•  

  Mamarysia to flejtuch. Nie wiem czy flejtuch w domu również i czy to co discopolowiec powiedział jest prawda, ale ona strasznie wyglądała w dniu decyzji. Jak przeorana życiem 50 latka. Discopolowiec to ani nie jest ładny ani elokwentny, ale widać, ze o siebie chociaż dba. Wszystkie co tak bronią mamarysia apropo jej wyglądu powinne zadać sobie pytanie czy chciałyby niskiego faceta z nadwaga, niezadbanego, niemodnie ubranego, do tego śmierdzącego fajkami i z 2 letnim dzieckiem w domu? Nie zmienia to faktu ze pewne rzeczy nie powinny ujrzeć światła dziennego i brudy powinni sobie wyprać poza programem.
  #slubodpierwszegowejrzenia
  pokaż całość

  •  

   @katienca: Tato Marty jest wesoły, wygadany, a jej mama nie bardzo. Mało było jej wypowiedzi. Podczas spotkania rodzinnego kuzynki i ciotki Marty były wesołe, żartowały i takie po prostu "kolorowe i ciepłe". Z takimi osobami aż samemu chciałoby się spędzać czas. Moim zdaniem Marta jest podobna do swojej mamy. Chociaż często mówi ładnie i ogółem można ją polubić to wydaje się być zagubiona, a kiedy są sytuacje, że nic nie mówi i czasami robi swoje miny to sprawia wrażenie takiej oschłej, niezadowolonej, smutnej może wręcz rozkapryszonej baby. Maciek ostro przegiął, bo nazywanie kogoś mortadelką jest po prostu chamskie. Nie powinien jej od razu tak mocno dogryzać. Teraz się zrobiło szambo i piorą brudy na wizji. Trochę w tym niedbalstwie coś jednak jest, bo idąc do telewizji to wiadomo, że ludzie ogarną jakiś nowy ciuch i kosmetyk. Jeśli jest zagubiona i nie wie jak łączyć i dopasować outfity to tego pełno jest w sieci. Ma też duże wsparcie w ciotkach i kuzynkach, mogła poprosić o radę. Czasami wystarczą nowe jeansy i jakaś biała koszula. Chociaż jak się idzie do telewizji to wiadomo, że trzeba się trochę ogarnąć, a ona nawet nie użyła korektora by zakamuflować wypryski. On nie jest najprzystojniejszym facetem na świecie, ale jednak jakoś te ubrania wyglądały na wyprane i czyste. Podobnie było u niego w mieszkaniu- czysto i w miarę przytulnie. Wiadomo, że dziecku trzeba poświęcać sporo czasu. W szczególności pewnie, gdy jest się samotnym rodzicem, ale bez przesady. Jeszcze ta opowiastka o tych obiadach i jogurtach- szok. W ten sposób ona też Młodemu pokazuje, że może jej wejść na głowę, bo dostanie wszystko to, co chce. Mimo wszystko plus dla Marty za to, że jak Maciek u niej był to starała się zorganizować jakieś atrakcje, wyjść z nim gdzieś i spędzić po prostu czas, chciała dać temu szansę, ale niestety Maciej tymi chamskimi odzywkami narobił bigosu i już później ciężko to było naprawić. Podstawowy błąd to imo błąd w komunikacji, bo mógł inaczej z nią pogadać i wyjaśnić, ze Marta nie jest do końca w jego typie i po prostu może udałoby się zakolegować, bez tych kłótni na koniec. pokaż całość

  • więcej komentarzy (4)

 •  

  Witam robie impreze dla wykopków z białegostoku. W komentarzu potwierdzajcie obecność. Gdy będzie dużo chętnych zrobię największa imprezę w waszym życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #bialystok

 •  

  Pytanko do Was, pracowałem do teraz na UoP w firmie X, ale podatki zawsze płaciłem w urzędzie skarbowym miasta rodzinnego Y, w którym jestem zameldowany na stałe. W związku ze zmianą pracodawcy chce to zmienić i rozliczyć się w urzędzie właściwym dla miejsca pracy/zamieszkania Z.
  Pytanie 1: czy to ma sens, skoro PIT za okres od stycznia do listopada od pracodawcy X i tak bedzie wystawiony na UrzadSkarbowy miasta Y, wiec de facto tylko za grudzień rozliczenie będzie wg US miasta Z ?
  Pytanie 2: czy w ogóle można w ten sposób robić?
  Pytanie 3: muszę to zgłąszać w US miasta Z czy po prostu wystarczy jak podam nowemu pracodawcy właściwy US?
  #pit #podatki #urzadskarbowy
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ajcila

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)