasu a zdejmować tylko przy kąpieli. Nosząc go ma się więcej snów niż przed noszeniem. Możesz się tez doczekać odmłodzenia. Cena jednego wisiorka wynosi 10 zł. Zalecam kupno najmniej 2 wisiorków. Wysyłka jednorazowo do 3 sztuk wisiorków kosztuje 5zł.Magiczne słowa polskie istniejące w piosenkach obcojęzycznych dotyczące trucia środkami psychotropowymi, leczenia naszyjnikiem z Buddą, oraz życia Wiesława Miernika ksywa Kola

  Śpiewa o nim Abba, Nirvana, Green Day, Celine Dion i wielu innych artystów, lista podana jest na blogu.

  Moc mówi do niego także przez kolędy.

  pokaż spoiler Jestem osobą o której zachowaniu magiczna moc informuje używając słów polskich w piosenkach. Myślę że najstarsze słowa jakich ta siła użyła to słowa w piosenkach kolęd bożonarodzeniowych. Nie można udowodnić że są one związane z moją osobą. Jednak moje przezwisko Kola pojawia się tam tak samo jak we współczesnych piosenkach. Można je usłyszeć w słowach kolibka i kolana ponadto w samym słowie kolędy jest też odmiana mojego przezwiska. Moje życie troszkę przypomina życie Jezusa. Chodzi o to że ja chce zbawić świat leczniczym wisiorkiem z Buddą. Jednak ja bym nigdy nie wziął do ust wina a na pewno nie używał bym go jako symbolu jak to czynił Jezus. Okres świąt jest okresem w którym w tych kolędach słyszę słowa w których nazywany jestem bogiem. Dla odmiany w inne okresy moc magiczna serwuje mi słowa karcące moja osobę. Jeśli by inni na siłę próbowali mi sprzedać kradzione przedmioty to jeśli bym je kupił to siła magiczna by mi to wypominała. W święta siła magiczna nie potrafiła by podszywać pod ludzi śpiewających kolędy i ubliżać mi. Ubliżanie mi lub nie jest rodzajem kontaktowania się siły magicznej z moją osobą.


  Generalnie niezły z niego psychol.
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

  +: v......a, a................a +1 inny
 •  

  http://www.youtube.com/watch?v=rGeZFm6Z4xM Ktoś pamięta, jak to się nazywało? Albo ma linka do wykopu, jak to się robi? Próbuję sobie przypomnieć już dłuższego czasu, ale mózg się na mnie obraził i nie chce współpracować.

  +: Cronox, rsvk

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ZjedzMnieMamo

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.