•  

  #nieruchomosci oszalałem, rozmawiam z deweloperem o mieszkaniu w #krakow ok 10km od centrum. Ok 95 metrow.
  Lipiec - 715k
  Sierpien - 800k
  Wrzesien - 850k
  To jakies szalenstwo co sie dzieje z cenami. Teraz zupelnie nie wiem co robic, przeciez takie kwoty kredytow i nadchodzace podniesienie stop procentowych to bylo by dla mnie zabojstwo ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   może autem będzie się dało w rozsądnym czasie dojechać do centrum

   @Qjon122: Raczej nie rano i nie w ciągu dnia. Podjedź sobie tam w tygodniu o różnych porach i oceń natężenie ruchu. Weź pod uwagę ilość powstających budynków wielorodzinnych i przepustowość drogi 794 z jednej strony i Łokietka od drugiej. Owszem teraz są remonty i wynik obserwacji może być nieco zaburzony, ale po zakończeniu budowy Wolbromskiej, i tramwaju, i nawet obwodnicy dojdzie wiele nowych budynków, mieszkańców, samochodów i natężenie na drogach wjazdowych wcale nie będzie lepsze. Dodatkowo pamiętaj, że 794 jest wjazdówką do Krakowa dla mieszkańców okolicznych gmin, które też się mocno zabudowują. pokaż całość

  •  

   każda jej krytyka mile widziana

   @Qjon122: To nie krytyka, bo inwestycja jest spoko i deweloper tak jak wspomniał @KromkaMistrz - jest z tych solidniejszych. Po prostu warto na chłodno sprawdzić jak wygląda kwestia komunikacji. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

   +: Qjon122
  • więcej komentarzy (31)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika bialy_murzynek

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)