•  

  Mirki, dobrze napisałem? Typiara była jedną z kilku odwiedzających mojego roommejta w internacie. On sam miał wyjebane na to co robię i inne odwiedzajace go też. Ale ona, ta jedna zawsze musiała napomknąć coś o mnie w rozmowach typu "on tak zawsze tylko przy kompie?". Ja oczywiście udawałem że tego nie słyszę oddając się w pełni tibijce, osu, czy innym gównogierkom. Niekiedy próbowała zacząć że mną rozmowę, głośno i wyraźnie do mnie mówiąc, ale chęć wyszydzenia mnie buchała od niej na kilometr. A dziś jak gdyby nigdy nic pisze i nie wiem czego innego odemnie oczekuje xD

  #przegryw
  pokaż całość

  •  

   @bolec124: Kręcisz ją i zaczęła procedurę prowadzącą do wybolcowania Cię.

  •  

   @bolec124: Trochę chujowo to wygląda z obiektywnego punktu widzenia. Przegrywy chcą wyjść z przegrywu, ale jak mają szansę to świadomie ją odrzucają i zamykają swoje błędne koło. Może na początku się jej wydawało, że jesteś kolejną nerdowską spierdoliną i chciała sobie poszydzić, ale potem mogło być tak jak napisała @Tyrande. I w takim przypadku lepiej by było poprowadzić tą rozmowę normalnie i uprzejmie i pokazać, że pod tym przegrywem siedzi normalny chłopak, a zerwać kontakt i olać można było jak rozmowa ewidentnie szła by w stronę szyderstwa.

   Druga sprawa, lepiej byłoby pogadać osobiście, bo chuj wie, czy taka laska nie siedzi z 4 koleżankami nad kompem i razem nie drą łacha z przegrywa. Z innej strony, laska świadoma, że możesz mieć mały social skill i będzie ci ciężko pogadać zdecydowała się napisać na czacie. Wiadomo, na czacie zawsze się lepiej rozmawia, bo wielu emocji nie widać i możesz przemyśleć każdą swoją wypowiedź na spokojnie.

   Ogólnie Mirek to zjebałeś.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (38)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika bolec124

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)