•  

  Prawactwo wynika tylko z tego, ze jako dzieci byliscie wychowywani przez ludzi biednych intelektualnie i materialnie. Nikt nie jest prawakiem z wlasnego wyboru xD Razem z religijną i niewykształconą rodziną wpajane są takie debilizmy, ktore trzeba tępic i wysmiewac bo są szkodliwe. Gdyby kazdy mial konserwatywne poglądy to do tej pory kobiety by nie mialy prawa glosu i istnialoby niewolnictwo. Jestescie takim wielkim piątym kołem u wozu tego świata bo pojmowanie go przerasta mozliwosci waszego dwucyfrowego IQ, dla was wszystko jest 0-1. Nie ma odstepstw od reguły. Jak ktos na wykopie tlumaczyl roznofe miedzy plcią biologiczną a kulturową to zaraz lecialy komentarze „HONK HONK, A JA IDENTYFIKUJE SIE JAKO MUŻYNKA ŻYDUWKA, DYSKRYMINUJESZ MNIE LEWAGU?”, „A JA JESTEM HELIKOPTER BOJOWY XDDDD”. To tylko pokazuje ignorancje.

  #neuropa #bekazprawakow
  pokaż całość

  •  

   @kezioezio: Polecam Ci wyjsc ze swojej piwnicy i wybrac sie do takich krajow typowo lewackich jak anglia, niemcy czy francja a zmienisz swoje zdanie.

   Produckja ludzi bezuzytecznych i strachliwych jest ponad skale a dawanie wszystkiego pod nos nic nie daje. Panstwo kontroluje doslownie wszystko pod szyldem wszelkiej dobroci i gdy im sie cos nie podoba to Cie upierdola konkretnie tak jak typowi faszysci.

   I raz jeszcze: Wyjdz z piwnicy robaku
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (64)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika b0dzi0

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi b0dzi0

Osiągnięcia (4)