•  

  Mirki, czy ktoś kojarzy z którego setu jest taki element jak na zdjęciu? Robię porządki w Lego i nie mogę sobie przypomnieć - chyba z Serii Star Wars ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #lego

  źródło: 20211201_005743_compress99.jpg

 •  

  gdzie obejrzeć ZA GRANICĄ? nie moge na stronie tvp :(

  #mecz #zlotapilka

 •  

  (Najman oblewa wodą Stanowskiego)
  Borek: Dobra, mamy telefon! Z kim rozmawiam?
  Widz: Roman ze Złotoryja
  Borek: Cześć, cześć. Witam serdecznie
  Widz: Strach się tu odzywać, taka napięta atmosfera.
  Borek: Nieee, niee. Na spokojnie no. Deszcz padał tylko
  Najman: (Śmiech)
  Widz: Ale nie no, dobra. Ja jestem trochę po stronie Team Najman i najpierw pomogę trochę Marcinowi. Rzeczywiście Stano to trochę taki też dojebany ananas jak na pizzy u Najmana. Eeee, uuu… Jezu, ale emocje. Że Stano to jest taki dojebany ananas z tym wchodzeniem w dupę Leśnemu czy Bońkowi, że tylko potrafi na Mioduskiego napierdalać, że co to tam, z kim nie przegrali, ale jak Boniek odwala jakieś chore akcje, że próbuje tylko odwoływać mecze trzeciej, czwartej ligi czy coś, a to tutaj ekstraklasa i w ogóle ma grać, no to nawet słowem się nie zająknie, bo to jego kolega i za dwa dni sobie w ogóle, na Kanale Sportowym połowa osób bała odezwać, bo by im Boniek jebnął zakaz mówienia. To jest trochę tak Stano, że jesteś taki z tym hejtowaniem naprawdę dojebany… ludzie…
  Borek: Ale…
  Widz: Ludzie…
  Borek: Możesz, mogę cię prosić? Żadnych słów takich? Ok?
  Widz: Dobra.
  Borek: Moja prośba. Możesz sobie mówić co chcesz, jeśli chodzi o argumentacja, twoje poglądy, ale bardzo bym prosił, jednak o czystość języka polskiego na antenie. Bardzo dziękuję jeśli mogę o to prosić.
  Widz: Mhm. No dobra jasne.
  Najman: No odnieść się.
  Stanowski: Już?
  Najman: Hejterze, odnieść się.
  Stanowski: Już?
  Widz: No możesz coś tam zakolaku powiedzieć.
  Stanowski: Zachęcam do oglądania materiałów z Borkiem i Leśnodorskim na weszło com i sobie odnajdziesz wszystko. Zachęcam na przykład do… Eee… Do odczytania sprawozdania z meczu jak Legia awansowała do Ligi Mistrzów. Jak opisaliśmy ten awans do Ligi Mistrzów w czasie gdy właścicielem był Bogusław Leśnodorski. To chyba nie jest temat naszej rozmowy, ja tylko mam prośbę do ciebie Mateusz, żebyś nie polewał już naszemu gościowi, bo jest niestabilny.
  Najman: Ale ten, co ja miałem powiedzieć. Ale też uważaj jak tam będziesz zaglądał na to weszło com, bo oni potrafią ludziom odpowiadać „wypierdalaj” (Najman podnosi telefon i pokazuje screeny) także ten, mówimy o tym portalu. Zobacz.
  Widz: No dobra. Ja mam jeszcze pytanie do pana Marcina. Hmm… Czy ma pan może jakiegoś przyjaciela yyy… z kręgu sportów walki?
  Najman: Tak
  Widz: A można znać imię i nazwisko?
  Najman: Andrzej Gołota
  Widz: Andrzej Gołota, no dobra. Mam takie pytanie. Andrzej Gołota ma żonę prawda?
  Najman: Tak
  Widz: Tak, a jakby pan zareagował, jakby pan się dowiedział, że Andrzej Gołota poleciał sobie do Tajlandii sam bez żony i tam podrywa jakieś dziewczyny, wymienia z nimi jakieś erotyczne zdjęcia? Coś w tym stylu.
  Najman: Jeszcze raz, co co? Zamotałeś. Jeszcze raz. Widzisz ja już trochę boksowałem, jestem 23 lata w ringu. Troszeczkę wolniej wiesz. Troszeczkę wolniej. Jeszcze raz. Wytłumacz mi tą konfigurację.
  Widz: Jakby pan zareagował, jakby pan się dowiedział, że Gołota leci sobie sam na wakacje do Tajlandii i podrywa tam dziewczyny, wymienia z nimi erotyczne zdjęcia. (Borek nerwowo popija wodę, Stanowski uśmiecha się pod nosem) Później się okazuje, że jakieś tam zdjęcia na twittera czy na instagrama wymykają się.
  Najman: Słuchaj, wiem do kogo pijesz. Do mojego tutaj chyba kolegi dziennikarza.
  Borek: Do mnie pijesz?!
  Najman: (Śmiech)
  Borek: Powiem ci. Pomyliłeś. Kolego. Pomyliłeś odwagę z odważnikiem. Pozdrawiam cię serdecznie.
  (Do Najmana)To kurwa śmieszne było?
  Najman: Niczym się nie przejmuj! Do przodu! Powiem ci jedno...
  Borek: Ja się w ogóle nie przejmuję.
  Najman: Wszyscy zazdrościli, takie kopyto pokazałeś!
  #kanalsportowy #weszlo #heheszki #pdk
  pokaż całość

  źródło: EUn8-AAXgAMMT8H.jpg

 •  

  Wie ktoś czy #palhajstv będą robić relacje na gali czy znów nie dostali akredytacji ?

  Ps. Każdy kto dziś będzie próbować oglądać na restreamie jest zwykłem śmieciem i biedakiem. Ciężko o lepsza karte aktualnie i wydaje tych 25zł to nie powinnien być żaden problem.
  #famemma

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika adamdd

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.