•  

  Te podwyżki czynszów to jest prawda czy fejk?

  https://next.gazeta.pl/next/7,151003,28760319,polacy-przerazeni-wzrostem-czynszow-bieda-nas-czeka-sposobu.html

  Ktoś mógłby mi to potwierdzić? Najlepiej ktoś kto siedzi w bloku, jakiś kredyciarz, np. @Krupier, @LittleOpa, kto tam jeszcze był, a chyba @KakaowyTaboret, @mirkowa1000 i inni, nie pamiętam Was wszystkich mordeczki.

  Miałem kupować, ale jak sobie myślę, że jak mam za utrzymywanie mojej klatki dla małp 50m2 płacić 1500 ziko miesięcznie, to mnie ogarnia śmiech. Miałem kupować tę klatkę z powodu właśnie niskich kosztów eksploatacji, ale jak widać to aktualnie jest mit.

  No chyba, że to tylko klikbejt i fejk.

  Pozdrawiam wszystkich kredyciarzy w takim razie, zaczynam rozumieć PIS, wakacje kredytowe to konieczność w czasach tej drożyzny, DzbanG najpierw nagonił na kredyty, potem miniratka x2, czynsze x3, jedzenie x3, usługi x2 i w porfelu pustka.

  #nieruchomosci #mieszkanie #inflacja #bekazpisu #gielda
  pokaż całość

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Na wstępie dodam, że NIE mam mysli samobójczych, chciałem się pożalić.
  Ostatnio zle się psychicznie strasznie czuje. Wydaje mi się, że moje cele, które wcześniej zakładałem przestały mnie interesować. Cos z czym wiązałem przyszłość, kariere (it programowanie) okazalo sie czymś, co mnie tak na prawdę nie interesuje, wydaje sie bez sensu. Jestem w sytuacji, ze studia, na które poszedlem, na które poszło kupę kasy i kupę czasu, a prawie przed końcem (2 semestry do konca) wydaje mi się, że popełniłem pomyłkę. Wspomnę jeszcze, że to wszystko potęguje fakt trudności dostania pierwszej pracy w zawodzie, wciąż rosnące wymagania i ta świadomość, że tyle jest jeszcze tematów do nauczenia, doslownie studnia bez dna do której wciąż zaglądam, aby ustrzec się przed sytuacją, ze rekruter zagnie mnie jednym pytaniem, z podstaw podstaw. Na ironie dodam, że jeszcze nigdzie nie wysłałem nawet cv...

  Gdy myślę o swojej przyszłości to płakać mi sie chce bezsilności. Staram się myśleć pozytywnie, ze wszystko będzie dobrze, ze jestem nastawiony na szybki sukces, a powinienem brać łyżeczką. Mimo to czuje ze sam siebie oszukuje probuje sobie narzucić coś, czego tak na prawdę nie chce, tylko nie mam jakiejkolwiek innej alternatywy.
  Wspomnę o jakim statusie są moje związki z płcią przeciwną. Generalnie sprawa wygląda krucho, na randki nie chodzę i nie poznaje zbytnio kobiet natomiast na tej płaszczyźnie staram się nie dołować. Wierzę, że musiałbym zacząć praktykować coś w tym temacie i kwestii pewności siebie, ale to jest teraz nie ważne.

  Do tego dochodzi ciągle jebanie w mediach, w internecie, ze zle czasy dopiero mają nadejść. Marzyłem

  Poraża mnie i powoduje łzy nostalgia za dzieciństwem, kiedy byłem mały i spędzałem czas z rodzicami, z rodzeństwem, z dziadkami, w czasach np kiedy dostalem po prostu, zwykłą czapkę z daszkiem z ulubionym logiem marki samochodu i bylem szczęśliwy. Są to piekne chwile o których czasami obsesyjnie myślę, bo jednak większość to sytuacje, ktorych wolałbym nie pamiętać i juz kilkanaście lat duszę w sobie ból tamtych dni...

  Może brzmi to na jakąś psychozę, albo schizofrenie (ktorych sie panicznie boje, chociaż doslownie z obecnego punktu widzenia wszystko mi jedno na ten temat), natomiast mam ochotę zrzucić z siebie wszelkie odpowiedzialności, niesatysfakcjonujące robote za grosze i np. sie jebnąć na rok na oddzial dzienny podczas którego bede po prostu gapił się w sufit.

  Kwalifikuje się to na receptę z jakimiś tabletkami? Mowic lekarzowi o tym wszystkim i jeszcze więcej? Czy miarkować się z zwierzeniami, bo po psychotycznej diagnozie będzie mi sie ciezko pozbierac

  Troche z siebie wyrzuciłem i mi lepiej, albo to po prostu herbata ze świeżej mięty i inhalacja z olejku lawendy zadziałały, natomiast i tak czuje pustkę w sobie i wokół siebie.
  #depresja #psychiatra

  ---
  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #62ec3e79cd8e77c268b63319
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
  Przekaż darowiznę
  pokaż całość

  źródło: pbs.twimg.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika belie

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)