#friends #got #jrock #lost #koncerty #plio #postcrossing

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Uderzyłem kobietę, pierwszy raz w życiu.
  Cały wczorajszy wieczór w gronie znajomych jedna z kobiet szerzyła swoje poglądy które nas denerwowały bo zupełnie nie po to się spotkaliśmy, ale nadal dyskutowaliśmy na normalnym poziomie, byłem spokojny i z nią rozmawiałem ale gdy ja przedstawiłem swoje zdanie(zwykłe poglądy, nic osobistego) ona nagle zrobiła się agresywna, zaczęła mnie wyzywać, zaczęła mnie kopać i uderzyła mnie mocno z "liścia", po jej drugim uderzeniu, nie myślałem zbyt długo, wstałem i uderzyłem ją z pięści tak mocno, że aż się przewróciła i przez chwilę nie mogła wstać.
  Rozpłakała się, zaczęła krzyczeć na mnie i wszystkich dookoła. Odgrażała się, że jeszcze dostanę za swoje i szybko wybiegła.

  Dzisiaj koleżanki piszą do mnie, że będę miał problemy przez ten nokaut bo ona od razu po tym poszła na SOR, ma zamiar zgłosić pobicie na policje a już dzisiaj pytała ludzi z wczorajszego wieczora czy zeznają, że to ja ją uderzyłem.
  Naprawdę z jednej strony mam wyrzuty sumienia, że to zrobiłem ale z drugiej dlaczego miałbym tego nie zrobić? Rodzice zawsze wychowywali mnie w taki sposób, żebym szanował kobiety, ale dlaczego miałbym je szanować za takie ohydne rzeczy które robią? Dlaczego mam godzić się na gorsze traktowanie dlatego, że urodziłem się facetem? Nie jestem workiem do bicia ani chłopcem którego można gnoić za nic.

  Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Troche obawiam się decyzji ze strony policji, wiem że przyjaciele powiedzą prawdę jak było, jednak mogą znaleźć się jej koleżanki które będą kłamać w jej obronie a przemoc wobec kobieta nie jest akceptowana.

  #prawo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  pokaż całość

  •  

   @nowik: Napisałam, że może być objęte ściganiem z urzędu. Decyzją prokuratora. Art. 60 kodeksu postępowania karnego polecam przeczytać. I nie, nie może być wszczęte śledztwo w tym przypadku, ponieważ raczej dziewczyna nie doznała ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, co najwyżej średni.
   Chyba , że OP jest funkcjonariuszem publicznym, w co wątpię.

  •  

   @nowik: Cios był silny i dlatego można mówić o ciężkim uszczerbku na zdrowiu? No nie. Takie postępowanie jest prowadzone w formie dochodzenia.

   Co do objęcia ściganiem, owszem u mnie w Prokuraturze na 90% objęto by to ściganiem z urzędu. I tak, zdarza się to dość często. Szczególnie w tym przypadku, gdzie potencjalna pokrzywdzona jest kobietą, a czym popełniony publicznie.

  • więcej komentarzy (198)

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Piszę z anonimowych bo nie chcę poruszać takich tematów ze swojego konta.
  Pytanie do #rozowepaski - czy potraficie mieć pretensje do faceta o to, że za długo może? Czy to jest raczej wada, czy zaleta? Ja mam tę dziwną przypadłość, że z dziewczyną potrafię to robić bardzo długo, nim dojdę. Bez problemu potrafię bzykać bitą godzinę, nie wliczając gry wstępnej. Raz się zdarzyło że bzykałem tak długo, że laska doszła trzy razy i dopiero przyszła moja kolej. No i trochę da się wyczuć to, że chciałaby aby trwało to trochę krócej. Co jest ze mną nie tak? Seks sama inicjuje...
  #zwiazki #sex #seks

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  pokaż całość

 •  

  Czy to już? Otóż tak, lecimy z kolejną ankietą ;). W ostatnim głosowaniu 2256 mirków (wow, chyba mamy rekord!) wyraziło swoją opinię o serialu "Life with Louie".
  11% osób zaznaczyło, że widziało pojedyncze odcinki, 61% zobaczyło większość odcinków, 21% obejrzało całość, a zaledwie 7% nie miało okazji widzieć nawet jednego odcinka.
  Według Was kreskówka "Świat według Ludwiczka" zasługuje na ocenę 8,68, co jest wynikiem wyższym od tego na Filmwebie (8,1) i od oceny na IMDb (8,3). Stawia to Ludwiczka na równi z Futuramą w wykopowym Top 5 :).

  Dawno nie było do oceny animacji pełnometrażowej, więc dziś przyjrzymy się jednej z nich - "Zootopia" (Zwierzogród, 2016);

  Tag do obserwacji/czarnolistowania: #wykopowekreskowki

  Zasady: Oceniamy kreskówki oraz filmy animowane z różnych okresów. Głosujemy w skali 1-10, ocena będzie uśredniona i porównana z ocenami na portalu IMDB i Filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-4 dni w zależności od wolnego czasu. W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś daną animację.

  Top 5 seriale:

  pokaż spoiler 1. DuckTales (1987-1990) - 8,95
  2. Courage the Cowardly Dog - 8,86
  3. South Park - 8,78
  4. Futurama - 8,68
  5. Life with Louie - 8,68


  Top 5 filmy:

  pokaż spoiler 1. Fantastic Mr. Fox - 7,93
  2. Song of the Sea - 7,90
  3. Mary and Max - 7,53
  4. Sing - 6,61
  5.


  Miłej zabawy :-).

  #wykopowekreskowki #kreskowki
  pokaż całość

  Na ile oceniasz film animowany "Zootopia"?

  • 160 głosów (4.25%)
   1
  • 22 głosy (0.58%)
   2
  • 34 głosy (0.90%)
   3
  • 31 głosów (0.82%)
   4
  • 68 głosów (1.81%)
   5
  • 151 głosów (4.01%)
   6
  • 452 głosy (12.02%)
   7
  • 922 głosy (24.51%)
   8
  • 1150 głosów (30.58%)
   9
  • 771 głosów (20.50%)
   10
 •  

  Dzieeeeń dobry,

  Zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm.

  Słucham z last.fm - Notowanie: 309 (subskrybuj tag: #sluchamzlastfm)

  Polega ono na pokazaniu 9 najczęściej słuchanych przez Was płyt w minionym tygodniu.
  Notowanie będzie się pojawiać co tydzień w niedzielę, o losowych całkiem porach (post pojawia się, gdy przypomina mi się o notowaniu i nie zawsze czekam do wieczora).

  Aby wziąć w nim udział należy:

  1. Wejść tutaj: http://tapmusic.net/lastfm lub tutaj: http://www.nsfcd.com/lastfm
  2. Wpisać swoją nazwę użytkownika w serwisie last.fm.
  3. Następnie wybrać "7 days", gdyż zestawienie będzie z ostatnich 7 dni.
  4. Następnie wybrać rozmiar "3x3", co wygeneruje obrazek z 9tką najczęściej słuchanych albumów.
  5. Poniżej (lub po kliknięciu na "Advanced Features") można zaznaczyć: "Display album/artist captions" oraz (opcjonalnie) "Display playcount".
  6. Kliknąć w guzik "Submit" aby wygenerować grafikę, która zawierać będzie nazwy artystów, tytuły albumów oraz (opcjonalnie) liczbę odsłuchań utworów zawartych na poszczególnych albumach danego artysty.
  7. Zapisać obrazek lub skopiować jego adres i dodać poniżej (w komentarzu) jako załączone zdjęcie do komentarza (ikona aparatu fotograficznego).

  Uwaga:
  aby być na bieżąco z wstawianiem swoich notowań, zapraszam do subskrypcji tagu: #sluchamzlastfm

  #muzyka #lastfm
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika alma_

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (14)