Just me, AMI : )

 •  

  Mirki, jest sprawa i #rozdajo dla każdego plusującego na kupon 100zł w moim sklepie dla zasięgu.

  Chciałbym zrobić wykopową licytację mojego eksperymentalnego "zegarka galaktycznego" ze zdjęcia i gifa - cała wylicytowana kwota pójdzie na konto Darka - człowieka na którego państwo Polskie się wypięło całkowicie, ponieważ ma cholernie rzadką chorobę, więc pomoc mu się nie należy (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  Chłopak nie potrzebuje astronomicznych kwot ale realnie próbuje przeżyć i autentycznie każda złotówka ma w tym momencie znaczenie.

  Aktualnie tak proste czynności jak przełykanie śliny są dla niego problemem, pracować oczywiście nie jest w stanie i tutaj możemy wkroczyć MY.

  Czy to 1.5% podatku, czy przelew paru złotych naprawdę będzie ratować mu życie, a już na pewno wspomoże go w walce o jakiekolwiek jutro.

  Co do samej licytacji zegarka:
  W komentarzach wpisujecie po prostu kwotę. W piątek o 23:59:59 kończymy licytację, kontaktuje się z osobą która wylicytowała największą kwotę, proszę o wpłatę na konto fundacji i po weryfikacji dogadujemy wysyłkę.

  Będę wdzięczny za plusowanie i komentowanie dla zasięgu. Jeśli ta sprawa Cię nie obchodzi - pomiń po prostu wpis, choć zachęcam również do hejtowania. W końcu to też podbija zasięg.

  Z góry dziękuję Mirki!

  #pomocy #wykopefekt #rozkminkrzaka #pomocdladarka
  pokaż całość

  źródło: rozdajoi.jpg

 •  

  praca w szkole jest niesamowita.
  ostatnio do mnie 13 latek mówi, że nie wyglądam jak prawdziwy nauczyciel i że wyglądam, powiedział kpiąco, śmiesznie(bo mam zieloną bluzę z kapturem z oczami z żaby). mówię do niego, że spoko masz prawo tak sądzisz, może ci się nie podobać mój wygląd, ale to tylko twoja sprawa i nie będę ubierał się tak jak on chce. z ciekawości zapytałem się go, jak jego zdaniem, wygląda prawdziwy nauczyciel i podsunąłem mu podpowiedzi - nie może się uśmiechać, nie może się śmiać i zawsze ma być poważny? - tak, odpowiedziało dziecko xD
  no widoczne nie jestem prawdziwym nauczycielem ¯\_(ツ)_/¯
  #szkola #nauczyciele #edukacja
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ami1410

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.