•  

  #ublock #adblock #filmweb #chrome Joł mirki. Udało się komuś wyłączyć te antiblovkery na pół strony? Nano defender z ublockiem nic nie daje

 •  

  Mirki, mam 24 lata i ogromny problem z moją nastoletnią siostrą.

  Siostra jest młodsza odemnie prawie o 9 lat. Od kiedy tylko pamiętam wolała spędzać czas ze mną niż ze swoimi koleżankami z klasy. To ewidetnie aspołeczna jednostka. Nie ma wielu przyjaciół. Rzadko wychodzi z domu. Po szkole siedzi przy książkach i odrabia lekcje do późna. Typowa szara myszka. W tamtym roku miała wycieczkę do Krakowa. Nie pojechała. Siedziała w domu i czytała Władcę Pierscienia. Nie poszła na klasową wigilię i szkolną dyskotekę na choinkę. Najchętniej siedziałaby w domu i oglądała filmy, co ja zresztą też bardzo lubię. W dzieciństwie zasypiała kładąc sie na moim ramieniu, popijając kakauko oglądała ze mną Harrego Pottera i Opowieści z Narni.

  Wczoraj po pracy położyłem się do łóżka. Wziąłem laptopa i odpaliłem netflixa. Siostra przyszła do mojego pokoju i zapytała co oglądam. Odpowiedziałem zgodnie z prawdą że "Polar". Siostra poszła do kuchni i nałożyła sobie pucharek lodów. Wróciła do mojego pokoju, położyła się obok, mocno przytulając się do mnie. Miała na sobie tylko górę od piżamki, krótkie spodenki i długie skarpety. Kiedy poczułem jej ciało i ciepło bijące z jej nóżek to aż zaczeło mnie mrowić. :) Podnieciłem się, dostałem erekcji. Szybko chwyciłem poduszkę i przykryłem się żeby nie zauważyła.

  Mirki, nie wiem co zrobić, bo taka sytuacja ostatnio miała miejsce już kilka razy. Moja siostra nie jest już dzieckiem, czego pewnie nawet sama jeszcze nie jest świadoma. Póżno dostała okresu. W tamtym roku zaczęły jej trochę rosnąć piersi, a pupcia zaokrągliła się. Ja jestem dorosłym facetem i mam już swoje potrzeby a ona chyba nawet nie dostrzega że dojrzewa i przeobraża się w atrakcyjną kobietę. :) Nie wiem jak porozmawiać z nią żeby jej nie zranić. Jest moją siostrą i kocham ją, nie pozwolił bym jej zrobić krzywdy, ale kiedy kładzie się koło mnie i widzę te gładkie nóżki i aksamitną skórę to mam ochotę położyć na nich rękę i powędrować wyżej, aż do samych udek, dotknąć jej brzuszka i wsadzić dłoń do majteczek :)
  Ech, od wczoraj myślę tylko o tej sytuacji. Co mam zrobić? Powiedzieć jakoś delikatnie żeby już nie przychodziła do mojego pokoju, czy poczekać aż mama wyjdzie na noc do pracy i zaproponować jej coś więcej niż przytulasy?

  #anonimowemirkowyznania #nsfw #nogiboners #siostrzyczka #pytanie #rozowepaski #seks #ladnapani #prokuratorboners
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika blackmaul

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)