•  

  Weszliśmy we współpracę z @mirkowyzwania i w sponsorujemy nagrody w najbliższej edycji! ᕦ(òóˇ)ᕤ
  Część z Was już rozpoznała naszego Vikinga w wiadomościach od @mirkowyzwania i dopytywała, czy ich ulubiona sieć komórkowa podłącza się do wiosennych zadań. Tak, a co więcej, nie tylko podejmujemy się wyzwań (jak poprzednio, kiedy biegaliśmy nad Odrą czy sprzątaliśmy brzegi rzeki Oławy), ale dorzucamy się do nagród. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  NAGRODY W MIRKOWYZWANIU
  Trzy najwyżej ocenione relacje z wiosennego #mirkowyzwanie (wg głosów liczonych w formule ustalonej przez @mirkowyzwania - REGULAMIN ¯\_(ツ)_/¯) otrzymają od nas trzy darmowe miesiące Pokładów Internetu 250 GB. Pokłady Internetu to nasza najnowsza oferta internetu mobilnego, która powstała we współpracy z użytkownikami wykopu. Kartę SIM wypełnioną po brzegi GB możesz użyć w routerze, tablecie albo jako dodatkową kartę w telefonie specjalnie do przeglądania mirko. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  COŚ DLA VIKINGÓW ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  Zawsze trzymamy stronę naszych Vikingów, więc mamy coś aby zmotywować członków społeczności #mobilevikings do podjęcia wyzwania. Aktywni Vikingowie (posiadający u nas numer w momencie rozpoczęcia Mirkowyzwania) za wzięcie udziału w mirkowyzwaniu otrzymają na swój numer telefonu 100 GB internetu (ważne przez 31 dni i nie podlegające kumulacji). Po prostu zawołajcie nas w swojej relacji z wykonania zadania - hełm Vikinga mile widziany. (。◕‿‿◕。)
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika adiqq

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.