•  

  Ja jestem przeklęty. Mam 65kg na 185cm i nie ważne jak bym się odżywiał to nie nabiorę wagi. Już tak ważę parę ładnych lat i czasem nawet chudnę XD żebra można policzyć na spokojnie
  #przegryw #spierdolenie #zalesie

 •  

  Nie wiem czy było to porównanie, produkty z naszego rodzimego podwórka i ilość cukru, które zawierają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #ciekawostki

  źródło: IMG_4309.JPG

 •  

  Siema Mirki wiecie co mnie boli? gruby może schudnąć chudy może przytyć ale niski nie może se urosnąć

  mam 173cm wzrostu zostałem ojebany na wzrost przez życie gdyż moi rodzice nie są niscy i powinienem być średniego wzrostu do tego mam zakola w wieku 18 lat xD to jest jakiś żart najśmieszniejsze jest to ze mój ojciec ma geste bujne włosy 0 zakoli ma 50 lat mam tylko jednego łysego w rodzinie od strony mamy to jest przykre ktoś złe zakręcił kołem fortuny spierdolenia

  postanowiłem wyjść z przerywu i zostać chadem chodzę już 4 lata ale przez slaby kościec i tak wyglądam jak gówno.nie ważne ile wyciskam i tak jestem zwykłym popychadłem cokolwiek bym nie zrobił.

  Manleta zrozumie tylko inny manlet wy wzrostaki nie wiecie jakie to chujowe uczucie być niższym niż dzieci z 8 klasy
  podstawówki, nie wiecie jak to jest gdy to zawsze wy musicie schodzić komuś z drogi bo inaczej zostaniecie zdeptani

  nie wiecie jak to jest zostać odrzuconym przez dziewczyne swoich marzeń ze względu na wzrost

  nie wiecie ile niski wzrost i zakola odbierają pewności siebie i radości z życia

  pomimo dobrej mordy 7-8/10 w skali stulejmana nic mi to tak naprawdę nie daje gdyż żeby morda miała jakiś wpływ na atrakcyjność trzeba mieć co najmniej powyżej 175 cm to jest takie minimum z minimum

  nie urosłem nic od 3 lat pozostało mi tylko wegetacja w piwnicy albo magik pozdrawiam cieplutko( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #wzrost #przegryw #mikrokoksy #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zakola #spierdolenie #wychodzimyzprzegrywu
  pokaż całość

  •  

   @Petitrys: Przestań się po prostu mazgać i zacznij rozwijać, dbaj o siebie bo pewnych rzeczy i tak nie zmienisz, wiec zrób tyle, ile się da.
   Powiem Ci tylko tyle, że miałem znajomego co był nawet niższy od Ciebie, bo ok 165-170cm i dużo dziewczyn na niego leciało, nie miał z tym żadnego problemu. Ale on miał dużo DHT, był dynamiczny, nie zamulał.

  • więcej komentarzy (70)

 •  
  Insam27

  +1

  jestem tak spierdolony, że zgubiłem dowód osobisty #przegryw

 •  

  Tak wszyscy piszą o tych Tinderach. Ja z tego nie korzystam, ale stwierdziłem, że przeprowadzę 'mały' eksperyment, który w zasadzie tylko potwierdził to co myślałem, ale wiecie jak to jest 'zawsze w głowie jest tyci ku*wa nadzieja, że być może się człowiek myli"
  No ale nie tym razem:
  Stworzyłem profil gościa przed 30stka, który z twarzy jest typem nerda homoseksualisty, taki 2/10. Łagodne rysy twarzy, praktycznie brak zarostu, kolorowy ubiór i okulary, wysokie czoło. Ze zdjęcia widać, że raczej średniego/niskiego wzrostu.
  W opisie jednak jest podkreślone, że ma dużo hajsu, własną firmę i generalnie bierze z życia garściami pod tym względem. Przy okazji dobra szkoła.

  Konto Tinderowe zwykłe, nawet nie używałem tych dodatkowych opcji do szukania.

  Jakie rezultaty? Niedługo po stworzeniu profilu, zaczęły się pojawiać polubienia i to sporo, cały czas napływają nowe. Jak Ja, daje polubienia, to średnio, z co trzecią kobietą mnie matchuje. Typ kobiet - najróżniejsze.

  Wniosek? Nie musisz wyglądać z twarzy na chada, żeby mieć 'wzięcie', wystarczy hajs - musisz tylko nie zapomnieć tego podkreślić w swoich cechach osobowości.
  I nie, to nie jest przypadek. Z życia, z tego co widzę - wiem, że ludzie się dobierają pod względem wyglądu na dość podobnym poziomie, poza wyjątkami. A Tinder, tam nie ma nawet konwersacji przed polubieniem, wiec patrzymy tylko i wyłącznie na wygląd osoby, którą wybieramy. W tym przypadku, też na opis (pieniądze;)

  I w sumie, nie byłoby w tym nic złego pod jednym skromnym warunkiem - Gdyby kobiety tak nie kłamały i mówiły wprost, że lecą na pieniądze i bardzo dużo są w stanie dla nich zrobić/poświecić a tak to robią z siebie kłamliwe, wrażliwe i romantyczne s*ki, które kreują się na niewiniątka.

  Czy mężczyzna by się związał z kobieta, która ma hajs ale jest 2/10 z wyglądu? Zapewne znalazłyby się odstępstwa od reguły, jak to wszędzie bywa ale przeciętny facet uważam, że by nie chciał takiej kobiety mimo wszystko, jeżeli nie czułby do niej chemii. Wolałby sam ogarnąć pieniądze lub nawet żyć biedniej niż wiązać się z kobieta, do której nic nie czuje, ani mu się nie podoba. Poza tym życie na czyiś koszt lub/i korzystanie z cudzego budżetu, dla większości mężczyzn jest po prostu uwłaczające.

  #logikarozowychpaskow
  #logikaniebieskichpaskow
  #tinder
  #rozowepaski
  #pieniadze
  #p0lka
  #zwiazki
  #eksperyment
  pokaż całość

 •  

  Minął już prawie rok, od kiedy zacząłem stosować #minoxidil na mordę. Wybaczcie za słabe zdjęcie "przed", miałem wtedy telefon z gównianym aparatem. Bokobrody rosły mi normalnie, na wąsie i podbródku pojedyncze włosy, wszędzie indziej kompletne zero, null. Na obu zdjęciach ~1 tygodniowy zarost. Szacuję z grubsza, że obecnie ok. 1/3 włosów jest w fazie transitional, 1/3 to terminale i 1/3 vellusy. Plusujących ten wpis zawołam do kolejnego update'u za rok (lub za pół roku, jeśli będzie zauważalna różnica).
  23 lata, uprzedzając pytania.
  #broda #zarost
  pokaż całość

  źródło: minoksik kurwa.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika blackceeat_official

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)