just another guy

 •  

  Pan Pazura chyba nie przemyślał sprawy, odwracając komputer klawiaturą w stronę kamery ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #bezpieczenstwo #security #heheszki

  źródło: pswd.png

 •  

  O tym jak nie dać się oszukać na OLX.
  Po pierwsze - nie wysyłać pieniędzy za pobraniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Tutaj można zakończyć ten doskonały poradnik.

  Ja niestety ze względu na moją bardzo dużą ufność i wiarę w ludzi postąpiłem inaczej. Druga sprawa jest taka, że faktycznie mało kto wysyła za pobraniem. Każdy dziwnym trafem kiedyś wysłał paczkę i ktoś nie odebrał, ale mniejsza z tym.

  Poszukiwałem belki do mojej Laguny Ph1. Znalazłem na szrocie w okolicy, ale jak następnego dnia zadzwoniłem to się okazało, że już sprzedana. Pilnie rozpocząłem poszukiwana na OLX, ponieważ auto było niesprawne, a ja się wyprowadzam 10 października, więc musiałem auto zbyć.

  Belkę znalazłem w poniedziałek 04.09, a przelew poszedł 05.09. Okazało się, że pochodzi z samochodu o dokładnie takim kolorze jak mój, więc stwierdziłem, że chętnie jeszcze błotnik wymienię oraz uchwyt drążka zmiany biegów. Kasę oczywiście dosłałem 06.09 ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
  Paczka miała zostać wysłana po weekendzie, ale z racji tego, że zależało mi na czasie, poprosiłem o wysłanie jeszcze w piątek, ewentualnie sobotę, żebym w poniedziałek mógł postawić auto u mechanika. No niestety. W poniedziałek paczki nie było. We wtorek też nie. Do końca tygodnia paczka również się nie pojawiła. Poprosiłem więc o zwrot pieniędzy, ponieważ paczka nie doszła, a tracking jaki sprzedawca przedstawił nic nie wyszukuje.
  Tutaj dostałem zapewnienie, że odda pieniądze oraz, że przelew puścił z PKO w piątek, więc w poniedziałek będzie. Dziś jest poniedziałek, a kasy nadal nie mam. Na forum Renault dowiedziałem się, że jeden z użytkowników również miał problem z tym człowiekiem, jednak nie udało mi się z nim skontaktować. Chyba zwyczajnie przestał tam wchodzić. Po tym jak opisałem swoją sytuację na forum Renault:
  http://renaultlaguna.pl/forum/topic/150592-uwaga-na-prawdopodobnego-oszusta/
  Sprzedawca zaczął mi grozić, że się do mnie wybierze oraz, że poda mnie do sądu z powództwa cywilnego (kek).
  Teraz widzę, że części do Laguny zniknęły z profilu OLX, ale za to jest wystawiony pojazd na sprzedaż.
  https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/WuKj/
  Póki co nie odzyskałem pieniędzy. Jutro miną równo 2 tygodnie od wykonania przelewu.
  Nadal będę walczył o swoje pieniądze, ale być może ktoś wyciągnie jakąś lekcję z mojego lekkomyślnego zachowania.
  Poniżej zamieszczam wszystkie nasze rozmowy, które wymieniliśmy przez SMS. Miejsca zamazane zawierają tylko i wyłącznie dane personalne. Nie modyfikowałem zdjęć, a także nie manipulowałem przy nich w żaden sposób.

  #olx #januszeolx #oszukujo #motoryzacja #lodzkie #samochody (bo może ktoś szuka auta) #nauczka
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: olx sms.png

 •  

  Mireczki, co się odjebalo... dzisiaj około 3 w nocy siedziałem w Opolu przed rynkiem, spokojnie, zero negatywnych emocji. Stali z nami Ukraińcy, którzy nie przejawiali żadnej agresji. Wtedy pojawił się prawdziwy Polak, który zaczął wyzywać nas wszystkich od Ukraińców i nam grozić, że nam wpierdoli. Stanąłem w obronie wschodnich sąsiadów, wtedy gościu wyciągnął nóż, w stosunku do mnie. Zacząłem się cofać, wiadomo, noz, jedyne mądre rozwiązanie, to uciekać. Ktoś za nim zareagował, dzięki czemu facet odwrócił ode mnie uwagę. Podszedł wtedy z nożem do jednego z Ukraińców, zaczął machać mu nożem przed twarzą i bić go po pysku. Wtedy znów zateagowalem i krzyknalem, żeby się uspokoił i znowu stałem się głównym celem. Widząc, że facet biegnie za mną z nożem, naćpany jak świnia stwierdziłemże ucieknę, był szybszy, więc odwróciłem się i musiałem walczyć. Całe szczęście, że udało mi się zadać cios przed nim, chociaż drasnal mnie nożem za uchem. Udało mi się go obezwladnic. Chwilę później była policja i karetka. Zabrali go do szpitala. Aktualnie siedzę na SORze, czekam na lekarza. Facet który wyskoczył z nożem siedzi 30m dalej, chociaż już nie tak uśmiechnięty. Zamierzam złożyć pozew cywilny, bo niestety jestem dość mocno poszkodowany. Ukraińcy, którym pomoglem są tutaj, czekają pod szpitalem, więc czuję, że dobrze zrobiłem. Przepraszam za brak składni, ale jestem jeszcze pod wpływem emocji...

  #truestory #patologiazewsi
  pokaż całość

 •  

  Zaraz przed 21:00 wpada do mnie dziewczyna mojego przyjaciela, BO JEJ SIĘ COŚ POPSUŁO W LAPTOPIE ostatnio dawała mi jednoznaczne sygnały i nie wiem co robić, ładna jest. Niska lekko puszysta tak jak lubię (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  ¯\_(ツ)_/¯

  W sumie to #ankieta

  #zdrada #corobic #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow pokaż całość

  co robić

  • 398 głosów (42.89%)
   seks
  • 530 głosów (57.11%)
   nie rób tego
 •  

  Sytuacja trochę wymknęła się spod kontroli.
  Moje PW nie wyrabia, a moderatorzy usuwają linki z komentarzy, więc teraz kto jeszcze nie widział, nie dostał niech pisze do mnie, to dużo ułatwi i każdy dostanie chociaż trochę to zajmie, dziękuję ( ͡º ͜ʖ͡º)

 •  

  Policjanci z Dolnego Śląska zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu bolesławieckiego, który w pomieszczeniu gospodarczym miał namiot termiczny, a w nim uprawę 5 krzaków konopi indyjskich.

  Łącznie policjanci zabezpieczyli 2,3 tys. porcji handlowych środków odurzających. Za przestępstwa narkotykowe podejrzanemu może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

  pokaż spoiler jeżeli on z tych 5 krzaków miał 2,3 kg zbiorów to powinien dostać ogrodniczego nobla chyba xD


  zdjęcie ilustracyjne

  #narkotykizawszespoko #marihuana #420
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika anotherguy

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.