•  

  Polska służba zdrowia to mistrzostwo świata abusurdów. Wczoraj byłem w jednej z przychodni w #warszawa . Placówka pusta, ani jednej osoby na całym piętrze oprócz pani w rejestracji. Podchodzę się zapytać:
  - Dzień dobry, ja....
  - Proszę się cofnąć po numerek
  - Ale tu nikogo nie ma
  - Proszę wrócić po numerek
  Klikam w automat, wyskakuje numerek, króry od razu wyświetla się nad tą panią, która mnie wygoniła. Dopiero wtedy zaczęła ze mną rozmawiać.

  One mają jakieś targety jak w korpo? XD
  pokaż całość

  •  

   Ja mialem kiedys sytuacje ze cos mnie ugryzło w nogę (ze to ugryzienie dowiedziałem sie pozniej) tak ze obudziłem sie z noga spuchnięta jak cholera, cała czerwona i takim bólem ze nie moglem jej stawiać. Wystraszyłem sie co to, ze jakas infekcja. A ze mieszkałem 100m od szpitala to jakos tam kuśtykając i skacząc dotarłem. Ide na izbę przyjęć a tam tekst ze mnie nie przyjmą bez skierowania i najpierw musze isc do lekarza rodzinnego po nie. Wtf. Tłumacze pani, ze jakim cudem mam dojść do tego lekarza w takim stanie? A ta ze to nie jej problem i musze isc. Nie dalem za wygrana i sie dalej kłóciłem, to w koncu mowi ze dobra, jednak sie da i zaraz do mnie ktos przyjdzie. No i zawołała panią ktora jak sie okazało caly czas byla wolna i mnie obsłużyli. Dalo sie? Dalo. Ale trzeba bylo na sile utrudnić zycie. Ale to je koniec historii ;D po zastrzyku dali mi jeszcze skierowanie do chirurga i powiedzieli ze mam isc do budynku obok sie zarejestrować. No to ide. A pani w recepcji ze tu mnie nie przyjmą tylko mam isc do innego szpitala. Ja mowie ze pani X tu mi kazała przyjąć. A ta ze zadna pani X tu nie pracuje i do widzenia. Wtfx2. Nie odpuściłem i mowie zeby ze mnie nie robiła debila bo wiem kto mi przed chwila wypisał skierowanie i robie aferę. Gdzies zadzwoniła i nagle: „dobrze na kiedy pana zapisać?”. Czyli gdybym nie wykłócał sie swojego i nie zaczął byc juz chamski to by mnie nie przyjęli. Teraz pytanie ile osob nie odważyłoby sie klocic i zostałoby wydymane... pokaż całość

  • więcej komentarzy (29)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika adamczwa

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)