•  

  Nigdy nie wyprę z głowy Euro 2016. To była jedyna szansa w XXI wieku żeby zagrać w finale wielkiej imprezy.
  Kurwa, jedna udana akcja z Portugalią na 2:1, lepsze karne i gralibyśmy z Walią o finał. Przecież to niepojęte.

  Pamiętacie te wszystkie dowcipy - kiedy Polska zagra w finale Euro / mundialu? Jak włączysz XBOXA hahahaha. A to faktycznie mogło się stać.

  To będzie zawsze już mój wielki koszmar tak jak Wisła - Panathinaikos, Wisła - Apoel czy Stefan Hula w Pjongczang. Boli okropnie.

  #mecz
  pokaż całość

  źródło: bi.im-g.pl

  •  

   @toporek1234 zapominasz o tym, że w meczu ze Szwajcarią mieliśmy mnóstwo szczęścia - Fabiański chyba ze 3 setki wyjął a i same karne były bardzo wyrównane. W grupie było męczenie buły z Irlandią Północną a i z tą Ukrainą więcej szczęścia niż rozumu.

   Bezapelacyjnie był to nasz najlepszy turniej od prawie 40 lat i pewnie szybko nie powtórzymy takiego rezultatu, kto wie dokąd byśmy doszli, gdyby udało się przejść tą Portugalię, ale też trzeba sobie uczciwie powiedzieć, że solidna gra oczywiście, ale generalnie to szczęście nam sprzyjało na tym turnieju.
   Także raczej nie patrzyłbym na to pod kątem, że jedna akcja z Portugalią i byśmy wybierali kolor medalu, tylko raczej jedna parada Fabiańskiego mniej i odpadamy w dogrywce ze Szwajcarami, zwykła forma strzelecka Milika, który strzela gdzieś w aut i mamy remis z tą Irlandią Północną z Willem Griggsem jako główną opcja w ataku (chyba 3. Liga angielska to była wtedy). O jakiejś nadprzyrodzonej formie Pazdana już nie wspominam nawet.
   Super turniej, mamy co wspominać ale dajmy spokój z jakąś mitomanią, że mało brakowało.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (46)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika bociek111

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)