•  

  Jakie polecacie opony wielosezonowe w rozmiarze 215/50/R17 lub 215/55/R17.
  Zastanawiam się pomiędzy Kleber quadraxer 3 (532zł za sztukę) oraz Dębica Navigator 3 (535zł za sztukę). Od trzech lat jeżdżę na Kormoran Allseason, lecz już kończą swój żywot ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #opony #motoryzacja #samochody

  •  

   @bobek321: Miszeliny CrossClimat 2 używam już 4 rok i polecam

  •  

   @bobek321: Kleber taki średniaczek, dobrze wypada na suchym, ale słabo trzymanie boczne na wodzie.
   Hankook H750, byłby ogólnie lepszy, ale im ceny poszły w górę dość mocno, no i ma duże opory toczenia.

   Navigator 3 dobry jak na swoją cenę, sam posiadam i jak na razie jestem zadowolony, ale pierwszy sezon zimowy który ledwo się zaczął, lato już przejechane w każdych warunkach poza ulewą na ekspresówce bo sam deszcz był. Hamowanie na esce w deszczu, przy 17 stopniach bez problemu i absu..

   długa trasa ekspresówka bez problemu, góry przy ponad 30 stopniach i deptanie, bez problemów. ale letnia to nie jest. nie daje takiej frajdy z jazdy, czuć po prostu że nie jest to letnia, nie ma takiego czucia co się dzieje na drodze, nie jest taka zwinna, ale auto nie pływało. ale auto nie pływało.

   Jedne co zauważam w takiej temp około 0 i mokrym asfalcie, jak się da po garach to przy 240 niuta potrafi zerwać na 2. -3 i czarny błyszczący asfalt to testy łosia przy około 50 bez problemu, było czuć uślizgi ale auto zachowywało tor jazdy. ABS tylko przy mocniejszym hamowaniu, tak jak normalnie się nie hamuje.

   Śnieg bez najmniejszych problemów, nawet zatrzymując się na ostrym wznieśieniu i ruszając z 1. ale raptem śniegu 2 dni było, więc prawie nic nie mogłem sprawdzić. dalsza ocena trwa.
   pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika bobek321

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi bobek321

Osiągnięcia (3)