•  

  #150perfum #perfumy 16/150

  Gucci Intense Oud (2015)

  Czas na killera, bo jak inaczej nazwać perfumy, po których 2 razy trzeba prać koszulkę żeby pozbyć się z niej zapachu oudu? Chyba największa perfumowa bestia w mojej kolekcji.

  O ile nie przepadam za ciężkimi, kadzidlanymi perfumami tak Intense Oud to jednak bardzo dobra opcja. Zapach agresywny i niesamowicie intensywny dzięki któremu zaczynam myśleć, że firmy dające w nazwie słowo "intense" powinny się od Gucciego uczyć jak to powinno wyglądać w rzeczywistości. W składzie mamy kadzidło, oud, nuty drzewne, ambre, skórę i olibanium i szczerze to ten ostatni składnik jest dla mnie najmniej wyraźny. Oudu też mam wrażenie, że nie ma tu nie wiadomo ile a perfumy są skupione raczej wokół kadzidła i nut drzewnych. Brutalny, czarny zapach, który jednak nosi sie całkiem dobrze i zrobił na mnie o wiele większe wrażenie niż dziesiątki testowanych kadzidlanych czy tam oudowych perfum niszowych. Za taką cenę warto.
  Trwałość o której wcześniej pisałem jest poza skalą, nie wiem czy nie są to najlepsze pod tym względem perfumy jakie kiedykolwiek miałem okazje nosić. Mistyczne 12h + -prysznic Gucci bowiem spokojnie przekracza, a ubraniom nie wystarczy jedno pranie żeby pozbyć się resztek zapachu z materiału o czym pisałem we wstępie. Projekcja jest fenomenalna i w tych kryteriach nic innego nie przychodzi mi do głowy jak po prostu maksymalna nota.

  typ: woody-smoky / woody-spicy
  zapach:8,0/10
  trwałość: 10/10
  projekcja:10/10
  cena: 300 zł za 90 ml
  podobne: Nasomatto Black Afgano, Carner Barcelona Cuirs

  ps. dostaje sporo prywatnych wiadomości, ze kupiliście proponowane przeze mnie perfumy na tagu czy na priv, fajnie jakbyście opisali czy Wam te propozycje podpasowały i czy jesteście zadowoleni z zakupów.
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika bmbm

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)