•  

  Po tym co tutaj przeczytałem, uważam że zakup 737 od pmdg był jedną z gorszych decyzji. Kurwa samolot zabugowany, miał być patch, a oni napisali jakieś bzdury że samolot jest idealny tylko asobo go zepsuło swoją grą i chujowym sdk. No masakra jakaś, nawet znaleźli wytłumaczenie na kijowe animacje wyświetlane w kilku fps'ach. Jeszcze banda dzbanów dziękuje im za takiego news'a zamiast patcha i pisze jakieś peany jakoby ten samolot był jakimś szczytowym osiągnięciem, a to tylko dobry samolot z całą masą bugów.

  Jeżeli myślicie o zakupie samolotu od PMDG to błagam nie róbcie tego. Nie dawajcie im powodu do podbijania swojego ego. Zazwyczaj jestem przeciwny, ale kurwa używajcie piratów jeżeli już bardzo chcecie mieć ten samolot. Nie dajcie im nawet grosza ze swoich pieniędzy. Uważam, że naprawdę nie powinno być miejsca na takie zachowania. Nie uważam że PMDG musi mnie rozpieszczać, ale zdecydowanie uważam że nie powinno mnie oszukiwać - szczególnie jeżeli rzeczy które nie działają w ich samolocie bez problemu działają w samolotach innych producentów.

  Gość od Toolbar Pushback też zabrał głos i zaprzeczył oskarżeniom jakoby jego addon psuł 737 od PMDG, co by potwierdzało moje doświadczenia - z Toolbar Pushback czy bez, samolot od PMDG ma dokładnie te same problemy.

  pokaż spoiler Screen jak zwykle tylko dla atencji i mam nadzieję że nikogo nie zachęci do zakupu ich produktów.

  #msfs #fsx #p3d #xplane #symulatory
  pokaż całość

  źródło: Screenshot_364.png

 •  

  Czy tylko ja mam takie szczęście czy aktualizacja biosu za pomocą msi center jest po prostu spierdolona? Drugi raz próbuje aktualizować bios i drugi raz ten sam problem ze po prostu za pierwszym razem nie idzie i trzebs resetować bios i dopiero łaskawie za drugim razem odpala się bios updating. #komputery #pcmasterrace

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ampcode

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)