•  

  Spotykałam się przez 2 tygodnie z super facetem. Było wszystko idealnie. Wiedział z góry, że szukam związku i sam mówił, że też szuka związku. Spotykaliśmy się często. Angażował się, wychodziliśmy na randki czy do jakiś lokali. Poznał mnie ze swoim psem, często się przytulał, łapał za reke, całował w główkę, kładł głowę na moje kolana, tulił się, zamawiał mi ubera bym nie wracała wieczorem, całowaliśmy się. Nie naciskał na sferę seksualną, ale leciał na mnie. Pomagał mi w różnych rzeczach, pamiętał co mówiłam do niego, robił plany na przyszłość. Mówił o tym, że kiedyś poznam jego mame. Mieliśmy się spotkać w środę ale musiał zrobić jakąś prezentacje do pracy. Przenieśliśmy to na czwartek ale w czwartki ma probę zespołu i naprawiał jeszcze jakiś system z roboty. Mieliśmy spotkać się dzisiaj. Sam zaproponował jedzenie i potem kino. Potwierdził wczoraj. Ale od 18 sie nie odezwał. Przeczytał moje wiadomości o 5:30 i nie napisał Dzień Dobry jak zawsze. Próbowałam coś tam napisać do niego w trakcie dnia, ale nie chciałam być napastliwa, zrzuciłam na to, że pewnie ma dużo pracy. Jednak dalej potem się nie odzywał. Zbliżała się pora kiedy miałam wychodzić na autobus i zadzwoniłam do niego, ale było zajęte.

  Napisałam do niego i taka wyszła z tego rozmowa. Po prostu mnie olał.
  Jestem rozgoryczona. Po chuj było to wszystko? On to wszystko udawał? Przecież to chore. Po co rozkręcał to i dawał nadzieje? Czuje się oszukana.
  #zwiazki #rozstanie #niebieskiepaski
  pokaż całość

  źródło: Screenshot_20200918-192041_Messages.jpg

  •  

   @LadyMartini: nie napisał Ci nic więcej, bo i po co? W sensie że z jego perspektywy to by i tak nic nie zmieniło.

   Osobiście wydaje mi się, że temat z ex nie był zamknięty i pewnie do siebie wrócą/wrocili.

   Przykro mi że tak zostałaś potraktowana. Wydaje mi się że nikt nie zasługuje na takie zachowanie. Po co komuś marnować czas / dawać nadzieję żeby po paru spotkaniach powiedzieć że jednak nie.

   Może byłaś opcja zapasowa gdyby powrót do ex nie wypalil
   pokaż całość

  •  

   A nawet jeśli wybrał jakąś inną to była to zła decyzja

   @LadyMartini: zawsze podejmuje się decyzję która jest dla nas w danej chwili najlepsza. Życie później to weryfikuje.

   Twoj idealny przyszły/ niedoszły facet w gruncie rzeczy nie był tak fajny, jak Ci się wydawał. Porządni ludzie tak nie postępują. Życze Ci powodzenia :) tylko nie szukaj teraz nikogo na siłę, rebound relationship nie jest OK. pokaż całość

  • więcej komentarzy (226)

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  mireczki i mirabelki, potrzebuję porady, znam się z różową już trochę czasu, oboje 28lvl, własne mieszkania, stabilne zatrudnienie i pensje pozwalające wyżyć cały miesiąc bez żydowania na cokolwiek, od paru miesięcy się spotykamy, problem w tym, że zależnie od prędkości wiatru i wilgotności powietrza jej nastawienie do mnie zmienia się ( ͡° ͜ʖ ͡°) raz potrafi okazać kompletny brak szacunku, za drugim razem zapyta czy coś zrobiła bo się nie odzywam/nie chce z nią gadać, bolec na boku itd. odpadają, to nie to, rzadko kiedy spotyka się z kimś innym niż ja, mam szacunek do siebie i nie latam za nią jak pies za kotem, jak nie mam czasu a ona chce się spotkać to mówię to wprost, ale trochę męczące już się staje to, że ani w jedną ani w drugą ta relacja nie zmierza, olać czy macie jakieś inne ciekawsze rady?
  #tfwnogf #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #5f5645928679b6c666e7b109
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika alexx600

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)